زوم است که مصرف بیش از حد طولانی برای رفع آن Cyberterrorism مشکل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Zoom Is Taking Too Long to Fix Its Cyberterrorism Problem

سیاه فعالان باید همواره با استفاده از هر فن آوری پیشرفته ما می تواند به سازماندهی برای امن تر, کمتر خصمانه جهان برای مردم سیاه و سفید. اجداد ما با استفاده از آهنگ ها برای ارسال پیام ها در دوران برده داری.

تبلیغات

زیر بازسازی رهبران مانند برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار ایدا B. چاه با استفاده از روزنامه به سند مجازات را در جنوب. در طول جنبش حقوق مدنی ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ با استفاده از تلویزیون و تصاویر عکاسی برای نشان دادن نقاط کشور و جهان, خشونت وحشتناک از تفکیک جنوبی. در 70s و 80s در آنها ساخته شده است و با استفاده از ایستگاه های رادیویی برای ایجاد انگیزه در روح به پای صندوق های رای و در شمال و در نتیجه ایجاد یک جدید کادر از مقامات منتخب انگیزه برای بالا بردن خود و جامعه است. امروز تغییر سازان ادامه داد: این میراث با استفاده از ویدئو کنفرانس سیستم عامل به مردم را هم بدون مرزهای فیزیکی و سازماندهی برای آینده ای بهتر.

اما در سال 2020 سفید supremacists پنهان شده در پشت صفحه نمایش کامپیوتر به جای سفید هود. در گذشته ما سفید supremacists در حال تلاش برای قطع این پیشرفت با حملات نژادپرستانه اختلال و تروریسم آنها به عنوان بسیاری از بار قبل. این بار آنها را شروع کرده اند Zoombombing یک تلاش هماهنگ شده توسط ناشناس سایبر تروریست ها برای هک به جلسات خصوصی و انتشار پیام های نفرت. بنابراین دختر خود را از جنبش پیوستن به بزرگترین کشور آنلاین نژادی سازمان عدالت, رنگ, تغییر, به تقاضا زوم و دیگر ویدئو کنفرانس سیستم عامل خود را به سیستم عامل امن برای مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

دختران از جنبش دختران از برخی از برجسته ترین رهبران و همکاران به جنبش حقوق مدنی در کشور ما است. ما Gina Belafonte, دختر جولی و Harry Belafonte; سوزان کی دختر Diahann Carroll; Stacy Lynch, دختر بیل Lynch; Hasna محمد دختر Ossie Davis and Ruby Dee; Ilyasah Shabazz دختر مالکوم ایکس و دکتر بتی Shabazz; Dominique Sharpton, دختر Reverend Al Sharpton; و کیشا Sutton-جیمز نوه پرسی Sutton.

ماه گذشته در حالی که شرکت میزبانی یک رویداد با آزادی های هفتگی مجازی جمع آوری در زوم ما Zoombombed ما به عنوان درس مشترک از انعطاف پذیری در زمان بحران سنگهای بودند که به ما گذشت از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. در یک لحظه در زمانی که جوامع ما تحت حمله توسط یک مهاجم ویروس و ما مشغول به کار بودند به تجهیز مهمانان ما با عقل ما پدر و مادر دیده برای کمک به آنها را از طریق بار تلاش نژادپرستان سفید زده.

ناشناس دیوهای بمباران خصوصی ما اتاق چت با آپارتاید جنسیتی و خشونت زبان. آنها به ما niggers, تهدید به تجاوز به ما نشان داد که اندام تناسلی خود را و به اشتراک گذاشته شده زنده ویدئو در صفحه نمایش ما. این بود ساده حمله ما به عنوان زنان و زوم چیزی به آن را متوقف کند.

دکتر دنیس جانسون یک دانشجوی دکترا و عضو, رنگ تغییر به خود جلب کرد توجه به این موضوع پس از ثانیهاست که پایان نامه ارائه شد Zoombombed توسط یک نژادپرست سایبر تروریستی که همچنین جلب خام, تصاویر از دستگاه تناسلی بر روی صفحه نمایش نوشت ناسزاهای و به اشتراک گذاشته تصاویر و فیلم های پورنوگرافی. پس از آن تعدادی از داستان افزایش یافته است. با کار آموزش و پرورش و گردهمایی های اجتماعی در حال حرکت به طور کامل آنلاین در پاسخ به گسترش COVID-19 زوم تسهیل هدف آزار و اذیت و نظارت مردم سیاه و سفید آنلاین.

تبلیغات

ما می دانیم که زوم می داند که خواسته های ما به دلیل شرکت در جهانی انطباق افسر لین Haaland در زمان ملاقات با رنگ تغییر به بحث در مورد آن توصیه می شود سیاست. اما در حالی که این شرکت متوقف شد به حداقل رساندن این cyberterrorists به عنوان “party crashers” و منتشر شده جدید سیاست امنیتیاین شرکت به روز رسانی امنیتی حمایت و یا استخدام کسی در کارکنان برای کاهش مسائل مربوط به تبعیض و بی عدالتی بر روی پلت فرم. خود انفعال صحبت می کند بلندتر از هر گونه کلمات نوشته شده.

تبلیغات

زوم کند حداقل پاسخ به این پدیده بر روی پلت فرم آن است در معرض یک شرکت بیشتر در رابطه با حفاظت از آن منافع مالی از حصول اطمینان از که هر کسی که با استفاده از پلت فرم امن است و مورد احترام. زوم باید تمرکز بر مراقبت در مورد حساسیت آن کاربران و حفاظت از حقوق اغلب هدف قرار گرفتند.

اگر زوم مراقبت در مورد خط پایین آن را مراقبت به آدرس ما خواسته های فوری. در عین حال ما را تشویق به شنیدن این که دیگر ویدئو کنفرانس خدمات در حال گوش دادن و برداشتن گام برای به روز رسانی سیستم عامل خود را برای محافظت از مردم در برابر این نوع از حملات.

تبلیغات

سیاه, افراد مستحق سیستم عامل است که متعهد به حصول اطمینان از ایمنی ما و ما نمی خواهد صرفنظر کردن از فضای آنلاین برای سفید supremacists و یا اجازه می دهد تا مدیران فناوری برای فعال کردن رفتار خود را در حالی که raking در میلیون ها دلار ما استفاده از سیستم عامل خود را. اگر زوم در ادامه به انتخاب خود سود بیش از ما دریغ خواهد شد حرکت ما دلار در جاهای دیگر.

ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به ما آموخت قدرت است که ما به عنوان یک جامعه زمانی که ما گرد هم می آیند برای تغییر. در قرنطینه فضاهای آنلاین اجازه می دهد تا جوامع ما به جمع آوری برای به اشتراک گذاشتن منابع و سازماندهی یک مسیر از ما در زمان بحران — یک مسیر است که ریشه در عدالت و عشق است. این چیزی است که ما در حال مبارزه برای محافظت و این چیزی است که ما پیروز خواهد شد.

تبلیغات

امضای طومار به تقاضا زوم حفاظت از سیاه کاربران از نژادپرستانه حملات سایبری.

اگر شما شده است Zoombombed شما می توانید داستان خود را بیش از حد و کمک به ما نشان می دهد زوم آنها را به اقدام در حال حاضر.

تبلیغات

دختران از جنبش میراث دارندگان. یک گروه از زنان که نشسته در پای کسانی که در خط مقدم جنبش حقوق مدنی. آنها تاریخ شفاهی ارزش های فرهنگی و خرد کردن در ایالات متحده توسط برخی از رهبران انقلابی که تبدیل جزر و مد از تاریخ آمریکا است.

تبلیغات

هر هفته رنگ تغییر کشور بزرگترین آنلاین نژادی عدالت سازمان شما را به خط مقدم داستان از #TheBlackResponse به COVID-19 برجسته راه مردم سیاه و سفید در حال اقدام و خواستار پیشرفت در طول همه گیر و فراتر از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>