چگونه می توانید از سایت خود در برابر بک لبنک pbn محافظت کنید؟

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

هیچ مشاور معتبر SEO برای ایجاد لینک یا افزایش ترافیک وب سایت ها ، شبکه های وبلاگ خصوصی را توصیه نمی کند. متأسفانه ، سایت شما ممکن است بدون داشتن حتی آگاهی از آن درگیر در PBN باشد ، به خصوص اگر در حال برون سپاری فعالیت های ساخت لینک خود به شخص ثالث باشید. خریدن پیوندها در سایتهایی مانند بک لبنک pbn یا از طریق سایر خدمات ممکن است سایت شما را در معرض خطر قرار دهد. و اگر کسی سعی دارد شما را متقاعد کند که در یک بورس پیوند (مثلاً پیوندهای تجاری با آنها) شرکت کنید ، اجرا شود.

نظارت جدی بر فعالیت های ایجاد لینک مهم است. به خود آموزش دهید که Google روشهایی را که بصورت پیوند محسوب می شود ، آموزش دهید و اطمینان حاصل کنید که هر کسی که مسئول ایجاد لینک به سایت شما باشد ، کاملاً به این دستورالعمل ها پایبند است. هر سازنده لینک معتبر باید موافقت کند در مورد پیوندهایی که بک لبنک pbn برای شما دنبال می کنند شفاف باشید.

این امر به تلاش شما احتیاج دارد ، اما به یاد داشته باشید: فقط به این دلیل که شما از آنچه در پشت پرده می گذرد آگاه نیستید ، به این معنا نیست که شما مسئولیت عواقب آن را نخواهید گرفت.

بهترین شیوه ها در نهایت روز برنده خواهد شد
ممکن است شما از رقبایی که به نظر می رسد از تکنیک های ایجاد پیوند ناخواسته مانند PBN استفاده می کنند ، ناامید شوید. البته می توانید آنها را از طریق شکایت در وب اسپم گزارش دهید. بک لبنک pbn اما حتی اگر اینطور نیست ، به یاد داشته باشید که در نهایت تاکتیک های کلاه سیاه آنها به نتیجه خواهد رسید.

در حالی که رقیب شما برای بدست آوردن پیوندها به یک PBN تکیه می کند ، شرکت شما می تواند بر اساس بهترین روش هایی که قدرت ماندگاری بیشتری دارند و از موتورهای جستجوگر آزرده نمی شوند ، اقدام به ایجاد پیوندهای قوی تر برای ایجاد لینک کنند. سپس ، هنگامی که رقیب شما دچار ضرب و شتم شود و تخریب شود ، بک لبنک pbn تغییر شکل داده شود یا در غیر این صورت مجازات شود ، سایت شما از این مزیت برخوردار خواهد بود.

به طور کلی ، شبکه های خصوصی وبلاگ یک استراتژی ایجاد لینک پیوندی خطرناک و غیرقابل قبول است. پیوند فقط باید در صورت دستیابی به ارزش برای کاربر فراهم شود – برعکس ، ممکن است در صفحات نتیجه موتور جستجو یا حتی مجازات دستی ، دید کمتری داشته باشد.

خود و شرکت خود را از سر درد از دست رفته ، بک لبنک pbn منابع و وقت خود صرفه جویی کنید و بر روی تاکتیک های ایجاد لینک بهتر متمرکز شوید که بدون درگیری نتیجه به دست می آورد.

نظرات بیان شده در این مقاله درباره نویسنده مهمان است و نه لزوما موتور جستجو زمین. نویسندگان کارمندان در اینجا فهرست شده اند.

درباره نویسنده

کوین روو

کوین روو بنیانگذار رووی دیجیتال است ، یک شرکت پیوندی برای ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان و بازاریابی تأثیرگذار برای ساختن پیوندهایی با کلاه سفید. کوین با برخی از داغترین راه اندازی های Silicon Valley و همچنین 100 شرکت ثروتمند همکاری کرده است تا برنامه های خلاقانه و پیشرفته ای را در بازاریابی جستجو ایجاد کند بک لبنک pbn که استانداردهای صنعت را انجام دهد.
موضوعات مرتبط
CHANNEL: SEOGOOGLEGOOGLE: PENALTIESLINK BUILDINGLINK ساختمان: GENERALLINK WEEK COLUMNSEO – بهینه سازی موتور جستجو: SpamMing
ما در حال گوش دادن هستیم
حرفی برای گفتن در مورد این مقاله دارید؟ آن را با ما در فیس بوک ، توییتر یا گروه لینکدین ما به اشتراک بگذارید.

در رویدادهای ما شرکت کنید

19-20 مه ، 2020: SMX لندن (مجازی)

23-24 ژوئن ، 2020: SMX بعدی (مجازی)

5-6 اکتبر 2020: SMX Advanced Europe

11-12 نوامبر ، 2020: SMX شرق

24-25 نوامبر ، 2020: SMX پاریس

استراتژی ها و بینش های جدیدی در تقاطع بازاریابی ، فناوری و مدیریت کسب کنید. بک لبنک pbn کنفرانس بعدی ما برگزار می شود:

6-8 اکتبر 2020: بوستون

کشف MarTech: تماشای پخش!

کاغذهای سفید
چگونه موقعیت استراتژیک جستجو را در تالار اتاق قرار دهیم
راهنمای خریداران برای مدیریت عملکرد بازاریابی
ملزومات عملیاتی بازاریابی Tack Stack
هزینه یک سرب بد در راهنمای سال 2020
تطبیق استراتژی تبلیغاتی خود در بحران
وب سایت ها
نحوه ساختن یک بنیاد دیجیتال برای تغییر تجربه مشتری خود
در هنگام مهاجرت بسترهای نرم افزاری اتوماسیون بازاریابی ، چه انتظاری را باید انتظار داشت
چگونه تیم های بازاریابی می توانند در طول هرج و مرج نظم ایجاد کنند
گزارش های تحقیق
سیستم عامل مدیریت دارایی دیجیتال
بسترهای تفکیک هویت
سیستم عامل داده مشتری
سیستم عامل اتوماسیون بازاریابی B2B
سیستم عامل سئو سازمانی
با بستر های نرم افزاری Analytics تماس بگیرید

بک لبنک pbn
راهنمای جستجو برای سرزمین ENGINE TO SEO
استاد علوم سئو

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>