دهلی نو: پس از COVID-19-اقتصادی ناشی از اختلالات تا 135 میلیون شغل می تواند از دست رفته و 120 میلیون نفر از مردم ممکن است تحت فشار قرار دادند به فقر در هند همه از آن خواهد شد یک ضربه درآمد مصرف کننده صرف و صرفه جویی می گوید: یک گزارش.

با توجه به یک گزارش جدید توسط مدیریت بین المللی شرکت مشاوره آرتور D کمی بدترین COVID-19 تاثیر احساس خواهد شد توسط هند آسیب پذیر در شرایط از دست دادن شغل و فقر و افزایش و کاهش سرانه درآمد که به نوبه خود منجر به کاهش شیب در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

“با توجه به افزایش نرخ COVID-19 موارد ما معتقدیم که یک W شکل بهبودی است و به احتمال زیاد سناریو برای هند است. این نشان میدهد تولید ناخالص داخلی انقباض 10.8 درصد در سال مالی 2020-21 و رشد تولید ناخالص داخلی از 0.8 درصد در سال مالی 2021-22” این گزارش گفت:.

هند COVID-19 شمارش عبور کرده 90,000 و در سراسر کشور مرگ و میر را لمس کرده است حدود 2,800 تا کنون.

این گزارش با عنوان “هند: Surmounting اقتصادی چالش های مطرح شده توسط COVID-19: 10 نقطه برنامه به احیای قدرت و هند پس از COVID اقتصاد” گفت: آسیب وثیقه از پیش بینی تولید ناخالص داخلی رکود خواهد بود و احساس ترین بشدت در اشتغال و کاهش فقر سرانه درآمد و به طور کلی تولید ناخالص داخلی اسمی.

“بیکاری ممکن است به افزایش 35 درصد از 7.6 درصد در نتیجه 136 میلیون شغل از دست داد و در مجموع 174 میلیون بیکار. کاهش فقر را دریافت خواهد کرد یک مجموعه-به عقب به طور قابل توجهی تغییر بخت و اقبال بسیاری قرار دادن 120 میلیون نفر به فقر و 40 میلیون به فقر” این گزارش گفت:.

“هند به رهبری نسبت W شکل بهبود اقتصادی با پتانسیل تولید ناخالص داخلی انقباض 10.8 درصد در FY21. یک فرصت از دست دادن از 1 تریلیون دلار است خیره هند در آن صورت” گفت: Barnik Chitran Maitra سرب و نویسنده این گزارش و مدیریت شریک و مدیر عامل شرکت Arthur D کمی هند و جنوب آسیا است.

Maitra بیشتر گفت: “برای خود USD 5 تریلیون و یک رادیکال اقتصادی رویکرد نیاز محور فوری محرک و اصلاحات ساختاری است. نخست وزیر رویایی ‘آتما Nirbhar بهارات Abhiyan’ یک شروع خوب برای این روش جدید است.”

گزارش مورد تحسین قرار گرفته که اقدامات انجام شده توسط دولت و بانک مرکزی هند اما گفت: بسیار قاطعانه تر رویکرد ممکن است مورد نیاز با توجه به میزان نامطلوب اقتصادی خروجی.

این گزارش پیشنهاد 10 نقطه برنامه برای سرعت بخشیدن به بهبود است که شامل تقویت ایمنی خالص’ به طور قابل توجهی برای آسیب پذیر ترین, فعال بقا از کوچک و متوسط کسب و کار راه اندازی مجدد اقتصاد روستایی و ارائه کمک های مالی به خطر بخش است.

آن را بیشتر گفت: دولت باید راه اندازی “را در هند 2.0” را به تصرف جهانی و فرصت های, ساخت مدرن هند’, سرعت بخشیدن به دیجیتال هند و نوآوری و تقویت سرمایه گذاری جهانی دالان با آمریکا و امارات متحده عربی و عربستان سعودی و ژاپن و انگلستان debottleneck زمین و کار و تبدیل بانکداری و بازارهای مالی در یک پیشنهاد به امنیت پایدار اقتصادی آینده برای 1.3 میلیارد سرخپوستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de