الکل فروش آغاز می شود در تامیل نادو را غیر مهار مناطق

Category: کیمیا | No comments

چنای: پس از یک هفته وقفه فروش مشروبات الکلی را از سر گرفت در غیر مهار مناطق تامیل نادو در روز شنبه میان پلیس امنیت به جز در ایالت چنای و همسایه تیرووللور.

به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از ازدحام و اطمینان اجتماعی فاصله مقامات اجرا شده-رنگ کد رمز سیستم که مشخص شده تاریخ و زمان اختصاص داده شده برای خریداران در تعیین خروجی.

برای جلوگیری از موهای کم پشت و تنک جمعیت شاهد در مکان های مختلف زمانی که مغازه ها بازگشایی شد در مارس 7 بعد از 43 روز dry spell مقامات محدود تعداد نشانه در روز به 500 و 70 برای یک ساعت. مغازه ها باز هستند و از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر.

کافی پرسنل پلیس مستقر شدند به تنظیم جمعیت و نشانه توزیع شد در مکان های جداگانه و دور از مشروب مغازه و تنها کسانی که تا به حال رنگ ورقه اجازه داده شد برای خرید نوشیدنی در رسانه ها.

در سراسر کشور فروش مشروبات الکلی است در سرعت سریع به عنوان مردان ورزشی ماسک ایستاده در صف مارپیچ حفظ فرد فاصله در بسیاری از مکان. جمعیت در حد متوسط بود و همچنین در مکان های مختلف در منطقه از جمله Coimbatore.

چند مرد دیده می شود می تواند ایستاده با چتر در مناطق مانند ساییده شدن Tirupur و در Madurantakam در Kancheepuram منطقه.

مشروب فروش است باز در سراسر کشور در عدم مهار مناطق و جز چنای و در نزدیکی تیرووللور منطقه که دیدم تعداد زیادی از مردم همگرا در چندین رسانه ها زمانی که مغازه ها بازگشایی شد در مارس 7.

مغازه ها عمل تنها برای دو روز (محرومیت چنای و یک رشته از محلات شهرستان تحت کنترل پلیس هر چند آنها کاهش یافت و تحت Chengelpet, Kancheepuram و تیرووللور منطقه) و بسته شدند پس مارس 9 زیر مدرس دادگاه عالی دستورات که دستور بسته شدن مغازه ها بیش از موازین و دستورالعمل ها likesocial فاصله.

حداقل 34 رسانه ها در این نزدیکی هست Chengelpet منطقه از جمله کسانی که در Mamallapuram, Tiruporur, Tirukazhukundram و Vadanemelli که دیدم جمعیت زیادی در May7 و 8 نیز امروز تعطیل.

اضافی پرسنل پلیس مستقر شدند در خروج/ورود نقاط به چنای برای جلوگیری مردم از جسارت از اینجا به همسایه Kancheepuram منطقه برای خرید مشروب الکلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>