باراک اوباما نظرات به Ahmaud Arbery قتل در سخنرانی به 2020 HBCU فارغ التحصیلان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Barack Obama Comments on Ahmaud Arbery Killing in Speech to 2020 HBCU Graduates

تصویر: HBCU اتصال (Facebook)

باراک اوباما در جوان سیاه مردم به “رزمندگان برای عدالت” و اظهار نظر در تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در طول سخنرانی او به 2020 HBCU فارغ التحصیلان بیش از آخر هفته.

تبلیغات

رئيس جمهور سابق بود سخنران مهمان در یک مجازی شروع مراسم برای دانش آموزان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها بود که پخش HBCU اتصال و تعقیب و گریز در Facebook و Youtube.

در اظهارات خود اوباما برجسته نژادی و بی عدالتی که COVID-19 همه گیر است و در معرض و تشویق سیاه, فارغ التحصیلان نه تنها فعال حاضر بلکه در زندگی واقعی—از جمله با رای دادن:

“یک بیماری مانند این فقط افکن اساسی عدالت و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور” اوباما گفت.

“ما آن را در مخربی از COVID-19 در جوامع ما فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به بازجویی.”

“شما رو بیشتر نقشه راه بیشتر مدل های نقش منابع بیشتر از حقوق مدنی نسل بود. شما رو بیشتر ابزار تکنولوژی ها و استعدادهای از نسل من بود. هیچ نسل شده است بهتر بود و رزمندگان برای عدالت و بازسازی جهان” اوباما اضافه شده است.

تبلیغات

این livestreamed رویداد توسط کمدین کوین هارت و برجسته پیامهای تبریک برای HBCU فارغ التحصیلان از چهره های برجسته مانند استیو هاروی, ملودی, روی ناچاری, دبی, Allen and Shaun Robinson.

رئيس جمهور سابق نیز در یک سخنرانی برای سال 2020 فارغ التحصیلان به عنوان بخشی از فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020 رویداد برنامه ریزی شده بود پخش می در 8 p. m. روز شنبه, مارس 16. مشاهیر مانند سیمون Biles, Cardi Bو اپرا وینفری نیز پیام های ضبط شده از جشن برای کلاس 2020.

حتی اگر وجود دارد ممکن است پمپ به دلیل شرایط ما هرگز یک کلاس فارغ التحصیل شده است به نام قدم به آینده بیشتر با هدف چشم انداز و شور و انرژی و امید” وینفری گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>