جشن تولد در آپارتمان پیچیده می افزاید: 25 جدید تاج موارد به حیدرآباد شمارش

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: در تظاهرات روشنی از چگونه مسری coronavirus است Covid-19 پاره پاره از طریق یک مجتمع آپارتمانی با 15 واحد مسکونی در Madannapet با حداقل 25 نفر از افراد ساکن در ساختمان گزارش تست مثبت است.

پنجاه و شش نفر دیگر زندگی در آپارتمان پیچیده شده اند قرار داده شده تحت قرنطینه در آپارتمان خود را در حالی که خود ساختمان اعلام شده است ‘مهار منطقه’ توسط مقامات.

به گفته مقامات همه کسانی که زندگی در آپارتمان پیچیده بود با حضور در تولد یکی از آپارتمان به تازگی. در میان کسانی که آزمایش مثبت از این خوشه است که گزارش نه ماهه کودک به عنوان به خوبی به عنوان یک زن که باردار است. شش نفر از 25 نفر از ساختمان گفته میشود که متعلق به یک خانواده است.

مقامات آغاز غربالگری سلامت از چند هزار نفر از ساکنان زندگی در همسایگی مجتمع آپارتمانی در Madannapet.

یک مورد مشابه که قبلا گزارش شده از LB نگر که در آن یک جشن تولد به پایان رسید تا با حداقل 11 نفر آلوده شدن توسط ویروس.

در ضمن در مجموع 55 مورد جدید گزارش شده در کشور در روز شنبه. از این 44 هستند از این بیشتر حیدرآباد منطقه است. این Covid-19 شمارش عبور 1500-علامت گذاری به عنوان در طول روز و دولت در حال حاضر ثبت نام 1,509 فتح کرد گرفته شد موارد است.

از 11 موارد دیگر هشت مهاجران بودند. دو نفر دیگر از سنگرددی و یکی از Ranga Reddy مناطق نیز آزمایش مثبت است. دوازده نفر تخلیه شده در شنبه خود را به شمارش 971 با 504 فعال موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>