مطابق لایحه در برزخ به عنوان مینه سوتا قانونگذاران مسابقه به سمت مهلت

Category: کیمیا | No comments

$2 میلیارد مطابق لایحه شکست خورده در کف خانه شنبه, ریخته گری, شک و تردید در مورد اینکه آیا یک تقسیم مینه سوتا مقننه می تواند اعتصاب معاملات در یک بسته عظیم پروژه های ساخت و ساز و کلیدی دیگر ابتکارات تنها چند ساعت باقی مانده به طور منظم 2020 جلسه قانونی.

این طرح را شکست خورده در یک 75-58 رای از دست رفته سه پنجم مورد نیاز در قوه مقننه به تصویب پیوند صورتحساب اجازه بدهی های بلند مدت. این نقطه چسبیده: آمریکا در اقلیت قول داد برای جلوگیری از اتصال لایحه تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz می دهد تا اورژانس قدرت او استفاده می شود برای بستن مدارس کسب و کار و بسیاری از فضاهای عمومی به سرعت گسترش coronavirus.

این عدم قطعیت در اطراف پیوند لایحه ادا توسط دموکرات ها به عنوان یک شغل ابتکار, آخرین موانع در یک جلسه قانونی به طور کامل طرح میتوانست توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک ماده از ماه ویروس را نابود $1.5 میلیارد دلار مازاد بودجه و فرستاده دولت 2.4 میلیارد دلار به قرمز است. قانونگذاران در زمان monthlong زنگ تفریح در وسط جلسه و مجبور شدند به طور چشمگیری مقیاس اولویت های خود را.

زمانی که آنها بازگشت آنها روشن به کمیته جلسات از طریق ویدئو کنفرانس به جای اجتماعی فاصله. برای اولین بار در دولت, تاریخ, برخی به نام در طول کف جلسات برای رای دادن در گسترده بسته بندی از قانون را از خانه ها و ادارات و یا حتی در اتومبیل خود را پارک شده در خارج از کنگره.

خانه طبقه در جلسه روز شنبه بود گرفتار مشکلات فنی به عنوان قانونگذاران سعی وزن در پیوند لایحه و رای خود را از خانه. “سازمان ملل متحد قطع من!” تشکر. مریم Franson R-Alexandria, فریاد زدن در طول یک بحث بیش از این پیوند لایحه مطمئن نیستید اگر بقیه اتاق می تواند او را بشنود.

کاپیتول ساختمان معمولا شلوغ با لابی و تظاهرات نهایی آخر هفته از جلسه بیشتر بود خالی است. حتی مذاکرات بین قانونی رهبران و فرماندار صورت گرفت بیش از تصویری و کنفرانس تلفنی به جای فرد.

در خارج از کنگره جمعیت کوچکی جمع آوری شده در مراحل اعتراض به تعطیلی کسب و کار و جنبه های دیگر از Walz را همه گیر پاسخ. برخی دست تکان دادند پرچم و انداخت پودرهای سوخاری به نمایندگی اقتصادی فشار را احساس مینه سوتا خانواده در میان اقامت در خانه سفارش دهید.

یک تعداد انگشت شماری از توافق قانونگذاران ایالتی خطاب به تظاهرکنندگان تکرار کرد و خواستار Walz به لغو محدودیت های خود را. سناتور. علامت گذاری قرآن R-North Branch گفت: قانونگذاران باید اعتماد Minnesotans امن را انتخاب کند.

“ما نیاز به باز دولت,” او گفت:. “تنها دلیلی که ما را نگه داشته ام این بیماری تحت کنترل است و به دلیل رفتار خوب از Minnesotans. ما در حال حاضر می دانم که چگونه به عمل هوشمند و مسئول است.” اکثر تظاهر کنندگان و قانون گذاران به حضور در این تجمع نمی پوشیدن ماسک.

Walz بلند است اقامت خود را در خانه سفارش شروع دوشنبه و جایگزینی آن با یک سفارش است که باز می شود برخی از کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان و شل محدودیت های اجتماعی و فاصله. اما میله, رستوران ها سالن مو و دیگر فضاهای عمومی هنوز بسته حداقل تا ژوئن 1.

همه گیر نیز مختل ضرورت است که معمولا همراه با پایان جلسه رسیدگی ، تحت قانون دولت اگر Walz خود را گسترش اورژانس قدرت برای 30 روز در ژوئن 12, قانونگذاران به طور خودکار به نام به جلسه و با توجه به گزینه ای برای رد حرکت می کند. هر چیزی مقننه نیست قبل از پایان روز دوشنبه مهلت می تواند گرفته شود تا پس از آن.

جمهوری خواهان گفته اند Walz اورژانس قدرت به فرماندار جانبه سازمان به آدرس این بیماری همه گیر در راه است که نمی عبارتند از قوه مقننه است. آن را در مرکز مخالفت خود را مطابق با لایحه آنها گفت: همچنین 2 میلیارد دلار برچسب قیمت خانه پیشنهاد که موفق شنبه.

“من صحبت کردن در مورد نیاز به آدرس کسری بودجه من صحبت در مورد نیاز به فرماندار برای کار با Legisalture و ما باید به حال کسانی که مکالمات به عنوان ساعت whittles دور” گفت: خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج. “من فکر می کنم همه می دانند که ما در حال رفتن به عقب در اینجا در سه هفته است.”

اما مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: وجود مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به یک توافق در پیوند و برجسته دیگر مسائل قبل از جلسه به پایان می رسد. اگر چه مهلت موکول جمعه است قانونگذاران باید بپیچید تا رای گیری در عمده صورتحساب یکشنبه شب.

“ما واقعا نیازی به این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن صدها نفر از Minnesotans سیاسی موضوع” Hortman گفت. “ما واقعا لازم نیست که در راه از ما گرفتن ما کار انجام می شود.”

مجلس سنا خواهان مقابله شنبه خود مطابق طرح که بالغ بر $998 میلیون در کل تعهد اوراق قرضه و 400 میلیون دلار برای تنه بزرگراه اوراق قرضه. این لایحه اختصاص داده است $688 میلیون دلار به حمل و نقل پروژه های $203 میلیون دلار برای تصفیه آب و آب تمیز زیرساخت ها و $105 میلیون دلار در توسعه اقتصادی کمک های مالی. یکی دیگر از $170 میلیون تقسیم شده است بین دانشگاه مینه سوتا و دانشگاه ایالتی مینه سوتا.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت که او می خواهد برای دیدن یک معامله بر روی یک پیوند لایحه قبل از جلسه به پایان می رسد همراه با dalay در مهلت مالیات برای کسب و کار و دولت های محلی. او همچنین امیدوار به اعتصاب یک معامله با دموکرات ها در دولت کارگر قرارداد مذاکره سال گذشته است. تحت این قرارداد تقریبا 50,000 کارگران دریافت 2.25 % افزایش حقوق در تابستان گذشته. یکی دیگر از 2.5 درصد افزایش برنامه ریزی شده است برای شروع در این تابستان. هر دو مجلس نمایندگان و سنا را برای تصویب قرارداد قبل از ژوئیه در غیر این صورت آنها خواهد شد.

این DFL-کنترل خانه را تصویب کرده است را افزایش می دهد اما ایران با رهبری سنا می خواهد برای به تاخیر انداختن افزایش برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه.

“من واقعا معتقدم که ما در حال رفتن به بسیار دشوار اقتصادی و موقعیت به عنوان یک دولت و ما همه در هم” Gazelka گفت.

نیم دوجین کارکنان دولت که صنایع در محدوده مراقبت های بهداشتی به اصلاحات پیوست نمایندگان از برخی از دولت بزرگترین اتحادیه های کارگری در روز شنبه به اصرار نمایندگان مجلس برای تصویب قرارداد.

دنیس Specht رئیس جمهور از آموزش و پرورش, مینه سوتا, متهم خواهان از علاقه کمکهای مالی برای میلیاردرهای بیش از کارگران خط مقدم خطر خود را برای کمک به حفاظت از دولت در طول این بیماری همه گیر. او اشاره کرد Gazelka اظهارات روز جمعه در حمایت از کمک های مالی برای بازار آمریکا است.

“این است که واقعا در مورد طرف که نام شما در” Specht گفت. “است که در آن کارگران و یا میلیاردرهای? و من نمی بینم میلیاردرهای ساخت فداکاری است.”

Gazelka استدلال می کند که دولت کارگران مانند دیگران باید آماده برای فداکاری به عنوان دولت شرايط همه گیر.

 

کارکنان نویسندگان استفان Montemayor و Torey ون Oot کمک به این گزارش.

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>