دهلی نو: برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 مرکز افزایش سقف بدهی برای دولت از سه به پنج درصد برای 2020-21 تنها اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد در روز یکشنبه.

این تصمیم پس از درخواست مطرح شده توسط دولت های مختلف دولت Sitharaman اضافه شده است.

“با در نظر گرفتن این وضعیت بی سابقه ای مرکز تصمیم گرفته است برای افزایش وام گرفتن محدودیت متحده از 3 درصد به 5 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) برای 2020-21,” Sitharaman گفت: در حالی که اعلام آخرین tranche از بسته اقتصادی اعلام شده توسط دولت است.

او افزود که این را به ایالات منابع اضافی از Rs 4.28 لاخ کرور.

اما وزیر مالیه گفت که استقراض خالص سقف متحده برای همان سال شد Rs 6.41 کرور بر اساس 3 درصد از GSDP و افزود: 75 درصد آن مجاز به آنها را در ماه مارس سال 2020 خود را و زمان از چپ به ایالات متحده. متحده تا کنون قرض گرفته شده تنها 14 درصد از محدوده مجاز, 86 درصد از مجاز استقراض باقی مانده unutilised.”

او قبلا اعلام کرد که این مرکز اختصاص داده است مقدار اضافی تومان 40 هزار کرور تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS).

این اطلاعیه پس از نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به ‘متکی به خود و مقابله با COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله