دهلی نو: این کنگره در روز یکشنبه دولت را متهم به گمراه کردن مردم از طریق اقتصادی بسته بندی و گفت: این اقدامات اعلام شده توسط مرکز به مبلغ تنها 1.6 درصد از هند تولید ناخالص داخلی یعنی ارزش Rs 3.22 لاخ کرور روپیه به جای تومان 20 lakh کرور به عنوان مدعی نخست وزیر.

کنگره ارشد سخنگوی آناند شارما شارما گفت: نخست وزیر نارندرا مودی باید بحث “رفتن” و اعلام اقدامات مورد نیاز با دادن پول در دست فقیر و شرکت های کوچک و متوسط برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

او اشاره کرد که تفاوت وجود دارد بین ارائه محرک به اقتصاد و صرفا با دادن وام و اعتبار به مردم است.

شارما سابق اتحادیه وزیر به چالش وزیر دارایی برای بحث در این بسته در حالی که بالا بردن سوال در مورد اطلاعیه های ساخته شده توسط نخست وزیر.

“اقتصادی دولت بسته است و تنها از Rs 3.22 لاخ کرور روپیه است و تنها 1.6 درصد از هند تولید ناخالص داخلی است و نه ارزش تومان 20 lakh کرور به عنوان نخست وزیر” شارما گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو کنفرانس.

“من سوال وزیر امور مالی ابراز مخالفت با اعلام نخست وزیر و به چالش کشیدن دولت به رد من در اعداد داده شده توسط من هستم و آماده برای بحث با وزیر مالیه است,” او گفت:.

کنگره رهبر بیشتر گفت: وزیر اقتصاد باید پاسخ به پرسش ها و سوال نیست به جای. او همچنین خواستار آن شدند که دولت ارائه پاسخ به این کشور در وضعیت اسفبار مهاجران مجبور به راه رفتن بر روی جاده ها به علت عدم برنامه ریزی در بخشی از دولت مرکزی است.

شارما آمریکا در امور Nirmala Sitharaman برای حمله به حزب مخالف و آن را به عنوان نامیده می شوند “احمق” گفت: این کشور انتظار دارد که برخی از جدیت و gravitas از وزیر دارایی.

او همچنین از دولت خواست تا عذر خواهی به شهروندان فقیر این کشور که رها شده اند و خود را به حقوق اساسی و حقوق قانونی نقض شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله