پزشکان پوست به طور ناگهانی به دنبال در بسیاری از انگشتان پا — چه از طریق ایمیل و عکس و یا تصویری بازدید — به عنوان نگرانی رشد می کند که برای برخی از مردم نشانه ای از COVID-19 ممکن است تا موسیقی پاپ در غیر معمول ،

بوستون متخصص پوست استر فریمن انتظار می رود برای دیدن شکایات پوست به عنوان همه گیر گشوده — انواع خارش رخ می دهد زمانی که افراد بسیار بیمار از ویروس های دیگر.

“اما من پیش بینی آن خواهد بود, انگشتان پا” گفت: فریمن از بیمارستان عمومی ماساچوست که مشاهده شده است از طریق پزشکی از راه دور انگشتان پا بیشتر در چند هفته گذشته از در تمام حرفه ای.

آنها که به نام “COVID انگشتان پا, قرمز” درد و گاهی اوقات خارش و ورم در پا که شبیه chilblains چیزی پزشکان به طور معمول در پاها و دست ها از مردم به صرف زمان طولانی در خارج از منزل در هوای سرد.

نمی نژاد به اورژانس اگر انگشتان تنها نگرانی گفت: American Academy of Dermatology.

در اوایل این ماه آن را صادر مشاوره که پزشکی از راه دور چک کنید اولین گام برای مردم تعجب اگر آنها “COVID انگشتان پا” و کسانی که بدون هیچ دلیل دیگر برای مراقبت های فوری. پزشکان سپس باید تصمیم بگیرید اگر بیمار باید در خانه جداسازی و یا دریافت تست شده است.

شایع ترین coronavirus علائم تب و سرفه خشک و تنگی نفس-و برخی از مردم مسری هستند با وجود هرگز دچار علائم. اما به عنوان این سردرگم ویروس همچنان به گسترش کمتر علائم شایع گزارش شده از جمله از دست دادن بوی استفراغ و اسهال و به طور فزاینده انواع مشکلات پوستی است.

در یک گزارش ارزیابی متخصصین پوست 88 COVID-19 بيمار در بيمارستان و در بر داشت 1 در 5 تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس از پوست نشانه عمدتا بثورات قرمز بر روی تنه. در یکی دیگر از پزشکان اسپانیایی گزارش داد یک سری از 375 تایید ویروس بیماران با طیف وسیعی از پوست شکایت از کهیر به آبله مرغان مانند ضایعات به پا ورم.

تصاویر قرمز, انگشتان پا و خارش در سراسر رسانه های اجتماعی و چت کردن گروه “در حال حاضر فعال سریع به رسمیت شناختن پوست نشانه توسط متخصصین پوست. اکنون زمان آن است که به صورت دقیق علم” به درک لینک, دکتر kanade از Shinkai از دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, در نوشته های اخیر JAMA Dermatology سرمقاله.

بوستون فریمن هدایت بین المللی COVID-19 رجیستری برای پزشکان به گزارش موارد احتمالا ویروس-ارتباط پوست علائم. از 500 گزارش از اواخر ماه مارس در حدود نیمی chilblain مانند لکه های روی پا, او گفت:.

Chilblains چه پزشکان “pernio” آیا یک واکنش التهابی. زمانی که pernio مانند واکنش های به نظر می رسد در coronavirus-بیماران آلوده یکی از بسیاری از اسرار است. برای برخی از مردم آن را برای اولین بار و یا حتی تنها علامت آنها توجه کنید. دیگران پا مشکل در همان زمان و یا حتی چند هفته پس از تجربه شایع تر و جدی COVID-19 علائم.

این نمایش در افراد جوان بیش از حد به گفته دکتر امی Paller از دانشگاه نورث وسترن که بخشی از یک pediatric dermatology رجیستری نیز جمع آوری تصاویر از بيماران ،

در میان نظریه های آن فقط التهاب باعث عفونت به جای سرد ؟ این است که ویروس تحریک دیواره رگ های خونی در پوست و یا شاید باعث میکروسکوپی لخته شدن خون?

“بهداشت عمومی پیام به وحشت” فریمن گفت و اشاره کرد که اکثر پا بیماران او دیده نمی شوند به شدت بیمار است.

آنها مسری است ؟ “ما نمی توانیم فقط با نگاه کردن به انگشتان پای خود را,” او گفت:. شرایط پزشکی دیگر مانند لوپوس می تواند باعث لکه های مشابه — یکی دیگر از دلایل پزشکان باید بحث در مورد هر بیمار به طور کلی سلامت و گام های بعدی برای تست و یا دیگر نیاز به مراقبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله