تجارت الکترونیک نرم lockdown همه جا جز کشمیر netpreneurs رنج می برند بدون 4G

سرینگر: بسیاری از کسب و کار آنلاین در کشمیر در آستانه بسته شدن پس از دیوان عالی کشور در هفته گذشته حاضر به طور مستقیم برای ترمیم از اینترنت با سرعت بالا. Iqra یک زن جوان که به او e-دم کسب و کار در پوشاک در سال 2015 می خواهد دولت برای بازگرداندن 4G اینترنت در قلمرو اتحادیه اگر واقعا می خواهد برای کمک به کسب و کار.

“این است که نه تنها مالک که نیاز به اینترنت با سرعت بالا به انجام کسب و کار اما مشتریان به عنوان که من ورود به صفحه خرید محصولات آنلاین” 28 ساله گفت PTI.

فارغ التحصیل در رشته روانشناسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی, Iqra متوجه شدم زود است که او را به دنبال راههای دیگر از کار دولت برای کسب درآمد و امرار معاش. با استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی او شروع ‘TulPalav’ ترجمه از کشمیری به عنوان انتخاب لباس در سال 2015.

او و تیم طراحی محصولات و قرار داده و آنها را برای فروش در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و instagram. در سال 2017 Iqra رفت و برای آموزش های حرفه ای در طراحی و انجام یک دوره در طراحی مد از یک موسسه مشهور در دهلی نو.

“من شروع به از Instagram و Facebook. من با داشتن 50,000 followers on Instagram تا فوریه اما در حال حاضر آن را همه رفته به حساب من هک شد,” او گفت:. با توجه به عدم اطمینان از خدمات اینترنت در این دره در پی 2016 ناآرامی و پس از آن تظاهرات دانشجویی در سال 2017 جوان کارآفرین فکر باز کردن یک فروشگاه فیزیکی در نظر دیدگاه برای محصولات خود.

“فروشگاه آماده است اما سپس در ماه اوت سال 2019 اتفاق افتاده است (مستند زیر abrogation از ماده 370) و در حال حاضر COVID-19 قفل کردن… فروشگاه حتی نمی تواند بود افتتاح گردید. همه کار سخت است رفتن به بیهوده” او rued.

Iqra احساس می کند که اگر 4G خدمات اینترنت در حال بازسازی کسب و کار خود را می توانید انتخاب کنید تا دوباره.

“زمانی که من شروع کردم یک پاسخ خوب از مردم که کشمیری نام تجاری. من با نام تجاری است همه چیز در مورد کشمیری فرهنگ و سنت است. بنابراین مردم از من حمایت. من باید به مشتریان در سراسر جهان. و آنها آن را درک. من استفاده می شود به طور متوسط 20 سفارشات هر روز آن را نگه دارید من تیم 10 مشغول کار است.

“در حال حاضر ما صفر سفارشات به دلیل آپلود تصاویر از محصولات است که یک کار بسیار دشوار و مردم لازم نیست که صبر برای دانلود این تصاویر در کمتر از سرعت 2G,” او اضافه شده است.

Iqra گفت که نه تنها او بلکه صدها ‘netpreneurs’ که درد و رنج به دلیل عدم وجود اینترنت با سرعت بالا.

“این است که نه تنها من. صدها کشمیری روبرو هستند همان مشکل است. من صحبت شده است به طوری که بسیاری از مردم آنها در آستانه بسته شدن” او گفت:. یاسر Ahad مشغول به کار بود به عنوان یک مدیر فروش با پیشرو شرکت فرش کشمیر در تایلند برای چندین سال قبل از او تصمیم گرفت به نوبه خود به یک کارفرما با شروع یک خرده فروشی آنلاین فروشگاه لباس مارک.

“تجربه من در خرید و فروش در داخل کشور و خارج از کشور به من داده بود به اندازه کافی مخاطبین که من استفاده می شود به راه اندازی کسب و کار من در Facebook. پاسخ خوب بود و من استخدام پنج پسر برای تحویل کالا در ابتدا در سرینگر و بعد از آن به مناطق مجاور” او گفت:.

با این حال رویای یک کارآفرین موفق با استفاده از قدرت اینترنت به پایان رسید در 5 اوت سال گذشته است.

“من برنامه ریزی برای حرکت به عقب به فروش و در زمانی که COVID-19 مستند در سطح جهان به پایان می رسد,” او اضافه شده است.

علاوه بر این کارآفرینان تاسیس خانه های کسب و کار نیز به شدت رنج.

“ما صنعت فرش است که در آستانه سقوط به عنوان سفارشات پایین آمده اند به شدت در پی از سال گذشته قطع اینترنت. ما با استفاده از به ارسال ما موجودی به مشتریان ما در خارج از کشور با استفاده از برنامه های پیام رسانی فوری مانند WhatsApp. که تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر با توجه به زمان آن طول می کشد برای ارسال تصاویر و ویدئوها در سراسر رئیس کشمیر اتاق بازرگانی و صنایع شیخ Ashiq گفت.

عاشق که همچنین یک عضو از فرش شورای توسعه هند گفت که امیدوار است از هر گونه احیای نقش برآب شد پس از همه گیر انداخت عادی زندگی خارج از چرخ دنده ها.

او گفت: بخش های دیگر کشمیری کسب و کار نیز شده است, آمار به شدت پایین سرعت اینترنت.

اینترنت با سرعت بالا در جامو و کشمیر به حالت تعلیق درآمده است پس از اوت 5 2019.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de