‘هر ساعت یک نبرد’: خانه سالمندان کارگر در خط مقدم مینه سوتا مبارزه با کروناویروس

Category: کیمیا | No comments

آن نیمه شب گذشته بود و یک خسته یاس Laducer-Kitto سعی کردم به خود مالش و حرکت کمرویی به سمت اتاق خواب بدون بیداری او چهار فرزند.

آن را به حال شده است یک مشکل شب در مپلوود خانه سالمندان که در آن Laducer-Kitto, 35, با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار پرستاری خبره. او تا به حال برای استحمام و انباشتگی بیماران بیشتر از حد معمول به دلیل مداوم کارکنان کمبود. ثابت زنگ بالین تماس با دکمه سمت چپ بود او هیچ وقت برای استراحت. یک بیمار مبتلا به زوال عقل دچار حمله وحشت نگه داشته و اگر درخواست او را مرگ از coronavirus.

“آن قدرت تمام شب” Laducer-Kitto گفت: به عنوان او سقوط بر روی نیمکت.

Laducer-Kitto شروع به کار به عنوان یک پرستار از 16 سال پیش به این دلیل او مورد آزار قرار گرفته بود به عنوان فرزند خوانده و احساس او “ماموریت زندگی” بود که برای کمک به جامعه آسیب پذیر. اما از آنجا که شیوع کروناویروس شروع شده اند وجود دارد لحظاتی که فشار کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در حالی که مراقبت از خانواده خود را اند قریب به اتفاق زمانی که او تلاش کرده است با احساس شک و اضطراب و احساس گناه. چه کسی دنبال پس از کودکان خود را اگر او گرفتار ویروس ؟ که به راحتی بسیاری از خانه سالمندان و بیمارانی که متکی به او لبخند گرم و خوش رفتار?

کسانی که نگرانی جدیدی رسیده ارتفاع هفته گذشته پس از Laducer-Kitto آموخته است که خانه سالمندان که در آن او کار می کند, این شهرستان رمزی مرکز مراقبت در مپلوود تایید اولین مورد از یک بیمار مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی مهاجم از طریق خانه های پرستاری در سراسر کشور و ملت است. بیمار شد و بلافاصله پس از نقل مکان به یک اتاق جدا شده اما Laducer-Kitto خودش سوال که آیا آن را حس برای او به ادامه خطر زندگی خود و زندگی خود را خانواده.

“در زمان مثل این که شما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر آن همه ارزش آن را,” او گفت:. “است که ارزش آن کودک بیمار شدن و احتمالا موجود نیست?”

هیچ پناهگاهی برای مراقبان

در طول دو ماه گذشته شده است وجود دارد مهلت کمی برای خط مقدم سلامت کارگران مراقبت از حدود 90,000 Minnesotans که زندگی می کنند در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. ارشد این جوامع شده است در قلب این بیماری همه گیر کوروناویروس حسابداری به صورت متناوب 81 درصد از مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح ایالت. مرگبار خوشه COVID-19 را ویران کرده اند چند تا از دولت بزرگترین خانه های پرستاری, کشته شدن بیش از 550 ساکنان و آلوده کردن نمرات از کارکنان مراقبت های بهداشتی. یک خانه سالمندان سنت ترزا از جدید امید گزارش شده بیش از 50 مرگ و میر در میان مرگبارترین coronavirus خوشه در کشور است.

در داخل شهرستان رمزی مرکز مراقبت از یک 164-تخت خانه سالمندان کارگران مواجه با چالش های بی سابقه ای.

در زمان دستیاران پرستاری باید به کار اضافی به دلیل تغییرات به عنوان بسیاری از 20 درصد از کارکنان بیمار یا در قرنطینه. پنهان در زیر یک لایه محافظ از روپوش و دستکش و ماسک و عینک ایمنی کارگران اغلب خروج از اتاق بیمار خیس عرق. شیفت می توانید بکشید برای چند ساعت بیشتر از حد معمول چرا که کارگران باید بارها و بارها تغییر دنده خود را برای جلوگیری از عفونت از گسترش. و با خانه های پرستاری در سراسر کشور در مستند مراقبان مانند Laducer-Kitto تحت فشار هستند برای پر کردن احساسی خالی سمت چپ توسط اعضای خانواده که دیگر نمی تواند آنها مراجعه کنید.

“من می گویند به ما کارکنان ‘شما لازم نیست که به دنبال جایی برای دیدن یک قهرمان شما فقط باید برای به دست آوردن و نگاه در آینه’ ” گفت: مایکل شولتز مدیر Ramsey County مرکز مراقبت.

تب در آمد به طور ناگهانی.

Laducer-Kitto وارد شده بود در بروکلین پارک خانه از شیفت شب در مارس 26, وقتی دختر نوجوانم آمد با عجله به درب با یک پیام: او 6-ماه-پیر پسر فرشته بود گریه و “احساس گرم” به لمس است. Laducer-Kitto به سرعت حذف او خاکی لباس کار و ریخته آنها را در ماشین لباسشویی قبل از چک کردن فرشته متوسط. آن را در حال حاضر صعود به 104 درجه است. Laducer-Kitto سعی کردم به وحشت امید تب آورده بود توسط کودک دندان درآوردن است.

سپس چند روز بعد Laducer-Kitto نیز شروع به احساس بیمار. او تا به حال بدن درد و آبریزش بینی از علائم است که نشان می دهند در بسیاری از مردم با آلوده COVID-19. ترس بدترین Laducer-Kitto در بیمار نامیده می شود و شروع به جدا خودش را در خانه با کودکان خود را که سنین دهانه از 6 ماه تا 13 سال است. در ضمن پسرش درجه حرارت بالا همچنان ادامه داشت و حتی با دوز ضد تب دارو.

به عنوان او جدا شده و در خانه Laducer-Kitto شروع به جابجایی او مراحل و تعجب: تا به حال به او اجازه دهید او گارد را در خانه سالمندان است ؟ تا به حال او را فراموش کرده به دوش یک شب بعد از کار قبل از بغل کردن کودکان خود را?

“هر ساعت یک نبرد” Laducer-Kitto گفت: از کار خود را. “ما frontliners. ما آنهایی که پاک کردن کف. ما در حال آنهایی که به دوش. … ما هستند که به صورت چهره به چهره با مردمی که زمانی که آنها در حال سرفه و عطسه است.”

در نهایت هر دو Laducer-Kitto و نوزاد پسر خود را پاک شد از داشتن coronavirus اما او را تسکین خواهد ثابت کند در کوتاه زندگی می کردند.

در 8:21 صبح پنجشنبه او یک متن از یک همکار و گفت که یک بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 یکی از اولین در تاسیسات. اضطراب شروع به تنظیم به عنوان او پخش بسیاری از تعاملات با آلوده بیمار است. وجود دارد که او را در سینی های غذای خود را به بالین او و فشار خود را پایین راهرو در یک صندلی چرخدار.

آن شب Laducer-Kitto اخبار شکست برای او شریک دیرین هنگامی که او را برداشت تا او را از کار. در خانه درایو زن و شوهر به حال دیگر و عاطفی گفتگو در مورد اینکه آیا این حس به ادامه کار در خانه سالمندان است.

“بخش ترسناک است, این ویروس فقط چفت در و بمکد زندگی مردم,” او گفت:. “من باید اعضای خانواده که من می خواهم به ترک.”

یک بار دیگر Laducer-Kitto شروع به وزن او گزینه های محدود.

در نظر گرفتن تلفات فیزیکی

چند سال پیش او ثبت نام در مدرسه پرستاری در طول روز و او در نهایت نزدیک شدن فارغ التحصیلی. علاوه بر مراقبت تنها کار او تا به حال همیشه می خواستم به انجام. Laducer-Kitto آثار شور و شوق او را برای او مشکل دوران کودکی در تقویت سیستم مراقبت هنگامی که او و خواهر کوچک او مورد آزار قرار گرفته بودند و منعکس از خانه به خانه و بدون مراقبت کافی. در سن 20 Laducer-Kitto در زمان حضانت او خواهر کوچک که دارای یک شناختی از کار افتادگی برای محافظت از او را از سوء استفاده پدر و مادر رضاعی.

“من می توانم فقط از این راه رفتن” او گفت:. “مردم ما نیاز به انجام این کار. چرا که اگر ما را نمی, پس از آن است که رفتن به آنجا خود را در طول زمان نیاز دارید؟”

حتی پس از ساعت های طولانی و در اواخر شب در حال در نظر گرفتن تلفات در Laducer-Kitto. او پشت درد را هر روز صبح از بلند کردن و تغییر بیماران. و عضلانی دست chapped از صدها بار او باید شستن دست های خود را در هر شیفت. شب وجود دارد زمانی که او 2 ساله پسر Eloheem, سراسیمه فریاد به درگاه زمانی که او می شنود و مادرش وارد خانه.

Laducer-Kitto باید مقاومت در برابر وسوسه برای بلند کردن او را در آغوش او تا پس از او شسته روز میکروب ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>