FM Nirmala چهارم tranche را پوشش می دهد MNREGA به سلامت آموزش و پرورش و بیشتر

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: دولت روز یکشنبه اعلام کرد اضافی 40,000 تومان کرور روپیه تخصیص برای تضمین اشتغال روستایی طرح برای کمک به ایجاد شغل برای کارگران مهاجر در بازگشت به خانه.

اعلام پنجمین و آخرین tranche از بسته محرک اقتصادی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: تخصیص برای MGNREGS در حال افزایش 40,000 تومان کرور روپیه بیش از و بالاتر از 61,000 تومان cr بودجه زودتر.

برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 مرکز افزایش سقف بدهی برای دولت از سه به پنج درصد برای 2020-21 تنها اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد در روز یکشنبه.

این تصمیم پس از درخواست مطرح شده توسط دولت های مختلف دولت Sitharaman اضافه شده است.

“با در نظر گرفتن این وضعیت بی سابقه ای مرکز تصمیم گرفته است برای افزایش وام گرفتن محدودیت متحده از 3 درصد به 5 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) برای 2020-21,” Sitharaman گفت: در حالی که اعلام آخرین tranche از بسته اقتصادی اعلام شده توسط دولت است.

او افزود که این را به ایالات منابع اضافی از Rs 4.28 لاخ کرور.

Sitharaman اعلام کرد که هزینه های عمومی در بهداشت و درمان افزایش خواهد یافت و اختصاصی بیمارستان بلوک برای درمان بیماری های عفونی خواهد شد تا در هر منطقه در سراسر کشور.

“مردم در هزینه های سلامت افزایش خواهد یافت. سرمایه گذاری در سطح ریشه چمن خواهد یافت تا برای سلامتی و تندرستی مراکز در مناطق شهری و روستایی,” او اضافه شده است.

به منظور ارائه کمک به شرکت ها در میان COVID-19 گیر اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد decriminalisation از شرکت های عمل به طور پیش فرض.

“Decriminalisation of Companies Act پیش فرض; 7 compoundable جرائم در مجموع کاهش یافته و 5 به برخورد با تحت چارچوب جایگزین. اصلاح خواهد شد د-مسدود کردن دادگاه های جنایی و شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT),” Sitharaman گفت: در حالی که اعلام آخرین tranche از بسته اقتصادی اعلام شده توسط دولت است.

بیشتر صحبت در مورد تغییرات ساخته شده در بخش آموزش و پرورش در پی COVID-19 وزیر دارایی گفت که ساعت eVidya برنامه برای چند حالت دسترسی به دیجیتال/آموزش آنلاین راه اندازی خواهد شد فورا.

“این خواهد شد شامل DIKSHA یک ملت یک پلت فرم دیجیتال تسهیلات برای آموزش در مدرسه (یک ملت یک پلت فرم دیجیتال). یکی از اختصاص کانال تلویزیون برای هر کلاس (یک کلاس یک کانال) را نیز بخشی از این. وجود خواهد داشت استفاده گسترده از رادیو, جامعه, رادیو و پادکست,” او گفت:.

وزیر دارایی نیز اعلام ویژه محتوای الکترونیکی به صورت بصری و شنوایی کودکان که در دسترس خواهد بود در روزهای آینده او نیز تمجید اتحادیه وزارت توسعه منابع انسانی برای آینده با این طرح است.

“بالا 100 دانشگاه مجاز خواهد بود به طور خودکار شروع دوره های آنلاین توسط مه 30, 2020,” او گفت:.

او بیشتر صحبت در مورد ‘Manodarpan’ ابتکار برای حمایت روانی از دانش آموزان و خانواده ها برای سلامت روانی و عاطفی رفاه راه اندازی می شود در چند روز آینده.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: حدود 12 لاخ اعضای کارکنان اندیش صندوق سازمان (EPFO) انصراف تومان 3,360 کرور پس انداز بازنشستگی در طول coronavirus ناشی مستند.

این EPFO تحت اتحادیه های کارگری و اشتغال وزارت حل و فصل است و در مجموع 12 لاخ ادعا می کند تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana (PMGKY) بسته است.

ارائه به صورت ویژه خروج از EPF طرح برای مبارزه با COVID-19 همه گیر است که بخشی از PMGKY طرح اعلام شده توسط دولت و فوری اطلاع رسانی در این موضوع ساخته شده بود را به شما معرفی para 68 L (3) از EPF طرح در 28 مارس سال 2020 است.

این اطلاعیه پس از نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به ‘متکی به خود و مقابله با COVID-19 بحران است.

Sitharaman بود در روز شنبه گفت که دولت مرکزی را معرفی رقابت و شفافیت و بخش خصوصی مشارکت در بخش زغال سنگ و انجام زیرساخت های توسعه 50,000 تومان کرور.

روز جمعه Sitharaman اعلام کرد Rs 1 لاخ کرور کشاورزی زیرساخت های صندوق برای مزرعه دروازه زیرساخت برای کشاورزان و 10 ، 000 تومان کرور روپیه طرح برای formalisation از میکرو شرکت مواد غذایی (MFEs) تحت بسته محرک.

روز پنجشنبه وزیر دارایی اعلام کرد: “یک ملت یک جیره کارت’, رایگان دانه های مواد غذایی عرضه به مهاجران و ایجاد مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع (ARHC) در مناطق شهری برای کارگران مهاجر و فقیر تحت COVID-19 بسته محرک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>