حلیم آن راه می یابد به خانه در طول مستند در حیدرآباد

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: Hyderabadis مطمئن شوید که آیا عشق خود را حلیم. وجود دارد شلوغ بازار زیرزمینی برای ظرف در حیدرآباد به رغم این مستند که در طی آن فروش و تحویل مواد غذایی پخته شده ممنوع است.

در واقع گوشتی ظرف بسیار آسان است برای خرید. چندین فروشندگان که سفارشات را در تلفن. برخی از آنها نیاز به مشتریان را انتخاب کنید تا خود را حلیم; بسیاری دیگر ارائه خواهد شد آن را به خانه برای یک کمی اضافی. تنها بخشی از حلیم از یک فروشنده معتبر می تواند هزینه حدود 300 تومان و یک خانواده بسته بیش از 1,000 تومان.

یک خانواده از تپه Banjara شده است که فروش حلیم پس از مه 15, گفت: آنها پرداخته شده است و واکنشها از مردم است. آنها با دریافت بیش از 30 دستور روز آنها باز برای کسب و کار. خالده (تغییر نام) اجرا می شود که این عملیات گفت: آنها تحویل تا آنجا که سکوندربد.

وقتی پرسیده شد که در مورد قانونی بودن او در عمل او گفت: “ما با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم. در تمام مراحل عملیات ما پخت و پز و بسته بندی و تحویل ما حفظ پاکیزگی. ما در میانهی شب در مواجهه با هر گونه مشکل از هر کسی.”

خالده خانواده یک Instagram حساب که از طریق آنها رسیدن به مشتریان است. اما این یک استثنا است. اکثر حلیم-ساخت لباس در حال بسته دهان به دهان برای پیدا کردن مشتریان. شما باید بدانید که یک مشتری به حتی می دانم که از یک فروشنده وجود دارد.

یکی از Tolichowki شده است که فروش ظرف بیرون از خانه برای چند روز گفت: او را نمی سرگرم پرداخت نقدی است. در تماس با این خبرنگار بود که نما به عنوان یک مشتری او گفت: “من را به پرداخت نقدی تنها از مردم من می دانم شخصا. دیگران را مجبور به پرداخت در پیشبرد از طریق حالت های دیگر. من یک مقدار محدود به فروش روزمره بنابراین شما باید به کتاب در پیش است.” او ادعا کرد که حتی ارشد GHMC مقامات مشتریان خود را.

تقریبا تمام فروشندگان در انکار در مورد قوانین حاکم بر فروش مواد غذایی پخته شده. برای مثال برجسته هتل پنج ستاره در Somajiguda شده است فروش حلیم حداقل پس از هفته اول ماه مارس. آنها شده اند تبلیغات مشابه در حساب کاربری توییتر خود را. یک نماینده از هتل در تماس با شماره ذکر شده در پست توییتر گفت: این هتل انجام شد هیچ چیز غیر قانونی است. “ما عبور برای ‘خدمات ضروری’. ما می توانیم ارائه مواد غذایی. نگران نباشید که” او گفت:.

مقامات پلیس باید رد این ادعا است. A. Ravi Kumar, ایستگاه پیش از این Moghalpura پلیس که به تازگی گرفته شده علیه مردم فروش مواد غذایی از جمله حلیم در حوزه قضایی گفت: “آن را غیر قانونی است به فروش مواد غذایی پخته شده. اقدام خواهد شد در برابر مجرم.”

محمد Abdul Majeed رئیس حلیم سازان انجمن و صاحب Pista خانه اعتراف کرد که این یک مشکل بزرگ برای این شهر سلامت. “من واقع شده است شنوایی زیادی در مورد این افراد که در حال فروش حلیم ، آن را بی رحم است. می تواند به ما اجازه دهید عشق ما به یک ظرف خطر انداختن سلامت و ایمنی” او پرسید.

مجید گفت که بسیاری از رستوران ها به فروش مواد غذایی و آن را غیر ممکن بود برای آنها را برای تضمین ایمنی کارکنان و مشتریان است. “وجود دارد بسیاری از عوامل در اینجا. برای مثال حیوانات که گوشت مورد استفاده در ساخت حلیم حمل و نقل به شهر در مکان هایی مانند Jiyaguda جایی که ما می دانیم بسیاری از Covid-19 موارد است. از وجود این حیوانات به کشتار خانه ها و گوشت و سپس به آشپزخانه. بسیاری از مردم در این زنجیره و آن را غیر ممکن است برای بررسی همه آنها. آن است که به سادگی بیش از حد مخاطره آمیز است,” او گفت:.

مجید گفت: او خود را در بر داشت یک فرد فروش حلیم در یک سبد خرید در نزدیکی خانه اش در Attapur در فقط 50 تومان یک بشقاب است. “خدا می داند آنچه در آن است حلیم اگر هزینه آن فقط 50 تومان,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>