Illustration for article titled KKK Hoods Are Apparently the New COVID-19 Fashion Statement

عکس: گتی ایماژ

پلیس در کلرادو به دنبال کمک به شناسایی مردی که رفتم خرید مواد غذایی در حالی که با پوشیدن یک Klu Klux Klan هود تا آخر این هفته هر چند یک مورد مشابه در سن دیگو به تازگی به پایان رسید با پلیس پرتاب کردن دست خود و رفتن “این امریکا است.”

تبلیغات

برخی از افراد استفاده از امتیاز خود را برای پاسخ به زمان COVID-19 همه گیر با امتناع به دنبال بهداشت عمومی سفارشات به پوشیدن ماسک و نه به بد کوتاهی مو.

دیگران مانند این مرد که رفت و به دریافت برخی از شیر در حالی که با پوشیدن یک چروکیده KKK هود پاسخ داده اند با تبدیل ماسک به نمادهای خود را سفید supremacist خواسته:

تبلیغات

با توجه به نشست های روزانه, کارکنان, از فروشگاه های مواد غذایی به نام پلیس پس از آنها گفت: مرد را ترک کنند و او خودداری کرد.

از اجلاس روزانه:

دیلون رئیس پلیس علامت Heminghous گفت: ماموران اعزام شدند در یک گزارش خاطی در 12:41 p. m. اما که تا به حال در سمت چپ منطقه فقط قبل از آنها وارد در 12:45 p. m. وزارت کار برای شناسایی این مرد با استفاده از فیلم های نظارت برای تعیین وسیله نقلیه خود را.

که KKK هود و مؤتلفه پرچم ماسک در حال حاضر برداشت تا در اماکن عمومی در سراسر کشور می گوید: حجم مورد ایالات متحده آمریکا در سال 2020 است.

آیا پیشرو جهان در همه گیر مرگ و میر را سفید فکر می کنم مردم آمریکا در حال تبدیل شدن به بزرگ’،’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله