مینه سوتا سیاهههای مربوط 699 جدید COVID-19 موارد بعد قبل از دولت شل بماند-صفحه اصلی قوانین

مینه سوتا اضافه شده 699 تازگی تایید موارد COVID-19 به آن ایالت شمارش روز یکشنبه و 22 مورد جدید مرگ و میر فقط یک روز قبل از این ایالت اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان برسد و قوانین جدید را به اثر اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

پس از 5 مارس مقامات دولتی و بیمارستان ها تست شده اند بیش از 150 ، 000 نفر برای حضور COVID-19 و تشخیص داده 15,668 موارد از رمان های ویروسی بیماری است. بسیاری از این بیماران پس از بازگشت به سلامت. همانطور که از روز یکشنبه چوب خط 9,571 مردم با موارد تایید شده بیماری دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا.

COVID-19 فکر است منجر به تنها خفیف علائم در حداقل 80% از موارد اما به عنوان بسیاری از 5 ٪ از افرادی که آن را دریافت خواهد شد و نیاز به مراقبت های ویژه است که به طور بالقوه می تواند شامل تهویه مکانیکی و طولانی مدت در بیمارستان باقی می ماند.

پیشرفته سن و زندگی در یک خانه گروهی عوامل خطر برای توسعه بیشتر بیماری شدید. نوزده روز سه شنبه 22 تازگی گزارش شده مرگ و میر اتفاق افتاده است در افرادی که در زندگی مراقبت طولانی مدت و یا امکانات زندگی کمک. تمام 22 شدند بین سنین 50 تا 99.

از قبل موجود شرایط بهداشتی نیز عامل مهمی در مرگ و میر.

در مینه سوتا حداقل 519 از افرادی که فوت کرده اند تا به حال یکی از هفت شرایط بهداشتی مزمن, دولت, مقامات گفت. تا کنون تنها هشت نفر تایید شده است به فقدان هر یک از این شرایط در حالی که اطلاعات کامل در دسترس نیست برای دیگر 195 مردم از COVID-19. مینه سوتا دیده است 722 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

شرایط ردیابی توسط وزارت بهداشت و درمان عبارتند از: بیماری مزمن ریه یا متوسط تا شدید آسم; های جدی قلبی; سیستم ایمنی بدن از سرطان, درمان, سیگار, مغز استخوان یا پیوند اعضا و عوامل دیگر; چاقی شدید (BMI 40 یا بالاتر); دیابت; بیماری مزمن کلیه تحت دیالیز و بیماری های کبدی.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de