COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا دیدم اولین هفته پس از کاهش جهانی همه گیر جاروب به دولت اما مقامات شنبه هشدار داد که این می تواند یک انحراف به جای شروع یک خوش آمدید روند.

بزرگ یک روز پرش در بیماران نیاز به ICU تخت buttressed توجه داشته باشید از احتیاط به عنوان دولت stay-در-خانه سفارش منقضی دوشنبه و بیشتر کسب و کار و خرده فروشان بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم به خارج. ما می خواهیم فقط به عقب بر گردیم به زندگی” گفت: کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی در مینه سوتا وزارت بهداشت. “اما این واقعا مهم است که مردم همچنان به حفظ اجتماعی فاصله — همچنان محتاط — از آنجا که هدف ما این است که مطمئن شوید که سیستم ما همیشه ظرفیت برای مراقبت از افرادی که نیاز به مراقبت.”

با 17 مرگ و میر گزارش شنبه در مجموع 700 Minnesotans در حال حاضر در درگذشت این بیماری همه گیر. وزارت بهداشت نیز گزارش داد 740 موارد جدید با تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه در حال رشد از 200 عنوان از روز جمعه انتشار آمار مربوط به 225 در روز شنبه.

قوانین است که باید نگه داشته شود و مردم در خانه و بسته کسب و کار دشوار بوده است در Minnesotans به طوری که متوسط تغییرات تسهیلات با شروع این هفته هستند قابل فهم گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

اما او به نام روند رو به بالا در مورد “یک چالش واقعی” و افزایش ICU موارد “بسیار مورد.”

“مردم فقط نیاز به دانستن برای خود تصمیم گیری که در این زمان ما احتمالا شاهد بیشترین فعالیت ویروس در شهرهای دوقلو در حال حاضر پس از این همه چیز شروع شد تا در ماه ژانویه” Osterholm گفت. “از نقطه نظر که مردم نیاز به تصمیم گیری است که آیا آنها می خواهم به انجام? فرماندار مجبور نیست کسی به لزوما بود ،

COVID-19 یک بیماری تنفسی ویروسی است که به ارمغان می آورد بزرگترین خطر برای کسانی که 65 ساله و مسن تر و همچنین ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. احتمال بیماری های جدی نیز بیشتر برای کسانی که با تعدادی از اساسی شرایط پزشکی اعم از بیماری های ریوی مشکلات جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و برخی بیماری های کلیوی.

مینه سوتا گزارش اول خود را با مرگ از COVID-19 هشت هفته پیش در 21 مارس. از آن زمان به بعد هفتگی, مرگ, شمارش شده اند در حال افزایش به بیش از 150 مرگ و میر در طول هر یک از دو هفته گذشته. برای هفت روز پایان دوره شنبه, اما, مینه سوتا گزارش 142 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در اوایل این ماه Gov. تیم Walz پیشنهاد مینه سوتا بود و در سرعت به ثبت 1,000 مرگ پایان ممکن است. Ehresmann گفت: این امر می تواند خبر خوبی اگر دولت نمی رسید که علامت اما اضافه کرد که افزایش اخیر در تست در دراز مدت مراقبت از امکانات می تواند در نتیجه افزایش آمار مرگ بیش از چند هفته آینده.

“حتی اگر ما ممکن است تا به حال همه چیز آهسته کمی من نمی دانم که این یک کار پایدار چیز” Ehresmann گفت. “این خیلی زود است که بگوییم که یک روند است.”

ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات اختصاص 14 از 17 مرگ و میر اعلام شده در روز شنبه و حدود 80 درصد از تمام مرگ و میر در مینه سوتا در طول بیماری همه گیر. خلاصه ای از داده های وزارت بهداشت نشان می دهد افراد از سن 70 و حساب برای تنها 15 درصد از دولت را تایید موارد اما اکثریت قریب به اتفاق سوتا مرگ و میر.

‘امن’ شروع می شود

Walz هفته گذشته گفت که او اجازه می دهد بیشتر به فروشگاه برای بازگشایی و اجازه Minnesotans ترک خانه بیشتر شروع دوشنبه در حالی که تنظیم صحنه برای شل شدن محدودیت های بعدی ماه در میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر. در حالی که عمده بازگشایی دولت این تغییرات را برای پایان دادن به یک ایالت اقامت در خانه سفارش شده است که در جای خود از اواخر ماه مارس است.

محدودیت های طراحی شده بودند به ساخت لوازم, پنکه, دنده محافظ و تخت ICU بنابراین بیمارستان ها می تواند درمان COVID-19 بيمار بدون تبدیل شدن به غرق. بیمارستان رهبران تایید فرمانداری حرکت می کند.

“ما به حمایت از رژیم صهیونیستی است. Walz را ‘امن’ طرح به عنوان یک اندازه گیری مسئول استراتژی برای متعادل حفاظت از بهداشت و ایمنی با Minnesotans نیاز اقتصادی و مالی امنیت” Andrea والش مدیر اجرایی بلومینگتون مبتنی بر HealthPartners در بیانیه ای گفت: پس از Walz اعلام کرد گام های بعدی در COVID-19 مبارزه است. والش سازمان اجرا می شود هشت بیمارستان از جمله مناطق در بیمارستان سنت پل و بیمارستان Methodist در سنت لوئیس پارک.

دکتر Gianrico Farrugia, مدیر اجرایی کلینیک مایو گفت که در نظام سلامت “استفاده از زمان ارائه شده توسط این پناهگاه در محل به منظور اطمینان حاصل شود که ما عرضه کافی از بیمارستان تخت هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در هر دو کوتاه و بلند مدت است.”

اما بستری روند در مینه سوتا افزایش نگرانی که حتی محدود, مراحل بازگشایی اقتصاد می تواند استرس بیمارستان ظرفیت گفت: پینار Karaca Mandic سلامت اقتصاددان در دانشگاه مینه سوتا را کارلسون دانشکده مدیریت.

متحده شده اند که ضربه سخت تر توسط COVID-19 مانند نیویورک نیوجرسی و میشیگان تمایل دارند که نرخ بسیار بالاتر از سرانه بستری شدن در بیمارستان از ایالات غرب میانه مانند مینه سوتا گفت: Karaca Mandic. چه مربوط است که سخت ضربه متحده به نظر می رسد که آمار خود را به قله از نظر بیمارستان استفاده در حالی که در ایالت مینه سوتا است که هنوز هم بالا رفتن.

“وجود دارد هیچ مسطح” گفت: Karaca Mandic که با همکارانش راه اندازی یک وب سایت در ماه آوریل به مسیر بیمارستان و ICU روند در سراسر بسیاری از کشورهای.

مورد شمارش نگرانی

مینه سوتا ICU ظرفیت به نظر می رسد با توجه به COVID سیستم ردیابی و پس از آن دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association.

اما بنیامین گفت او نگران بود که توسط تعداد فزاینده ای از COVID-19 نفر در کشور اضافه کرد که بسیاری از کشورهای در حال باز کردن حتی اگر آنها نمی, نشان داده شده پایدار در کاهش موارد است.

“حداقل در حال حاضر وجود دارد احتمالا منطقی برای انجام برخی بسیار مراقب باشید چیزهایی که” بنیامین گفت شنبه. “من هنوز هم فکر می کنم در مجموع آن را خیلی زود به بازگشایی شده است.”

بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918 بود که “آخرین باری که ما واقعا تا به حال یکی مثل این است که در آن ما تا به حال هیچ واکسن و درمان,” او گفت:.

شهرستانها از جمله مینیاپولیس که تهاجمی تر در بسته شدن مدارس و مکان های تجمع دیدم پایین قله و در مجموع مرگ و میر گفت: Alex ناوارو از مرکز تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان.

ناوارو گفت: بسته شدن سفارشات را جمع آوری و ممنوعیت اجباری ماسک سفارشات در سال 1918 به طور کلی نه به عنوان گسترده به عنوان اجتماعی فاصله سفارشات با COVID-19.

“مدت زمان بسته شدن سفارشات و جمع آوری ممنوعیت به طور کلی منظور از سه تا پنج هفته که در آن زمان افسران بهداشت بر این باور بودند که مربوطه خود را همه گیر شد و تحت کنترل و در مورد به پایان” ناوارو نوشته شده توسط e-mail. “در حدود نیمی از شهرهای ما مورد مطالعه قرار گرفته بود که این مورد نیست اما این بیماری همه گیر resurged دوم سنبله از موارد و مرگ و میر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de