Nelly را متلاطم فای ساخته شده برای یک Underwhelming Verzuz نبرد بین او و Ludacris

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Nellys Choppy Wifi Made for an Underwhelming iVerzuz/i Battle Between Him and Ludacris

تصویر: @ludacris (Instagram)

اگر شما یکی از کسانی که گوش به Verzuz نبرد بین Ludacris و نلی در Instagram Live شب گذشته آماده به shake ya tail feather, به bops از 2000s, شما به احتمال زیاد نا امید چون از نلی ‘ انت فای.

تبلیغات

برای برخی از دلیل جریان از سنت لوئیس رپ که کشور دستور زبان یکی از تنها ده رپ آلبوم در تاریخچه به دست آوردن الماس گواهینامه شد تار و متلاطم و بافر برای بسیاری از جلسه. من رو خیلی اذیت آن است که من در نهایت شنود گذاشته از تماشای زندگی می کنند.

Ludacris به حال راه صبر بیشتر از من نگه داشته و بازی بازدید مانند “خوش آمدید به آتلانتا” و “Pimpin در سراسر جهان” حتی در حالی که نلی نگهداری دوره ای ناپدید از خود صفحه نمایش های ویدئویی.

تبلیغات

آن را یادآور مشکلات فنی که به شدت گرفتار تدی رایلی در Verzuz با Babyface و توییتر قابل اعتماد در پاسخ به آخرین شب افتضاح با کمدی که به پایان رسید تا بودن سرگرم کننده تر از رویداد اصلی:

تبلیغات

با وجود همه فریاد نلی که به اینترنت مورد نیاز رفع رپر هنوز هم به نظر می رسید با داشتن زمان زندگی خود را در طول جلسه—پخش آهنگ مانند “Hot in Herre” اما همچنین کمتر شناخته شده از آهنگ های سال های اخیر است که مطلقا هیچ کس جز او برای چک کردن.

تعهد خود را به شادی خود را در میان جنون نیمه قابل تحسین است.

تبلیغات

Verzuz سازمان Swizz Beatz نیز گفت: Nelly ارائه شد با همه او نیاز به اجتناب از ویژگی های snafus که گرفتار شب گذشته نبرد. اما همه به خوبی به پایان می رسد که به خوبی از آنجایی که ما در حال حاضر برخی از خنده دار تقلید از livestream برای طنز ما:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>