جدید متون در Ahmaud Arbery مورد افزایش بیشتر سوالات در مورد Glynn پلیس شهرستان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled New Texts in Ahmaud Arbery Case Raise More Questions About Glynn County Police

عکس: گتی ایماژ

جدید متون نشان می دهد که Glynn پلیس شهرستان توصیه می شود که صاحب ملک در مرکز Ahmaud Arbery تیراندازی تماس با گرگ McMichael هر زمان که او “عمل کردم بر روی دوربین خود را.”

تبلیغات

64 ساله گرگ McMicheal و پسر 34 ساله تراویس McMichael بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله به تازگی پس از انتشار فیلم است که نشان می دهد دو مرد ambushing 25 ساله Arbery و ضرب تیراندازی او را در ماه فوریه است.

در روز Arbery قتل یکی از McMichaels به نام 911 می گویند Arbery شده بود در حال اجرا توسط یک ملک در حال ساخت است که متعلق به لری فارسی. ملک تا به حال یک حرکت فعال دوربین سیستم است که تا به حال برداشت مردم ناشناخته رفتن بر روی سایتو زبان انگلیسی اغلب به نام پلیس و پیامک به آنها را با توجه به یک گزارش از Atlanta Journal-Constitution.

تبلیغات

از AJC:

پس از یکی از کسانی که در قسمت on Dec. 17 فارسی دریافت متن پاسخ چند روز بعد از Glynn شهرستان افسر هشدار او که McMichael زندگی می کردند در این نزدیکی هست و تا به حال ارائه شده برای کمک به.

“گرگ بازنشسته شده است اجرای قانون و همچنین بازنشسته محقق از دا را” افسر رابرت راش پیامک on Dec. 20 ارائه McMichael شماره تلفن. “او گفت: لطفا تماس بگیرید و او را روز یا شب هنگامی که شما اقدام دوربین خود را.”

هر دو Glynn اداره پلیس شهرستان و Brunswick دفتر دادستان منطقه شده اند در زیر نور افکن در ابتدا کاهش به دستگیری و پرونده اتهامات علیه McMichaels با وجود داشتن فیلم از Arbery كودكان ونوجوانان و سپس به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید. سالمند McMichael استفاده می شود به کار برای هر دو بخش قبل از بازنشستگی خود را.

الیزابت Graddy وکیل صاحب ملک گفت AJC که زبان انگلیسی هرگز داوطلب خدمت سربازی McMichael را کمک کند و نه با پلیس تماس بگیرید, در روز Arbery به قتل رسید نه چندان دور از محل ساخت و ساز.

تبلیغات

از AJC:

انگلیسی گفته پلیس هیچ چیز تا کنون گرفته شده از اموال سوابق نشان می دهد. Graddy گفت: English هرگز داوطلب خدمت سربازی گرگ McMichael را کمک کند. فارسی شد دو ساعت دور رسیدگی به زنبور عسل در نزدیکی خانه اش در قهوه شهرستان بعد از تیراندازی مرگبار.

“او حتی نمی یاد داشته باشید دریافت متن” گفت: Graddy که گفت کشف آن در روزهای اخیر او به عنوان جمع آوری اطلاعات برای کمک به مشتری خود را. او گفت: زبان انگلیسی تا به حال جدی مسائل پزشکی در گذشته چند ماه و نشده است به ساخت و ساز ملک مقدار از این سال است.

تبلیغات

“من نمی خواهم آن را به قرار دادن و سوء استفاده و سوء تعبیر برای مردم را به فکر می کنم که من را متهم کرده بود که آقای Arbery سرقت و یا سرقت از آنجا که من هرگز” فارسی گفت: در هفته گذشته.

در ضمن نه این افسر که با ارسال متن در پاسخ به انگلیسی و نه Glenn County Police Department گفته اند که چرا آنها به کارگردانی صاحب ملک تماس بگیرید McMicheal هر زمان که او را دیدم “عمل” نام دیگر انسان در حرکت-سنسور دوربین.

تبلیغات

“اگر کسی که قرار بود برای جلوگیری از این اتفاق آن بود که اجرای قانون” S. S. Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده گفت AJC در پاسخ به این متون است. “آنها را تشویق آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>