گزارش: گوگل در مواجهه با یورش ضد تراست موارد در ما

مانتین ویو کالیفرنیا. — فدرال و ایالتی تنظیم کننده در ایالات متحده در حال آماده سازی برای فایل ضد تراست دعاوی ادعا گوگل آزار تسلط خود را آنلاین جستجو و تبلیغات برای سرکوب رقابت و افزایش سود خود را با توجه به گزارش منتشر شده در روز جمعه.

وال استریت ژورنال اشاره کرد افراد ناشناس آشنا با پروب در یک داستان در مورد آینده توهین آمیز توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و به طور کلی وکیل از چند متحده است.

وزارت دادگستری ممکن است فایل مورد آن در اوایل تابستان امسال در حالی که تگزاس دادستان کل کن Paxton ممکن است اقدام در پاییز همراه با همسالان خود در کشورهای دیگر با توجه به مجله.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr قبلا گفت که او امیدوار است برای تصمیم گیری که آیا به دنبال یک دادگاه حقوق بشر اروپا علیه گوگل در تابستان. تگزاس و کشورهای دیگر اعلام کردند که به دنبال به گوگل شیوه های کسب و کار در سپتامبر گذشته.

گوگل اذعان کرد این بحث های مداوم با وزارت دادگستری و پکستون بدون توضیح در طبیعت ایران. “تمرکز ما این است که بصورتی پایدار و محکم در ارائه خدمات است که کمک به مصرف کنندگان حمایت هزاران نفر از کسب و کار و فعال کردن افزایش انتخاب و رقابت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

این اولین بار نیست گوگل شده است محوری در زیر میکروسکوپ از آنتی تراست در آمریکا کمیسیون تجارت فدرال بسته شده و تحقیقات گسترده ای را در گوگل به اتهام نقض حقوق بشر در سال 2013 بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام به دلیل آن به این نتیجه رسیدند Mountain View, California, شرکت نبود صدمه زدن به مصرف کنندگان است.

از آن زمان به بعد گوگل رشد کرده است و حتی قوی تر در زیر چتر شرکت پدر و مادر الفبا است که آن را بر اساس در پنج سال پیش. زمانی که FTC بسته مورد آن گوگل شد, تولید سالانه درآمد حاصل از $50 میلیارد. در سال گذشته به دست آورده الفبا raked در $162 میلیارد دلار در سال درآمد.

بیشتر از پول می آید از یک دیجیتال آگهی بازار که گوگل غالب همراه با شبکه های اجتماعی رقیب Facebook — یکی دیگر از هدف بالقوه ضد تراست تنظیم کننده. شده است وجود دارد هیچ کلمه هر چند که آیا Facebook ممکن است شکایت کرد.

گوگل بزرگتر از دو آگهی آنلاین غول تشکر بیشتر به یک موتور جستجو است که مترادف با دنبال کردن همه چیز. این شرکت همچنین دارای پیشرو وب در مرورگر کروم, بزرگترین سیستم عامل تلفن همراه در اندیشه, برترین سایت ویدئو در یوتیوب و محبوب ترین نقشه برداری دیجیتال سیستم.

گوگل همواره حفظ شده و خدمات خود را به صورت رقابت کافی و باید به هر طریقی نوآوری است که کمک به مردم برای مدیریت زندگی خود را. بسیاری از خدمات ارائه شده به صورت رایگان در ازای اطلاعات شخصی است که کمک می کند تا گوگل خود را به فروش تبلیغات.

ضد تراست رگولاتور در اروپا اقدام به سرکوب گوگل با اعمال چند میلیارد دلار جریمه و سفارش تغییرات در شیوه های آن.

اما این شرکت منتقدان می گویند کسانی که مجازات نشده اند به اندازه کافی شدید و رقابت شدید تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای به گوگل برای تغییر راه خود را. کسانی که ممکن است شامل یک دولت در تلاش برای وادار کردن گوگل به چرخش آن خدمات مختلف به جدا کردن کسب و کار تلاش این شرکت خواهد بود به احتمال زیاد به شدت مخالفت می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de