Sitharaman اعلام پنجم و نهایی tranche اقتصادی بسته در ساعت 11 صبح امروز

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برنامه ریزی شده است به آدرس رسانه ها در ساعت 11 صبح روز یکشنبه (17 مه) در پنجمین و آخرین مرحله از اطلاعیه ها در تومان 20 lakh کرور بسته بسته اقتصادی برای افزایش coronavirus COVID-19-ضربه به اقتصاد است.

وزیر دارایی روز شنبه گفت که دولت مرکزی را معرفی رقابت و شفافیت و بخش خصوصی مشارکت در بخش زغال سنگ و انجام زیرساخت های توسعه 50,000 تومان کرور.

روز جمعه Sitharaman اعلام کرد Rs 1 لاخ کرور کشاورزی زیرساخت های صندوق برای مزرعه دروازه زیرساخت برای کشاورزان و 10 ، 000 تومان کرور روپیه طرح برای formalisation از میکرو شرکت مواد غذایی (MFEs) تحت تومان 20 lakh کرور بسته محرک.

او همچنین پیشنهاد اصلاحات مربوط به کالاهای اساسی عمل برای فعال کردن قیمت بهتر تحقق برای کشاورزان و گفت: هیچ سهام محدود باید درخواست به پردازنده یا زنجیره ارزش شرکت کنندگان است.

روز پنجشنبه وزیر دارایی اعلام کرد: “یک ملت یک جیره کارت’, رایگان دانه های مواد غذایی عرضه به مهاجران و ایجاد مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع (ARHC) در مناطق شهری برای کارگران مهاجر و فقیر تحت COVID-19 بسته محرک.

این اطلاعیه پس از نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد این بسته اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به ‘متکی به خود و مقابله با COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>