سنت پل Wabasha خیابان غارها محل خواهد شد در ماه نوامبر

Category: کیمیا | No comments

این Wabasha خیابان غارها یک رویداد مرکز ساخته شده در داخل ماسه سنگ غارها در سنت پل را به طور دائم در پایان ماه نوامبر صاحبان اعلام کرده اند با توجه به از دست دادن کسب و کار در حالت خاموش.

این 12,000 فوت مربع محل بسته شده به مردم از ماه مارس گفت: دونا برمر که با شوهرش استفان صاحب و عمل غارها.

“این گرفته باد از ما بادبان,” او گفت:. “ما گفت: کارکنان این زمان برای بیکاری است.”

تسهیلات گرفته شده است در هیچ درآمد در طول خاموش کردن او گفت:.

“ما در واقع از دست دادن” او گفت:. “ما هنوز دلیل مالیات هنوز هم مجبور به پرداخت قبض برق و قبض تلفن.”

سه غار پیچیده ساخته شده است در داخل معادن که حک شده از ماسه سنگ در 1840s. آن را به یک طبقه تاریخچه; در 1920s آن برگزار شد speakeasy که با توجه به افسانه شد آباد معروف گانگستر.

این Bremers هر دو در 70s خود خریداری محل در سال 1994. آنها بازسازی آن و میزبانی تورهای رقص و مراسم عروسی و دیگر تجمعات.

“ما در حال جاذبه و ما مجاز به باز کردن. که خواهد بود به اندازه کافی بد است اما پس از آن به همه انصراف از حوادث خود را و می خواهید تمام پول خود را — و شما نمی توانید آنها را سرزنش.”

تقویم تسهیلات وب سایت را نشان می دهد تمام وقایع لغو شده تا اواسط ماه ژوئن. شروع ژوئن 11, تقویم نشان می دهد برنامه ریزی غار تورهای گانگستر تور و نوسان شب چند روز در هفته است. اما برمر گفت که آنها نمی تواند مطمئن شوید که آنها به شما اجازه داده می شود به نگه داشتن آن وقایع.

“ما امیدواریم که اگر فرماندار شروع می شود و اجازه می دهد کمی بیشتر توسط اواسط ماه ژوئن … ما می تواند شروع به انجام کوچک آنهایی,” او گفت:.

برای مثال آنها ممکن است سعی کنید برای انجام برخی از, هوای آزاد, تورهای پیاده روی, او گفت:. اما او انتظار گروه خواهد بود محدود به 10 تا 15 نفر به عنوان مخالف به 40 آنها استفاده می شود.

“در آن طول می کشد تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که رفتن دوباره; ما آن را انجام داده ایم و ما در حال انجام,” او گفت:. “ترین جاذبه های — این استراحتگاه Valleyfair همه آنها را — تعطیل شود در نخست خود را در فصل که واقعا لطمه می زند. آن لطمه می زند و کیف بغلی, آن لطمه می زند و تمام راه را در اطراف.”

برمر احساس بد برای دولت منابع مالی بیش از حد, او گفت:. “زمانی که من مالیات بر فروش در ماه گذشته, آن صفر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>