شارون کارلسون نمی خواهد به زودی رها عادات جدید به شکل تهدید COVID-19 — پوشیدن ماسک, خوردن ایمنی-افزایش مواد غذایی و تمرین تنفس عمیق و تمرینات در اندوور صفحه اصلی.

نه کریستین Spanier, یک مادر دو در جنوب مینیاپولیس که محدودیت های خود را treks به فروشگاه مواد غذایی و دستمال مرطوب کردن ماشین خود را پس از هر سفر.

و نه خواهد Deb Shambo که تا حد زیادی باقی می ماند در خانه با شوهر و سفارشات مواد غذایی برای وانت یا تحویل به محافظت از خود و همسایگان و دوستان و عزیزان.

“ما نمی باید یک جایگزین و آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است” گفت: Shambo یک St. Paul بازنشسته که مشغول به کار در یک آزمایشگاه بیمارستان برای 30 سال است.

حتی به عنوان بسیاری از دولت بازگشایی دوشنبه تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را “ایمن ماندن MN” استراتژی بسیاری از Minnesotans هستند تعهد هوشیار باشند و با چوب به تازگی شکل گرفته و روال برای حفظ COVID-19 در خلیج. در انجام این کار آنها می گویند آنها در حال انجام بخشی خود را برای کمک های پزشکی کارگران صاف و منحنی کاهش این ویروس گسترش یافته است.

مینه سوتا اقامت در خانه نظم و عمل اجتماعی فاصله کمک کرده اند کاهش پیش بینی تعداد COVID-19 مرگ و میر در کشور, محققان, گزارش هفته گذشته است. در عین حال برخی از ملی اخیر انتخابات منعکس کننده رشد آمریکا نگرانی با محدودیت.

با وجود آن تمایلات Walz که چهارشنبه اعلام کرد تصمیم خود را به شل محدودیت در بسیاری از کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان خواست ساکنان نه به کنار گذاشتن احتیاط.

“اقامت در خانه سفارش شده است و انقضای صفحة می چرخد اما این بدان معنا نیست که ما بی خیال و می تواند بازگشت به راه همه چیز بود” Walz گفت. “این بدان معنی است که ما باید برای ایمن ماندن, مراقبت, برای مراقبت از سلامت خود و مراقبت از همسایه ما است.”

‘رفتن تا زمانی که من می توانم’

Spanier 51 ساله نویسنده گفت که او نیست, برنامه ریزی برای تغییر مقدار از روال جدید تا زمانی که وجود دارد یک COVID-19 واکسن.

او می پوشد یک ماسک و دستکش و هر بار او سر به فروشگاه و سپس sanitizes ماشین و تلفن پس از آن و برگ nonperishable اقلام داخل خودرو به صورت یک زن و شوهر از روز برای اطمینان از آنها ویروس رایگان.

به غیر از چند درایو در اطراف شهر و چندین اجتماعی فاصله گرفتن togethers با دوستان چند هفته پیش او 13 سال و 17 سال به ندرت به بیرون بروید. زمانی که خانواده سران در خارج از منزل برای یک پیاده روی, آنها مراقب هستند برای عبور از خیابان اگر کسی نزدیک است.

“من فقط رفتن نگه دارید تا زمانی که من می توانم با این” Spanier گفت. در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی “تنها راهی است که ما می توانید اقدام به کنترل چیزی است که در غیر این صورت غیر قابل کنترل در حال حاضر.”

رابین ایوانز 66 ساله سابق, پرستار پزشک انتظار نیست به صرف اولین سال بازنشستگی گیر در مینیاپولیس صفحه اصلی. سفر به اداره پست بوده و تنها سرمایه گذاری در, از اواخر ماه مارس است. شوهرش دیوید ایوانز با این نسخهها کار در غذاهای توله دو بار در هفته. هنگامی که او به خانه برگشت او دستمال مرطوب کردن همه چیز او را لمس در راه خود را به خانه جایی که او پس از آن تغییرات ،

“من فکر می کنم که هر کسی که زیر تمام اقدامات احتیاطی است که بیش از حد ترس اما در حال محتاطانه” ایوانز گفت.

ابو Nayeem, 31, سابق, St. Paul شورای شهر نامزد از Frogtown محله که عمو فوت در شهر نیویورک از COVID-19 همچنین مصمم است برای استراحت نیست هوشیاری خود را. این بدان معناست که با پوشیدن یک ماسک و ماسک به دیگران — در محله پاکسازی او سازماندهی.

آن را نیز بدان معنی است که شهر و رهبران دولت باید همچنان اصرار مردم به اقدامات احتیاطی را — حتی به عنوان کسب و کار بیشتر و امکانات بازگشایی شده است.

“بی توجهی منجر به افزایش,” او گفت:.

هفته گذشته Nayeem ساخته شده یک پست به یک سنت پل Facebook صفحه نمایش در دسترس عموم تلفن همراه داده است که به نظر می رسید نشان می دهد که مردم بودند بیشتر و معاشرت نزدیک به هم است. او همچنین گفت که او نگران آنچه که او دیده می شود از همسایگان در طول چند هفته گذشته — کامل پارکینگ در سنت پل به عنوان پارک, مردم, ازدحام در امتداد مسیرهای پیاده روی و پیاده رو دیگران bunching با هم در زمینه های ورزشی — بسیاری از پوشیدن ماسک.

“به نظر می رسد مثل هیچ کس اهمیت نمی,” او گفت:.

اضطراب و خستگی

در حالی که Deb Shambo می بیند مردم مشتاق به رزومه رفتن به کافه ها و رستوران ها او و همسرش که با این نسخهها کار در بخش پاتولوژی در بیمارستان کودکان در مینیاپولیس نمی توان در میان آنها است.

“از آنجا که بیشتر مردم و در مورد معنی خواهد بود که قرار گرفتن در معرض بیشتر و بیشتر به موارد مثبت,” او گفت: “زن و شوهر “را به احتمال زیاد بیشتر احتیاط کنند.”

کارول Lipstone های اداری هماهنگ کننده برای روچستر مدرسه منشور اذعان می کند که او شروع به تایر تغییرات بسیاری او را در زندگی خود را به محافظت در برابر COVID-19.

او می رود به فروشگاه مواد غذایی به عنوان به زودی به عنوان آن را باز می کند و می پوشد و گاهی اوقات ، در 57 او نگرانی در مورد ابتلا به ویروس اما او گفت که اقدامات او بیشتر به حفاظت از جامعه خود است.

“آن بوده است مدت زمان طولانی و من بیمار از آن” او گفت:. “اما زمانی که شما نگاه کنید در تصویر بزرگتر و خوب بیشتر هر دو نقطه نسبت به امن نگه داشتن مردم … من حاضر به فدا کردن آن طول می کشد تا زمانی که ما در حرکت نزولی به طوری که من نه کمک به گسترش است. آن سخت است اما این یک ضرورت است.”

می توان آن را طبیعی برای مردم به تایر از محدودیت به خصوص به عنوان احساس خستگی افزایش می دهد گفت: Mary Jo Kreitzer مدیر Earl E. Bakken مرکز معنویت و شفا و یک استاد در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری.

ناتوانی در پیدا کردن هدف یا معنی در عمل می تواند باعث تشدید احساس خستگی و اضطراب است و می تواند بیشتر از حد توجه span.

“چالش این است که برای کمک به مردم پیدا کردن معنا در آنچه انجام می دهند با اجتماعی فاصله — که این در مورد ‘من’ آن را مورد ‘ما’ ” Kreitzer گفت. “این معنی که هنگامی که ما فکر می کنم در مورد انجام آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

های موسیقی

به امید دفع خستگی نه تنها برای خودش بلکه برای همسایگان خود امیلیا Mettenbrink به اضافه روزانه ویولن کنسرت به قرنطینه معمول است.

هر روز در 6 p. m. شیرین برای تلفن های موبایل از یک ویولن نواختن باخ و موتزارت افزایش از طبقه سوم بالکن یک 1880 ردیف خانه در سنت پل تاریخی رمزی تپه محله. Mettenbrink ارقام یک راه برای الهام بخشیدن به همسایگان در طول این جهانی و همه گیر است برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را از موسیقی است. کنسرت های او جذب یک جریان ثابت از همسایگان و رهگذران در بلوارها و محوطه در نزدیکی تقاطع خیابان کنت و پورتلند خیابان.

Mettenbrink که او نیز در اتاق گروه ابوالهول Virtuosi شده است از کار از اواسط ماه مارس زمانی که سالن های کنسرت رفت و تیره. او گفت که او و شریک زندگی خود را یک استاد دانشگاه به هیچ وجه قصد پایان دادن به اقامت خود را در خانه و در هر زمان به زودی.

خواهر او یک پرستار در مناطق در بیمارستان سنت پل و “من می خواهم به صحبت به سرعت اگر من متوقف چسبیده به آن” او گفت:.

در ضمن در سراسر شهرهای دوقلو شارون کارلسون است که مصرف هر احتیاط او می تواند در برابر COVID-19. او را درایو 45 دقیقه از او اندوور خانه به یک فروشگاه مواد غذایی در کشور همسایه Isanti شهرستان که در آن وجود دارد کمتر مورد تأیید ویروس.

او حتی آورده اجتماعی فاصله قوانین به خانه اش که او سهام با دو فیلم دختران. یکی از این نسخهها کار در یک کلینیک دامپزشکی و هر دو شده اند در بیش از کارلسون. برای جلوگیری از امکان گسترش کارلسون آنها را به ماسک زمانی که در یک قسمت از خانه است. او به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی آشپزخانه پنجره های باز و مودبانه ارائه یادآوری است که آنها نه نفس در او.

“آنها فکر می کنم من پارانوئید” گفت: کارلسون, 60. “این عجیب و غریب است به نوعی جدا از فرزندان من در خانه خود من. … اما من قصد ندارم به اجازه دهید.”

در اخیر بعد از ظهر او ساخته شده یک امتیاز کوچک. زمانی که بزرگش پرسید: برای یک آغوش کارلسون کوتاه آمد و برای اولین بار در ماه دو آغوش گرفت.

 

mara.klecker@startribune.com 612-673-4440

jim.walsh@startribune.com 612-673-7428

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله