‘ما می تواند کمک به بسیاری از مردم’: کارور شرکت تولید می شود الهام گرفته و رشد

جان Schwanke می داند که خود را متعلق به خانواده شرکت تولیدی نمی سکسی از معاملات.

یکی دیگر از شرکت دارای یک مشکل آزار دهنده با یک محصول و Lakeview صنایع آن را حل میکند. دو بخش تق و لق با هم ؟ این کارور شرکت فوم کوسن. نشت مایعات ؟ Lakeview باعث می شود یک واشر لاستیکی. بیش از حد لرزش و یا بیش از حد ضعیف مهر? آنها آن را کشف کردن.

مسائل خسته کننده واقعا. این احساس می تواند ساخت ویدجت است که کمک به کسب و کارهای دیگر موفق شوند.

اما به طور کامل کوه در می رم خود را در مدل کسب و کار برای تولید و کشتی از 5 میلیون سپر چهره در شش هفته تا کارکنان مراقبت های بهداشتی می توان از coronavirus?

در حال حاضر که الهام بخش کار می کنند.

در اواسط ماه مارس به عنوان کشور در حال حرکت بود به سمت COVID-19 مستند Schwanke و همسرش کتی دیدم دو تا مشکلات فوری: چگونه این مستند می تواند بر کسب و کار خود و 85 کارکنان و بسیار بزرگتر مشکل چگونه یک کمبود در تجهیزات حفاظت فردی می تواند با قرار دادن خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران در خطر است.

“همسر من نگه داشته گفت:” چه می خواهید در مورد آن انجام دهید؟’ “Schwanke شرکت رئیس جمهور گفت:. “و من گفت: به جهنم همسر من, ‘ما می تواند آن محصول است.’ “

“ما حتی نمی دانم چه صورت سپر بود که” کتی Schwanke گفت. “ما با خیلی فشار و احساسات: ما در این کسب و کار ما را به نگه داشتن رفتن! بنابراین من به او گفت: ‘اگر شما فکر می کنم ما می توانیم این کار شاید ما باید. از آنجا که ما می تواند کمک به بسیاری از مردم است. نه فقط خودمان و کارکنان خود را, اما بسیاری از مردم است.’ “

کسانی که تنها استفاده از پلاستیک صورت سپر محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از هوابرد قطرات تنفسی که اصلی فرستنده ویروس. در صبح روز شنبه در مارس روز قبل از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد ایالت اقامت در خانه, منظور جان Schwanke خود را مهندسی استاد راهنما مایک پترسون و این شرکت را از تولید برگزار شد. Schwanke به ارمغان آورد یک چهره سپر یک دوست دکتر تا به حال کاهش یافته است در یک کیسه کاغذی شب قبل از: منحنی قطعه پلاستیکی شفاف متصل به یک چسبناک گروه با یک تکه فوم استراحت در مقابل پیشانی است. یک محصول ساده اما آمازون و دیگر توزیع کنندگان تا به حال حداقل یک ماه تاخیر قبل از سفارشات می تواند پر شود.

یکشنبه, آنها می خواهم یک نمونه اولیه است. روز دوشنبه پترسن شروع به قیمت گذاری مواد; آنها در حال حاضر فوم و چسب و آنها برای اولین بار در خط به دریافت polyethelyne پلاستیکی اما آنها در تلاش برای پیدا کردن یک بند به دلیل باندهای الاستیک فروخته شد در همه جا. سه شنبه یک تامین کننده کمک به حل الاستیک باند مشکل با لاستیکی انعطاف پذیر مواد آنها به طور معمول استفاده از واشر و جمعه یک شبه حمل و نقل است که مواد وارد شده است.

Lakeview صنایع دستور داده بود ارزش میلیون ها دلار از مواد به اندازه کافی برای 8 میلیون سپر چهره — بدون در نظر گرفتن یک سفارش.

“این بسیار خطرناک” Schwanke گفت: “اما من تا به حال به بیرون رفتن در اندام و می گویند” ما باید انجام دهیم این است.’ “

در روز پنج شنبه آنها شروع به ساخت چهره سپر. یک سوم از Lakeview را 154,000 فوت مربع تاسیسات تبدیل شد به ماسک مجمع. در عرض چهار روز آنها تا به حال ساخته شده 50,000 صورت سپر و حمل و نقل رفت بیرون. آنها ارائه آنها در هزینه و نه آنها قیمت-درآوردن آنها قیمت آنها را به عنوان هر محصول دیگر.

آنها نگران تصویب قانونی? اولین مشتری آنها گفته سازمان غذا و داروی آمریکا پرتاب کرده بود این کتاب از پنجره به بیرون. مشتریان شد ساخت سپر چهره با مواد از مایکل در فروشگاه های صنایع دستی. وجود دارد هیچ وقت برای بوروکراسی.

“ما می دانستیم که ما تا به حال به را زیادی” پترسن گفت. “من فکر نمی کنم من خواب برای کسانی که برای اولین بار دو هفته.”

کسانی که اوایل هفته بودند با حداکثر سرعت دویدن. کارکنان مشغول به کار 12 ساعت در روز و هفت روز هفته. تولید در حال اجرا بود 24 ساعت در روز و بیش از 100 کارمند موقت اضافه شد. برای بسیاری از آنها برای اولین بار بعد خاموش شد یکشنبه عید پاک.

این نیست فقط ویدجت.

“احساس رفت از, ‘خدای من, من امیدوارم که من می توانم نگه داشتن کار من’ به هیجان از انجام کاری که به شما کمک کند در این COVID-19 مبارزه” Schwanke گفت. “این فقط کار کنه. وجود دارد یک هدف در اینجا.”

در این میان عجله آدرنالین, اما, آمد یک شوک عاطفی. روز قبل از عید پاک پترسن یک تماس از سنت ترزا جدید, امید, خانه سالمندان که در آن 82 ساله پدر Duyane پترسون به تازگی نقل مکان کرد. Duyane در حال اجرا بود یک تب. او بازنشسته آهن کارگر زحمتکش بدون شکایت یک کهنه سرباز که مطرح سه تا از بچه ها در گرند رپیدز و عزیزان خارج از منزل: شکار, ماهیگیری و کمپینگ. او شده است می خواهم در زندگی کمک در Aitkin اما سلامت او شروع به رفتن در سراشیبی — سکته مغزی, آرتریت روماتوئید, مولتیپل میلوما — بنابراین خانواده نقل مکان کرد و او را به شهرهای دوقلو در سال گذشته است. اما سلامت خود را به کاهش خود ادامه داد. در چند ماه گذشته فعال بود در یک صندلی چرخدار.

در صبح روز عید پاک پرستاران به نام دوباره. پدر خود را به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. بعد آنها را یاد بگیرند Duyane پترسن در میان بدترین شیوع ویروس در دولت است. در اواسط ماه مه و 55 نفر در 258-تخت خانه سالمندان فوت کرده از ویروس.

پترسن سعی کردم به دیدن پدر خود را در عید پاک از خارج خانه سالمندان, ویندوز, اما کارکنان اجازه نمی دهد او را به پیاده روی در خارج از ساختمان. هنوز هم چهره سپر نیاز به یک کسب و کار مورد نیاز برای اجرا به طوری پترسن رفت و برگشت به محل کار. او می داند که پدرش افتخار شده اند.

دو روز بعد خواهر او به نام: “پدر را به خوبی انجام می دهند.”

سه خواهر و برادر ایستاده بود در خارج از پنجره خود را. این بار یک پرستار بود داخل اتاق خود پوشیدن یک محافظ لباس و دستکش و ماسک ماسک و نوع دقیق صورت سپر پترسن شرکت ساخت بود. پرستار دست Duyane پترسن یک تلفن. آنها صحبت کرد و به پدر خود. او از پنجره بیرون را نگاه. او نبود تنفس خوب گرسنه به هوا.

روز شنبه, مارس 15 در 8 صبح Duyane پترسن درگذشت. ظهر کسی برداشت خود را از بدن گرفته شود به کوره های جسد سوزی. خانواده هنوز هم نشده است قادر به برگزاری یک تشییع جنازه. در برخی از نقطه پترسن امید به برگزاری یک beanbag مسابقات در پدر خود افتخار at American Legion Post 86 در Aitkin. او هیچ ایده که خواهد شد.

“شما نمی توانید سوگواری” پترسن گفت. “من فقط او را دیدم از طریق یک پنجره. هیچ بسته شدن.”

پترسن نیست عصبانی در سنت ترزا; چه چیزی می تواند شما را در یک بیماری همه گیر? آنچه در او است هر چند الهام گرفته است به صورت سپر به کشتی آنها را به افراد بیشتری نیاز دارند.

“من تا به حال این مقدار انرژی یا احساس مثبت در زندگی حرفه ای من” پترسن گفت. “مهر من به شما بگویم چه: این نه یک چیز. ما یک C-سطح جزء. اما ما در حال جنگ است و ما باید برای کمک به این افراد است.”

در شش هفته پس از پترسن و رئیس خود را با هم در صبح روز شنبه به طراحی یک چهره سپر, شرکت حمل 5 میلیون به بیش از 20 ایالت از جمله ایالت مینه سوتا. یکی دیگر از 1.5 میلیون نفر در سفارش. HealthPartners قرار داده و در یک سفارش برای یک میلیون نفر است. این شرکت همچنین اهدا دهها هزار نفر از سپر به کارگران خط مقدم.

هنوز هم وجود دارد یک احساس در هوا در کارور تسهیلات: احساس هدف. این شرکت می تواند تا 300,000 صورت سپر یک روز و Schwanke قصد دارد برای حفظ تولید آنها را تا زمانی که تقاضا اجرا می شود.

“ما در یک جهان سرمایه داری در ایالات جنوبی ایالات متحده آمریکا است که می تواند رانندگی شما را به فکر می کنم در مورد اعداد” Schwanke گفت. “این وضعیت من فکر می کنم در راه های مختلف: ‘ما می تواند به مردم کمک کند و می تواند ما را در انجام آن به اندازه کافی سریع؟’ شما نمی توانید انجام دهید که در هزینه کسب و کار شما. اما این چیزی است که جهان نیاز دارد در حال حاضر.”

“من دوست دارم بگویم ما انجام می شود اما همه چیز خیلی متفاوت است در حال حاضر گفت:” کتی Schwanke که نگرانی در مورد او 52 ساله شوهر که در اطراف بسیاری از مردم هر روز. “همه چیز است. چگونه ما به عنوان مردم است. … شما احساس فروتنی. ما هنوز در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می تواند کمک کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de