با بحث در حال حاضر بیش از چگونه خواهد مینیاپولیس تغییر شکل آن منطقه مدرسه?

Category: کیمیا | No comments

آتشین بحث بر سر آینده مینیاپولیس مدارس دولتی است که در حال حاضر بیش, با, مدرسه, مدیره تصویب یک طرح تغییر ساختار است که اساسا تغییر شکل دولت در سومین منطقه مدرسه.

بیش از چند سال آینده مینیاپولیس مدارس دولتی را ترسیم آن حضور مرزها و نقل مکان آهنربا مدارس به مرکز شهر در تلاش برای توزیع منابع عادلانه تر و پایان یک yearslong چرخه کسری بودجه. تغییرات عمده نمی خواهد اثر را حداقل تا 2021-22 سال تحصیلی.

هزاران نفر از دانش آموزان را مجبور به تغییر مدارس و منطقه خواهد شد سرمایه گذاری صدها میلیون دلار به جارو تغییرات سیستم در طول پنج سال آینده. جامع منطقه طراحی و تایید شده در هفته گذشته را به منطقه خود را برای اولین بار بالابر در بیش از یک دهه.

منطقه فعلی ساختار منجر به تفکیک مدارس و بدتر نتایج برای دانش آموزان در این شهر به سمت شمال; ترین آهنربا مدارس و محبوب ترین برنامه های علمی در حال خوشه ای در جنوب مینیاپولیس. رهبران می گویند که طرح خود را کمک خواهد کرد که جلوگیری از کاهش ثبت نام, کاهش نژاد و طبقه تفکیک و تنظیم این منطقه به لحاظ مالی بیشتر پایدار. این منطقه پیش بینی نزدیک به 20 میلیون دلار کمبود بودجه برای سال تحصیلی آینده.

این طرح پس از ملاقات با قابل توجهی مخالفت بسیاری از مینیاپولیس خانواده ها و معلمان است. منتقدان باقی می ماند شک و تردید در مورد طراحی مجدد که آنها باور دارند که باعث تحول بزرگ در سراسر شهر که منجر به بیشتر ثبت نام کاهش است.

منطقه را 11 آهنربا مدارس به جای 14 بار تجدید ساختار رخ می دهد. محبوب آهن ربا مانند آموزش و پرورش, شهری, محیط زیست و دیپلم بین المللی قطع خواهد شد در حمایت از برنامه های جدید با تمرکز بر مطالعات جهانی و انسانی و علم و تکنولوژی و مهندسی هنر و ریاضی.

هشت مدارس — بارتون Dowling, Folwell, Bancroft, آمریکا, Windom, Anwatin و Armatage — خود را از دست آهنربا وضعیت. شش community schools — Bethune, Franklin, Sullivan, سبز, اندرسن و جفرسون — را تبدیل به آهن ربا.

این تقسیمات جدید حرکت خواهد کرد بسیاری از آهن ربا به بزرگتر ساختمان, اضافه کردن حدود 1000 کرسی های بیشتری برای دانش آموزان که مایل به ثبت نام در این مدارس است.

تعداد K-8, مدارس, یک انتخاب محبوب برای پدر و مادر که می خواهند به نگه داشتن خواهر و برادر با هم کاهش خواهد یافت و از هشت به دو با جفرسون و سالیوان حفظ درجه پیکربندی و دیگران مجدد به خدمت یا نمرات K-5 یا 6-8.

دو زبان غوطه ور شدن در آهن ربا در شریدان و امرسون مدارس ابتدایی خواهد ماند قرار داده در حالی که کسانی که در Windom ابتدایی و Anwatin مدرسه را به حرکت سبز ابتدایی و اندرسن دبیرستان.

حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش (CTE) برنامه خواهد بود متمرکز در سه “سراسر شهر بود” سایت: شمال ادیسون و روزولت مدارس بالا است. این دوره آموزش مهارت های اعم از مهندسی و رباتیک برای جوشکاری و کشاورزی است.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟

منطقه برآورد جامع طراحی مجدد هزینه خواهد شد $11.5 میلیون دلار در سال اول اجرای مداوم هزینه های عملیاتی در مجموع حدود 11 میلیون دلار در سال است. هزینه های جاری خواهد شد تحت پوشش 4.5 میلیون دلار در ادغام وجوه و نزدیک به 7 میلیون دلار سالانه در حمل و نقل پس انداز; رهبران منطقه برآورد آنها می تواند به کاهش تعداد روزانه مسیرهای اتوبوس از 159 به 107. هر مسیر اتوبوس هزینه $120,000 سالانه است.

بازسازی این منطقه نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه و بیش از پنج سال آینده. پروژه های سرمایه ای به صورت جامع طراحی مجدد هزینه خواهد شد $142 میلیون نفر از جمله 34 میلیون دلار برای مدرسه آهنربا بهبود 33 میلیون دلار برای تمرکز CTE دوره و مبلغ 75 میلیون دلار برای تقویت جامعه مدارس. مقامات منطقه برآورد اضافی $285 میلیون دلار در هزینه های سرمایه ای سایر districtwide نیاز و بلند مدت تسهیلات تعمیر و نگهداری. مجموع پنج سال طرح سرمایه هزینه خواهد شد $427 میلیون.

خانواده ها و معلمان باید سوال که آیا در این منطقه می توانیم این تغییرات است. منطقه سخنگوی جولی شولتز براون گفت: این طرح سرمایه پرداخت خواهد شد با کلی تعهد اوراق گواهی مشارکت و بلند مدت امکانات تعمیر و نگهداری وجود آمدن اربتاط. و او گفت: این منطقه است “برنامه ریزی در بیشتر کسری بودجه” پس از بازسازی.

دانشجویی جمعیت شیفت

هزاران نفر از دانش آموزان را مجبور به تغییر مدارس هنگامی که مرزهای تغییر و آهن ربا در حال نقل مکان است. منطقه برآورد 15 درصد از K-8 دانش آموزان را تجربه انتقال یک بار در بالای حدود 21 درصد از مینیاپولیس دانش آموزانی که سوئیچ مدارس سالانه برای هر دلیل. زمان دبیرستان دانش آموزان را مجبور به تغییر مدارس پس از مرز تغییرات را به اثر.

مدارس در جنوب مینیاپولیس در حال آماده کردن خود برای به دست آوردن تعداد قابل توجهی از دانش آموزان منطقه ثبت نام پیش بینی ها نشان می دهد در حالی که در جنوب سمت مدارس کوچک خواهد شد و کمتر متنوع است. شمالی دبیرستان تورم خواهد شد از 361 دانش آموزان به 1,138 در حالی که غرب دبیرستان را رها از 1,903 دانش آموزان به 1,203. چرا که غرب از دست بدهند نوار زیادی از آن حضور در منطقه شمالی بالا است.

تعدادی از “جدا نژادی” مدارس کاهش خواهد یافت از 20 به هشت منطقه تخمین می زند. این تعریف جدا نژادی در مدارس به عنوان داشتن 86% یا بیشتر دانش آموزان از رنگ و پروژه های دو اضافی مدارس — Burroughs و کنی — خواهد بود جدا نژادی راه دیگر داشتن 86% یا بیشتر دانش آموزان سفید.

بالا-فقر در مدارس که در آن بیش از 80 درصد از دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار, پیش بینی کاهش از 13 تا هشت. تحت-ثبت نام مدارس که کار در کمتر از 60 درصد از ظرفیت خود دانشجو خواهد رها از 16 به 13. و بیش-ثبت نام مدارس که کار بالای 100% از خود دانش آموز ظرفیت کاهش خواهد یافت و از 16 به چهار منطقه می گوید.

رهبران پروژه 1200 دانش آموزان را ترک خواهد کرد این منطقه در دو سال اول از طراحی مجدد گفت: Eric مور منطقه رئیس مسئوليت تحقیقات و حقوق صاحبان سهام. مقامات بر این باورند ضرر و زیان خواهد شد و سطح و ثبت نام را تیک برگشت.

هنگامی که تغییرات رخ می دهد ؟

مرز شیفت آهنربا جابجایی و دیگر تغییرات عمده ای در زنجان به اثر را در 2021-22 سال تحصیلی. اما رئیس هیئت مدیره مدرسه کیم الیسون به تازگی گفت استار تریبیون که پیاده سازی می تواند با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر.

“شاید در آن طول می کشد 18 ماه به 24 ماه به پیاده سازی در طول یک بیماری همه گیر” الیسون گفت.

با کمک معلمان منطقه کمیته راهبری به زودی توسعه یک مدرسه چارچوب آب و هوا. کارکنان را نیز بررسی اگر منطقه بل بار کاهش می یابد می تواند به از بین بردن بیشتر مسیرهای اتوبوس و سرمایه گذاری مجدد پول به دانشگاهیان.

“این چند سال از اجرای چندین سال کار و ما قطعا می دانیم که از آن خواهد شد که نیاز به مقدار زیادی از توجه و نظارت و تعامل از همه درگیر” سرپرست اد Graff گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>