شرکت های هواپیمایی در تلاش برای اعمال ماسک در قانون مبارز مسافران

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن: با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus تبدیل به یک موضوع حساس در ایالات متحده است که شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه برای تحمیل تمرین مبارز مسافران در محیط سربسته از هواپیما.

یوهانس Eisele خبرگزاری فرانسه عکاس با تجربه مشکل در فرد است.

او به تازگی در زمان صندلی خود را در خطوط هوایی آمریکا پرواز از فرودگاه لاگاردیا در نیویورک سیتی-سپس یک coronavirus نقطه داغ — به شارلوت داگلاس فرودگاه بین المللی در کارولینای شمالی. او وسط صندلی wedged بین دو مسافر دیگر — تنها یکی از آنها با پوشیدن ماسک.

به عنوان Eisele بازگو آن “من از او پرسیدم اگر او ندارد ، او گفت: “بله من است.’ و من از او پرسیدم ” آیا می توانید لطفا آن را می پوشند?'”

“او گفت که او احساس می کند راحت تر و بدون ماسک و او نمی خواهد آن را می پوشند.”

زمانی که Eisele گفت: مرد که “من احساس می کنم راحت تر اگر شما آن را می پوشند” خود seatmate پاسخ داد: “به خاطر ترس خود را به خودتان.”

پرواز بود و به طور کامل به طوری Eisele قادر به تغییر صندلی.

صحنه رخ داده است در اوایل این ماه, مدت کوتاهی قبل از اینکه ما شرکت های هواپیمایی تحمیل ماسک قوانین — به طور کلی معافیت تنها مسافران با پزشکی یا مذهبی بهانه یا کودکان بسیار جوان — به سرعت گسترش COVID-19.

“در آن زمان از شبانه روزی” می گویند مقامات در آمریکا هواپیمایی و هواپیمایی متحد “حکومت روشن است: هیچ مسافری می تواند به هیئت مدیره پرواز مگر اینکه او یک ماسک بر روی.”

مشکل رخ می دهد پس از برخاست. کسانی که شرکت های هواپیمایی به طور کلی اگر لازم باشد برای جلوگیری از رویارویی مردم اجازه می دهد برای پاک کردن ماسک در حالی که در حال پرواز است. آنها مجاز به انجام این کار نیز هست البته در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن.

اگر یک مسافر امتناع از پوشیدن چهره-پوشش باعث اختلال ایالات متحده دریافته “ما توصیه ما خدمه پرواز به استفاده از آنها د-افزایش مهارت است.”

او افزود: “آنها باید انعطاف پذیری مجدد مشتریان صندلی در هواپیما” هر چند که کار نمی کند در یک فروخته پرواز.

“کارکنان ما نمی رود برای کنترل رفتارهای شخصی از مشتریان گفت:” یک غرب, سخنگوی. هواپیمایی ارائه ماسک در فرودگاه ها و پردازنده هواپیماهای اما نمی خواهد “انکار شبانه روزی بر اساس صرفا پس از یک مشتری با پوشیدن یک ماسک.”

‘آیا تشدید’

داخلی مشاوره از خطوط هوایی آمریکا به آن خدمه پرواز توضیح می دهد که چگونه آنها در حال انتظار برای رسیدگی به ماسک-مشکلات مربوط به.

اگر یک مسافر کاهش به پوشیدن ماسک به دلایل غیر پزشکی و یا مذهبی می گوید: “لطفا آنها را تشویق به پیروی اما تشدید بیشتر است.”

اگر یک مشتری نا امید چون یک seatmate نتواند به پوشیدن صورت پوشش “لطفا با استفاده از آگاهی موقعیتی به د-تشدید این وضعیت است.”

“در طول همه گیر ما باید تا حدودی با تکیه بر عقل سلیم و مسئول اقدامات” توسط مسافران جنوب غربی سخنگوی گفت.

در خطوط هوایی را به نظر می رسد انتخاب این دوره از مصالحه بیش از رویارویی با مصر و گاهی اوقات عصبانی مسافران-حتی آن را به معنی سلامت بیشتری به دیگران در معرض خطر نشستن در این نزدیکی هست.

پوشیدن ماسک به حدی بوده است سیاسی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که حاضر به پوشیدن یک در مواجهه با تقریبا اتفاق آرا توصیه های پزشکی و حتی پس از برخی از کاخ سفید کارکنان قرارداد coronavirus.

دانشمندان می گویند خطر ابتلا به عفونت در نزدیکی بالاترین زمانی که افراد صرف مدت طولانی در فضاهای محصور — مانند هواپیما.

نه به پوشیدن ماسک بر روی یک هواپیما “است بسیار غیر مسئولانه” گفت: Jonathan Metzl استاد جامعه شناسی و روانپزشکی در دانشگاه وندربیلت در تنسی است.

“من فکر می کنم اگر کسی نمی پوشیدن ماسک در هواپیما آنها باید دستگیر شود.”

ماسک به عنوان نماد سیاسی

تصمیم به پوشیدن ماسک در ماشین خود یک چیز است Metzl گفت: اما به دلیل خودداری از انجام این کار در حالی که در حمل و نقل عمومی است و ماده متفاوت است.

“من فکر می کنم که رئیس جمهور تهمت و جمهوریخواهان باید موفقیت رمزی یک ماسک به عنوان یک نماد سیاسی,” او اضافه شده است.

“آنها اساسا وحدت پایگاه خود را نشان می دهد که با پوشیدن یک ماسک است نشانه ای از تسلیم و یا افرادی که پوشیدن ماسک ضعیف هستند.”

بث Redbird, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه نورث وسترن در حال مطالعه آمریکایی ها رفتار در طول بیماری همه گیر.

“جمهوری خواهان که در حال تردید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت اجتماعی فاصله” از جمله پوشیدن ماسک او گفت: در حالی که “مستقل که در حال حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تردید اجتماعی فاصله.”

روز پنج شنبه رئیس خانه کمیته حمل و نقل پیتر DeFazio خواست هواپیمایی به “ترک حداقل یک صندلی-عرض فاصله بین مسافران است.”

در نامه ای به یک گروه به نمایندگی از خطوط هوایی او گفت: آنها می توانند “تنظیم فارس به عنوان مورد نیاز” به حساب خالیتر هواپیما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>