آمازون بیشتر مورد بررسی قرار tech-شرکت فعال در میان همه گیر

سان فرانسیسکو: به عنوان آمازون می شود به طور فزاینده مهم نجات در بحران همه گیر آن است که ضربه با موجی از انتقاد از فعالان و سیاستمداران و دیگران که سوال فن آوری های غول پیکر در حال رشد نفوذ است.

آمازون تبدیل شده است و اکثر طلبه شرکت در طول بهداشت و درمان اضطراری.

آن را تقویت کرده است, دارد نیروی کار خود را به نزدیک به یک میلیون و برخورد با تظاهرات بیش از انبار ایمنی و میر گزارش شده از چندین کارکنان.

اما آمازون نیز متعهد به صرف حداقل 4 میلیارد دلار در سه ماهه جاری—کل آن انتظار می رود سود عملیاتی در coronavirus کاهش تلاش ها از جمله امداد کمک و حمایت از تحقیقات.

آمازون AWS cloud computing واحد که قدرت های بزرگ در بخش اینترنت نیز یک عنصر کلیدی در طول بحران با بیشتر افراد و شرکت های مشغول به کار آنلاین.

آمازون ارزش بازار دارای ماند در نزدیکی سطح رکورد حدود 1.2 تریلیون دلار آن را به عنوان گزارش افزایش درآمد و کاهش سود در سه ماهه گذشته.

“آن اندازه خالص توجیه موشکافی” گفت: Dania راجندرا از گروه فعال آتنا یک ائتلاف است که با تمرکز به طور خاص در آمازون شرکت های بزرگ فعالیت و درمان کارگران است.

آتنا فعالان اخم که آمازون نیز کنترل یکی از عمده جریان های تلویزیونی خدمات بر بسیاری از جنبه های زندگی مردم است.

Rankling بسیاری از فعالان افزایش آمازون سهام افزایش یافته و ثروت بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس به بیش از $140 میلیارد دلار حتی به اقتصاد جهانی شده است بروز شیوع ویروس.

آمازون مواجه شده کارمند تعطیل در چندین امکانات ایمنی و خطر پرداخت شده است و متهم شلیک افراد برای صحبت کردن در برابر این شرکت است.

“این اقلیت در جریان اعتصاب اما احساسات نشان دهنده هزار اگر نه صدها هزار نفر گفت:” استیو اسمیت از کالیفرنیا کار فدراسیون.

در حالی که آمازون به افزایش پایه پرداخت به 15 دلار در ساعت, بالاتر از حداقل دستمزد مورد نیاز و پاداش اضافه شده در طول همه گیر فعالان می گویند این کافی نیست به خصوص در بالا-هزینه ایالات مانند کالیفرنیا.

“این شرکت می توانیم به این مشاغل طبقه متوسط شغل خوب شغل” اسمیت گفت.

تنش در واشنگتن

تنش ریخته اند به پایتخت ایالات متحده در واشنگتن و جاهای دیگر. نمایندگان کنگره آمریکا پیشرو در تحقیقات ضد تراست خواسته بزوس برای پاسخ به گزارش هایی که شرکت به طور نادرست مورد استفاده قرار داده از فروشندگان شخص ثالث برای راه اندازی محصولات خاص خود را دارد که این شرکت را رد کرده است.

ایالت نیویورک دادستان کل Letitia James به نام آمازون “ننگین” برای شلیک یک انبار کارمند که رهبری یک کارگر در اعتراض به ایمنی. آمازون گفت: کارمند حاضر به قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

در بیانیه ای به خبرگزاری فرانسه آمازون در دفاع از اقدامات خود در محل کار, ایمنی اجتماعی فاصله و اشاره کرد که آن را در حال اجرای خود را کارمند تست برنامه.

این شرکت همچنین اختلاف شد و خفقان کارمند گفتار.

سخنگوی لیزا Levandowski گفت: کارکنان در سوال اخراج شدند “نه برای صحبت کردن علنی در مورد شرایط کار و ایمنی, اما نه برای بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.”

Levandowski اضافه شده است که آمازون در حال حاضر فراهم می کند بسیاری از اتحادیه های کارگری را به دنبال شده است از جمله یک پایه دستمزد فواید و فرصت های شغلی.

“او گفت که این شرکت به دنبال “بزرگ اشتغال تجربه” همراه با ارائه “جهانی تجربه مشتری (در حالی که) احترام به حقوق به انتخاب یک اتحادیه.”

جایگزین ؟

تحلیلگر پاتریک مورهد از مور بینش و استراتژی گفت آمازون گرفتن افزایش موشکافی به دلیل رشد نفوذ جهانی و به دلیل گسترده ثروت از بزوس.

مورهد گفت آمازون نیز به ارمغان آورد برخی از آن گلایه با آن بسیار جستجوی عمومی برای دومین مرکزی است که برجسته معافیت مالیاتی برای این غول تکنولوژی.

اما مورهد گفت آمازون است “نه بهره” از coronavirus بحران و اعتبار باید برای برخی از 150 اقدامات انجام شده از جمله ادغام با عملکرد بالا محاسبات برای محققان است.

“اگر شما فکر می کنم در مورد جایگزین بستن آمازون بنابراین بسیاری از مردم نمی منابع است که آنها نیاز دارند. شما می خواهم که فوق العاده ای تعداد زیادی از مردم بیکار,” او گفت:.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de