آنتونی هریس گفت که او در نظر دارد به عقب با وایکینگ ها در سال 2020 و 28 ساله ایمنی اضافه شده او قصد دارد برای باقی می ماند در مینه سوتا برای سال به دنبال.

NFL رهبر در interceptions فصل گذشته نوشت: در رسانه های اجتماعی یکشنبه که او باز خواهد گشت. وایکینگ ها قرار داده شده حق رای دادن تگ بر روی او در ماه مارس به جلوگیری از او را از تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان.

وجود دارد تا به حال حدس و گمان بوده است که وایکینگ ها انجام شد تا به عنوان یک تشریفات قبل از معامله او. اما به جای هریس است که مجموعه ای را به $11.4 میلیون در سال 2020 با پذیرش خود را حق رای دادن مناقصه.

او تا 15 ژوئیه به توافق برسند به یک قرارداد جدید با وایکینگ ها.

“پس از ورود در مینه سوتا با عدم قطعیت به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2015 من انجام داده اند, رویای من بازی در NFL رفتن از تمرین تیم ملی برای ساخت فعال فهرستی برای تبدیل شدن به یک full-زمان استارت به پیشرو لیگ در interceptions,” هریس در توییتر نوشت و Instagram.

“در طول پنج سال گذشته در ایالت مینه سوتا تبدیل شده است و خانه است و جایی است که من می خواهم برای ادامه به توسعه به عنوان یک بازیکن با داشتن تنها خراش سطح!

“اگر چه آن شده است عجیب و غریب offseason زمان صرف شده در انزوا و خانواده شده و طراوت و انرژی زا است. این فقط یک گام در طرح خدا برای من و خانواده ام.

“من به شما اجازه من عوامل و وایکینگ ها کار نسبت به دراز مدت یقین در مینه سوتا اما من هیجان زده به عقب برای سال 2020 فصل است.”

هریس که تا به حال شش interceptions در طول فصل به طور منظم و همچنین برداشت نیواورلئان’ Drew Brees در پلی آف است و تنها بازیکن سوم برچسب گذاشته شده توسط وایکینگ ها از سال 2000.

آنها تا به حال با استفاده از حق رای دادن تگ از سال 2011 زمانی که آنها قرار داده و آن را در linebacker چاد Greenway قبل از ورود او به یک قرارداد بلند مدت. آنها همچنین با استفاده از آن در بیمارستان جیم Kleinsasser در سال 2003.

وایکینگ ها از دست داد, cornerbacks خاویر رودز, Trae Waynes و Mackensie الکساندر در آژانس رایگان. آنها پیش نویس سه, cornerbacks — تگزاس مسیحی جف Gladney در دور اول (31st کلی) کامرون Dantzler از می سی سی پی امور خارجه در سومین و هریسون دست از معبد پنجم.

وایکینگ ها نیز در زمان دو safeties جاش Metellus میشیگان (دور ششم) و برایان کول از ایالتی می سی سی پی (هفتم).

هریس شد استارت در سال 2018 جایگزین مجروح اندرو Sendejo. وایکینگ ها امضا شده او را به عنوان عامل رایگان undrafted از ویرجینیا در سال 2015.

“من با ادامه تمرکز بر روی آنچه در آن طول می کشد برای موفقیت هر دو به عنوان یک تیم و یک فرد” هریس نوشت. “من بسیار هیجان زده هستم برای چالش های جدید 2020 فصل را به ارمغان خواهد آورد اما من بیشتر هیجان زده برای این فرصت را به یک سوپر باول به مینه سوتا و بهترین طرفداران در کشور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de