بونو می نویسد: با تشکر از شما یادداشت به باب دیلن شاهزاده برای آهنگ هایی که زندگی او را نجات داد

Category: کیمیا | No comments

Bono/ Associated Press photo by Andrew Medichini

بنو/ آسوشیتد پرس عکس اندرو Medichini

به مناسبت 60امین سالگرد تولد یکشنبه گذشته راک خدا بنو ساخته شده یک لیست از 60 آهنگ که زندگی او را نجات داد – با برنامه ای برای نوشتن با تشکر از شما توجه داشته باشید به هر هنرمند یا وارثان آنها.

او نوشته شده تایپ یادداشت u2.com از جمله یکی به شاهزاده برای “When Doves Cry” و یکی به باب دیلن برای “بیشتر از زمان.”

به شاهزاده, بونو, شروع, “شما, سینمایی, موسیقی نابغه است.

“ریچارد مایلز دیویس و مارک بولان همه آن بود… و پسر آیا آنها آن را می دانم… اما شما تا به حال آن را بیشتر از تمام ستاره های سینما ستاره های موسیقی راک, غریزه, آواتار و improviser auteurs. شما نوشتن کارگردانی و با بازی به عنوان شخصیت های متلاشیکننده از جادویی خود را زنده روح. همه شما. تمام وقت.”

بونو به نام شاهزاده “استاد از ایجاد شات” و سپس به نقل از برخی از خطوط باز بنفش از آهنگ ها.

 

بنو بوده به اواخر مینه سوتا آیکون: “وجود دارد هرگز یک ترانه سرا است که درک ارتباط بین صدا و درام بیشتر ؟ جیمز براون را تنها همکار.”

و U2 قهرمان این نتیجه رسیدند: “من اعتقاد ندارم هر کسی یک نابغه… من فکر می کنم مردم فقط دسترسی به آن را برای یک لحظه و یا در حالی که…. اما شما آمد ، خود را fandango, بونو.”

به “عزیزترین باب” بنو عجایب “از کجا شروع کنم؟” سپس او جغجغه کردن یک لیست از دیلن آهنگ ها نهفته است که او از جمله “Blowin’ in the Wind” “این خوبه Ma (من فقط خونریزی),” “Senor,” “هر دانه از شن و ماسه” “عزت” “براونزویل دختر” و در نهایت “بیشتر از زمان.”

او توضیح می دهد که چرا او به آن بیشتر از هر دیگر دیلن ترانه: “از آنجا که ما عاشق این ایده که شما/ما هنوز هم می تواند قلب ما شکسته شده است. می توانید یک زندگی کامل قادر به پوچی عشق پشت برگ? ما می دانیم که قیمت عشق, غم, بنابراین ما دوستان با درجه اعتبار ساقط و جایزه تسلی است البته زیبایی و سرگرم کننده شما به نظر می رسد به پر کردن آن حفره…”

او نشانه های آن: “ایرلندی خود را fan club, بونو.”

60-آهنگ چهار ساعت پخش است u2.com.

این لیست شامل بازدید های بزرگ از جمله نیروانا “Smells Like Teen Spirit” Jay Z “Empire State of Mind” و بیتلز “من می خواهم به نگه داشتن دست خود را.” همچنین شامل بونو همکاری با فرانک سیناترا (“زیر پوست من”) و پاواروتی و زوکرو (“Misere”). نوجوان تازه وارد Billie Eilish می شود با سر اشاره کردن به “همه چیز من می خواستم” و دیوید بووی هنرمند تنها به ذکر دو بار برای “قهرمانان” و “زندگی در مریخ؟”

پست های قدیمی تر

Crooners برای شروع زندگی drive-in movie-سبک کنسرت در فضای باز در ژوئن 1 در فریدلی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>