Covid-19: ماها سوابق نگران کننده تک-بعد سنبله با 2,347 موارد جدید

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: ماهاراشترا در یکشنبه ثبت بالاترین روزانه سنبله از 2,347 Covid-19 موارد مصرف دولت شمارش به 33,053 موارد است. با 63 بیشتر مرگ و میر, مرگ و میر در کشور است و در حال حاضر 1,198. وجود دارد 24,161 فعال موارد در دولت, در حالی که 7,688 افراد مرخص شده پس از بهبودی.

از کل مرگ و میر 38 ثبت شد در بمبئی نه در پونا شش در شهرستان اورنگبد سه در سولاپور شهر سه در Raigad و در تانه, پنول, لاتور و امراواتی. با توجه به گزارشات 34 از آنها بالای 60 سال سن 22 بين 40 تا 59 سال و هفت نفر کمتر از 40 سال است. چهل و یک نفر از 63 بيمار در معرض خطر بیماریهای مانند دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی و غیره.

تعداد فعال مهار مناطق در دولت بود در 1,688 و 14,972 سلامت جوخه را به اتمام نظارت 63.83 لاخ مردم است. این مقام گفت: در مجموع 3,48,508 مردم در حال حاضر در زیر صفحه اصلی قرنطینه و دیگر 17,638 تحت نهادی شده است.

در ضمن Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) تصمیم به طراحی مجدد مهار مناطق در این شهرستان به منظور آنها را جمع و جور تر و اطمینان سختگیرانه تر هوشیاری برای جلوگیری از گسترش ویروسی همه گیر.

طبق قوانین جدید ساختمان مستقل و chawls حذف شده از لیست مهار مناطق. مناطق بزرگتر خواهد بود موفق توسط BMC و MLAs در حالی که مهر و موم شده ساختمان و chawls خواهد بود و مدیریت جامعه خود را.

این حرکت بخشی از BMC اخبار برنامه ریزی برای مقابله با این بیماری همه گیر با داشتن “آب-تنگ” مهار مناطق. این همان استراتژی به اجرا در آمد Dharavi که در آن تعداد کل مهار مناطق کاهش یافت اما تعداد مناطق دروغ گفتن در آن مهار مناطق افزايش يافته است.

BMC مقامات اظهار داشت که مناطق شده اند به دو دسته طبقه بندی یعنی مهار مناطق و مهر و موم شده ساختمان. در طبقه بندی BMC استفاده کرده است مرزهای مانند جاده nalas و chawls به مهر و موم مناطق.

مهر و موم شده ساختمان خواهد شد در دروغ بزرگتر مهار مناطق خواهد شد و مدیریت جوامع خود را در حالی که مناطق بزرگتر که تعیین شده است به عنوان “مهار مناطق” در طبقه بندی خواهد شد موفق توسط پلیس, BMC corporators و MLAs.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>