Covid بيماران اولیه مخاطبین چپ در تلو تلو خوردن

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: اولیه مخاطبین پس از تست منفی در سمت چپ در تلو تلو خوردن توسط گره ادارات نظارت Covid-19. نه وزارت بهداشت و نه بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) ارائه شده اند یک وسیله نقلیه به آنها را رها کردن صفحه اصلی بعد از تست منفی در تعیین جداسازی بخش.

یک زن که تست منفی تعیین شده در بخش راه می رفت در حدود 20 کیلومتری برای رسیدن به خانه اش. جالب اینجاست که بیمار خود را از دست داده خانه های کلیدی و هیچ کس از محله برای نجات او آمد به شکستن و باز کردن درب در 9 pm.

به اشتراک گذاری خود را تجربه Prasanna (تغییر نام در صورت درخواست) گفت: “هنگامی که شوهر من تست Covid-19 مثبت در اوایل این هفته او منتقل شده به بیمارستان گاندی. از آنجایی که من او, اولیه, تماس, تیم پزشکی با عجله به محل اقامت من در LB ناگار در منطقه و قرار دادن من در تعیین جداسازی بخش است. پس از آزمایش منفی کارکنان بیمارستان مرخص من بدون ارائه هر گونه وسیله حمل و نقل.”

من راه می رفت 20 متر برای رسیدن به محل اقامت من پس از عدم دریافت یک آسانسور با وجود چندین تلاش. تکذیب کردند و آن را به دلیل وجود خانه قرنطینه’ مهر و موم مهر در دست من است. بعد در رسیدن من متوجه شدم که من تا به حال نابجا کلید و شد از جان گذشته برای کمک در حدود 9 pm. هر چند همسایگان متوجه درد من هیچ یک آماده بود برای کمک به. پس از استفاده از چندین ابزار برای شکستن کلید من در نهایت موفق شد پس از دو ساعت مصیبت.”

او گفت که وزارت بهداشت تا به حال ارائه نشده است هر گونه وسیله نقلیه با وجود دانستن این که ممنوعیت وجود دارد و در کابین خودرو-rickshaws و حمل و نقل عمومی.

“برای یک لحظه من فکر کردم من باید آزمایش مثبت به جای تحت نامطلوب سختی” او اضافه شده است.

مشابه است با اين همه اولیه و ثانویه مخاطبین (از آنجا که بسیاری از آنها خانه قرنطینه). نه وزارت بهداشت و نه GHMC است که مسئولیت حمل و نقل Covid-19 منفی افراد از جداسازی بخش به خوابگاه. هر دو گره از سازمان ها شده اند عبور جفتک انداختن.

در حالی که GHMC مقامات ادعا کرد که زمانی که اصلی تماس با ما حمل و نقل در آمبولانس آنها را به رها کردن آنها را در همان. وزارت بهداشت گفته است که آنها در حال اجرا کوتاه از آمبولانس ها و مردم می تواند منتقل یا در GHMC این فاجعه واکنش نیروی وسایل نقلیه و یا با استخدام RTC اتوبوس.

تلاش برای رسیدن به مقامات بالاتر از هر دو بخش ثابت بیهوده که هیچ یک آماده بود به اظهار نظر در این مسئله بسیار مهم است.

لازم به ذکر است که مشابه غفلت از کسانی که تست منفی منجر به مرگ دو نفر در این شهرستان است. یک مورد مربوط به 77 سال مهاجر کارگر و مشکوک Covid-19 بیمار که مرده در کنار جاده با بدن خود به تنهایی برای بیش از دوازده ساعت در مارس 10. کسی که رفت پای سقوط در Narayanguda از دست داده و زندگی خود را با توجه به دپارتمان سهل انگاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>