طوفان Amphan تشدید باران های سنگین در کرالا

Category: کیمیا | No comments

کوچی: طوفان Amphan های بسیار شدید سیکلون طوفان واقع شده در حال حاضر بیش از بخش مرکزی جنوب خلیج بنگال 800 کیلومتری جنوب پردیپ, Odisha آورده بارش باران های سنگین در سراسر کرالا.

زرد هشدار صادر شده است در نه منطقه برای چند روز آینده. هر چند کرالا است که در گردباد مسیر دولت است که انتظار می رود دریافت خواهید کرد بارش سنگین از 7 تا 11 سانتیمتر و باد قوی با توجه به آب و هوا.

کرالا و مناطق مجاور را تجربه متوسط تا سنگین باران و رعد و برق با توجه به سختی و باد همگرایی. مجموع بارندگی می تواند بیش از 100 میلی متر برای 3 روز آینده در مناطق چند در کرالا با توجه به آب و هوا کانال هوا.

با توجه به اداره هواشناسی این طوفان را شدت بیشتر به عنوان یک سوپر گردباد در هر زمان به زودی. و این طوفان به احتمال زیاد به ریزش زمین بین ساغر سلیمان در غرب بنگال و Hatiya سلیمان در بنگلادش در مارس 20.

بسیاری از مناطق در کرالا را دریافت سنگین باران با رعد و برق, رعد و برق و باد قوی از 48 ساعت. ماهیگیران هشدار داده شده است در برابر جسارت به دریا. باران با رعد و برق پیش بینی شده است برای Lakshadweep و Andaman and Nicobar Islands نیز هست.

زرد هشدار صادر شده برای کلم, Pathanamthitta, Alappuzha, Kottayam, Ernakulam, ایدوککی, Thrissur, Palakakd و شرنور مناطق. سنگین باران همراه با وزش توفانی غرق ویران در بسیاری از مکان ها. درختان و برقی, پست های بی خانمان اخلال در تغذیه. چندین خانه نیز آسیب دیده در مناطق جنوبی.

در همین حال وزارت امور خارجه مدیریت بحران در حال حاضر قدرت chalked از یک طرح اقدام در پی شدید و بارش باران های سنگین پیش بینی در طول باران های موسمی در این سال است. با باران های موسمی است که فقط دو هفته دور گام های برداشته شده برای کاهش اثرات بارندگی های شدید و سیل و رانش زمین. جامع امداد و نجات و توانبخشی, طرح آماده شده است.

سالانه موسمی جنوب غربی است که انتظار می رود آمار کرالا در ژوئن 8, طبق گزارش آی. چهار ماه فصل باران های موسمی از ماه ژوئن تا سپتامبر در این کشور آغاز می شود از کرالا. دولت در حال حاضر دریافت 10 درصد بیش از حد بارش در طول تابستان از 1 مارس تا مه 15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>