طوفان Amphan به شدت به شدید طوفان بهداشت حرفه ای

دهلی نو: طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan’ معلق در هوا بیش جنوب شرقی خلیج بنگال و محله است به احتمال زیاد به “تشدید” بیشتر به یک “شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در طول 12 ساعت بعد و به یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای توسط مارس 18 صبح, پیش بینی هند هواشناسی اداره در روز یکشنبه.

IMD بیشتر پیش بینی کرد که طوفان به احتمال بسیار زیاد به حرکت شمال-northwestwards ابتدا تا مارس 17 و پس از آن “re-منحنی شمالی-northeastwards در سراسر شمال غربی خلیج بنگال به سمت غرب بنگال و مجاور شمالی Odisha سواحل بین 18 تا 20 مارس سال 2020 است.”

ساحلی Odisha است به احتمال زیاد به تجربه نور متوسط بارندگی در بسیاری از نقاط با بارش باران های سنگین در مکان های جدا شده از مارس 18 شب است.

با توجه به آی دریا, وضعیت بالا خواهد بود بیش از غربی و مجاور مرکزی خلیج بنگال در طول 12 ساعت بعد بسیار بالا در همان منطقه از 17 صبح.

“دریای وضعیت را تبدیل به فوق العاده بیش جنوب بخش مرکزی خلیج بنگال در 18th بیش از بخش های شمالی و مرکزی خلیج بنگال و مجاور شمال خلیج بنگال در 19 مارس و بیش شمال خلیج بنگال در تاریخ 20 مارس سال 2020” IMD گفت: در آن مشاوره.

ماهیگیران توصیه شده است نه به سرمایه گذاری به شمال خلیج بنگال همراه و خاموش شمالی Odisha, West Bengal و مجاور سواحل بنگلادش ممکن است بین 18 تا 20 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de