ورود مردم از گجرات, Maharashtra, کرالا, TN ممنوع: Karnataka سانتی متر

بنگلور: Karnataka وزیر BS Yediyurappa روز دوشنبه گفت که مردم از گجرات, Maharashtra, کرالا و تامیل نادو اجازه داده نخواهد شد در دولت تا مارس 31.

“ما تصمیم گرفت اجازه ورود مردم از گجرات, Maharashtra, کرالا و تامیل نادو تا 31 مه” Yediyurappa گفت: پس از جلسه با دولت و وزرا و مقامات ارشد دولت افسران به بحث در مورد دستورالعمل های صادر شده توسط این مرکز در مورد فاز چهارم از مستند در سراسر کشور.

“دولت شرکت حمل و نقل جاده اتوبوس در کارناتاکا و اتوبوس های خصوصی اجرا خواهد شد. سخت مستند اقدامات در مهار مناطق و فعالیت های اقتصادی مجاز خواهد بود در مناطق دیگر. یکشنبه خواهد بود کل مستند در سراسر کشور. صفحه اصلی قرنطینه تقویت خواهد,” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری در ادامه گفت که همه مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن و تمام قطار در حال اجرا در دولت مجاز خواهد بود.

دولت مرکزی در روز یکشنبه تمدید مداوم COVID-19 ناشی از سراسر کشور مستند تا مه 31, اما با یک مجموعه جدید از تسهیلات شروع از دوشنبه. اتحادیه وزارت خانه نیز با توجه به قدرت متحده/UTs مشخص شدن مناطق سبز و نارنجی و قرمز مناطق که اجازه خواهد داد که آنها را برای شروع فعالیت به جز در مهار مناطق.

با توجه به دستورالعمل “تمام فعالیت های دیگر مجاز خواهد بود مگر آن که به طور خاص ممنوع تحت این دستورالعمل است. اما در مهار مناطق تنها فعالیت های ضروری باید اجازه داده می شود به عنوان قبلا ذکر شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de