اخراج بازرس کل در گرفتن بیش از حد نزدیک به حل واکر سگ, تمیز کردن خشک-دروازه


Former State Department Inspector General Steve Linick departs the U.S. Capitol.

سابق وزارت خارجه بازرس کل استیو Linick حرکت این کنگره.
عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به احترام به مرزهای. آن را تقریبا به عنوان اگر رئیس جمهور معتقد است که فقط به خاطر بن کارسون وزیر مسکن و توسعه شهری بر می آید و مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده لباس های شسته شده که هر کس در دسترس است برای انجام کارهای خانه.

تبلیغات

استیو Linick, “شبه مستقل ناظر که کار آن را به معرض اتلاف و تخلفات در آژانس” شد و بنا به گزارش ها به پایین یا نه “یک کارمند برای دولت مایک Pompeo شد انجام کارهای داخلی و کارهای مانند دست زدن به خشک تمیز کردن, راه رفتن سگ خانواده و ساخت رستوران رزرو” هنگامی که او به طور ناگهانی اجازه رفتن شب جمعه واشنگتن پست گزارش.

رئیس جمهور شد و بنا به گزارش عصبانی به یاد بگیرند که مستقل ناظر بود lapdog, نام, کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام و خاطر نشان کرد هر کس که او قدرت را به آتش مردمی که در فرمان او.

تبلیغات

کاخ سفید ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شب شلیک آمد به درخواست Pompeo, “تصمیم گیری است که باعث شده است تا انتقادات از دموکراتها و برخی جمهوریخواهان به عنوان یک تهدید برای حکومت داری خوب و نظارت” ارسال گزارش.

پست همچنین اشاره کرد که “بازرس ژنرال به عنوان داخلی دولت ناظران انجام نظارت از سازمان های فدرال. آنها سیاسی منصوب, اما استقلال خود را قرار است به محافظت می شود. Linick شلیک به مبلغ چهارم چنین فردی گری در هفته های اخیر.”

اما شلیک افراد همواره مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی. هرگز فراموش نکنید که او یک تمام حرفه گفتن عبارت “شما را اخراج” خود را در طول تنها موفق از روی لئامت دادن در زندگی خود را به عنوان یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد تبه کار. از آن پس هیچ کس قادر به متقاعد کردن رئیس جمهور ایالات متحده که سرویس مخفی کد نام “Booger” برای توقف شلیک به مردم است. Booger به گزارش اخراج هفت peonies دو تشناب و این بچه که مشغول به کار بود به صورت رایگان.

Illustration for article titled Fired Inspector General Was Getting Too Close to Solving Dog Walker, Dry Cleaning-Gate

عکس: مایک THEILER (گتی ایماژ)

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین Linick با برخی از asshat که اعتماد متحد معاون رئیس جمهور پنس-ربات ساخته شده و او را سوگند خون با سس گوجه فرنگی به دلیل coronavirus.

واشنگتن پست اشاره می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک عادت شلیک بازرس ژنرال در روزهای جمعه به عنوان او معمولا منتظر می ماند تا روز انجام می شود و او را بدست خود آخرین بیت از کار کردن آنها را قبل از کنسرو آنها را درست در این زمان است که خبرنگاران در حال بسته بندی تا کار خود را در هفته است. از پنج IGs که او را اخراج پس از چهار شلیک نشده است در روزهای جمعه.

تبلیغات

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) دریافت نامه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن که او قطعا نمی, نوشتن, در روز جمعه توضیح ناگهانی ضرورت به آتش IG بود که به دنبال Pompeo را نقض کلیسا و “fuck you mean خود را در راه رفتن چربی, سگ؟”

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی” در این نامه که تهمت نمی نویسم اما اضافه شدن نام خود را به عنوان خوانده شده. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

تبلیغات

البته دموکرات ها تا به حال چیزی برای گفتن در مورد این اراجیف.

“ما unalterably مخالفت با انگیزه های سیاسی شلیک بازرسان کل و رئیس جمهور برش از این موقعیت بحرانی” خانه کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل L. (D-n. y.) و کمیته روابط خارجی سنا را رتبه بندی دموکرات رابرت منندز (N. J.) که راه اندازی کرده ایم مشترک رسیدگی به Linick شلیک نوشت: روز شنبه.

تبلیغات

انگل و منندز نیز اضافه شده در sternly دقت کنید ایمیل نامه ای به کاخ سفید است که آنها می خواستند تمام سوابق مربوط به Linick شلیک حفظ شود و دست خود را به کمیته ارسال یادداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کارسون هنگامی که او انجام داده بود شستن ظروف برای گرفتن یک پشته از ریاست جمهوری خود را doodles جزء اصلی آنها را با هم و ارسال “پرونده” در بالا و ارسال آنها را به انگل و منندز قبل از او بازنشسته به چهارم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de