مینه سوتا قانونگذاران موفق به رسیدن به توافق بر سر ساخت و ساز عمده در بسته کاهش مالیات و هزینه های کمک های اقتصادی در طول COVID-19 اپیدمی به عنوان یک پایان جلسه مهلت گذشت یکشنبه شب.

پتانسیل میلیارد-دلار-به علاوه مطابق لایحه — همراه با دیگر مسائل حل نشده — هنوز هم می تواند با چکش در ماه ژوئن اگر به عنوان این است که احتمال دارد قوه مقننه است که به نام بازگشت به یک جلسه ویژه برای رسیدگی به دیگر فرمت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را در زمان صلح و اضطراری است.

اما رو در یک شنبه adjournment, مهلت, قانونی رهبران قادر به شکستن بن بست در طول پیوند لایحه که اقلیت جمهوریخواه در مجلس گفت: این امر تا زمانی که بلوک Walz می دهد تا اورژانس قدرت او استفاده می شود به منظور محدود کردن فعالیت های در فضای باز و تعطیل کسب و کار به سرعت گسترش COVID-19.

تخفیف در پرداخت حقوق کارکنان دولت و نظارت فدرال coronavirus بودجه امداد نیز ثابت گریزان پس از ماراتن مذاکرات بین قانونی رهبران و DFL فرماندار.

در حالی که Walz سست بسیاری از اقامت در خانه محدودیت در هفته گذشته او تمدید زمان صلح و اضطراری تا ژوئن 12. یکی دیگر تمدید خواهد ماشه یک جلسه ویژه قوه مقننه است.

احتمال سفر بازگشت به سنت پل به نظر می رسد برای کاهش فشار در مذاکرات در بسته ساعت از جلسه یکشنبه موثر مهلت برای پاکسازی قانون جلوتر از روز دوشنبه adjournment. آینده لایحه استقراض برای تامین مالی عمومی پروژه های ساخت و ساز نیز گره خورده بود به ایران با کاهش مالیات و DFL اولویت های گفت: رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake.

“اگر هیچ پیوند لایحه وجود دارد به احتمال زیاد هیچ مالیات و یا هزینه های اضافی” او به خبرنگاران گفت: در بحبوحه مذاکرات با سه نفر دیگر قانونی رهبران. او در توصیف “سراسیمگی از مذاکرات” به عنوان قانونگذاران سعی کردم برای قرار دادن تا کار یکشنبه شب.

Walz اورژانس قدرت شده اند یکی از کلیدی اختلافات در اواخر رفتن در کنگره آمریکا که در آن جمهوری خواهان قانونگذاران می گویند DFL فرماندار باید قادر به ایجاد یک جانبه تصمیم گیری مانند بسته شدن کسب و کار. Walz و آمریکا ادعا می کنند که سریع عمل لازم است به عنوان بحران بوجود می آیند در طول بیماری همه گیر.

Walz خواست قانونگذاران برای رسیدن به یک معامله در پیوند بعد از ظهر یکشنبه.

“جوامع در سراسر کشور در حال شمارش در مجلس به تصویب قوی محلی مشاغل و پروژه های طرح” فرماندار توییتی. “با هم کار کنند و دریافت این انجام می شود برای Minnesotans.”

آمریکا همچنین با اشاره به نگرانی در مورد اندازه از خانه را پیشنهاد 2 میلیارد دلار استقراض اندازه گیری در روز شنبه زمانی که آنها رای به عنوان یک بلوک در برابر دموکرات ها’ برنامه. سنا در نظر گرفته شده خود را $998 میلیون پیوند لایحه جمعه اما برخی از دموکرات ها گفت: آن را ناکافی و ناعادلانه است. اندازه گیری موفق به عبور 38-29. اتصال نیاز به یک فمن در هر مجلسی بنابراین مجلس ایران و مجلس سنا DFL باید ثبت نام به عنوان به خوبی.

سناتور. اسکات اب خوردن مثل اردک DFL-مینیاپولیس, لعنتی دلاری بیل و گفت: این اولویت بندی پروژه ها در ایران ولسوالی در حالی که مجازات مناطق ارائه شده توسط DFL. او گفت: آن موفق به صندوق “بیل آماده” پروژه ها و حمل و نقل ارتقاء. “این لایحه چیزی جز یک سیلی به ما مناطق شهری,” او گفت:.

از سوی دیگر ، دیوید Osmek R-Mound رد پیشنهادات از حزبی طرفداری گفت: برخی از درخواست ها را برش یا نه. او در دفاع از این لایحه به عنوان یک “بسیار معقول رویکرد — مقرون به صرفه رویکرد است.”

اختلاف بر دولت کارگر قرارداد نیز پیچیده را به نهایی مذاکرات است. موضوع فنر پس از بودجه گفته است که قبلا پیش بینی 1.5 میلیارد دلار مازاد می تواند به نوبه خود به 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه. قرارداد بودند مذاکره در سال گذشته و تعیین پرداخت بیش از 50,000 کارکنان دولت.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره استدلال کرد که با توجه به بودجه بحران 2.5 درصد افزایش برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه باید به تاخیر افتاد. سنا اوباما تصویب لایحه شنبه شب که تصویب قرارداد اما توقف افزایش تا ژوئیه 2021. پرداخت افزایش خواهد تنها اثر را اگر دولت نوسانات بازگشت به مازاد.

در حالی که قوه مقننه به تصویب قراردادهای دولت قانون نمی گوید قانونگذاران می توانید آنها را تغییر دهید. مینه سوتا مدیریت و بودجه سخنگوی Chris Kelly گفت: آژانس دولتی است که تجزیه و تحلیل اثر قانونی از مجلس سنا اقدام و اینکه آیا این افزایش هنوز هم می تواند اثر را.

خانه دموکرات ها تصویب قرارداد با بالا می برد. دیگر خود را صرف اولویت ها باید شامل 100 میلیون دلار در کمک های مسکن برای پرداخت ساعتی مدرسه کارگران در طول coronavirus تعطیلی و افزایش دستمزد برای مراقبت شخصی دستیاران. سنا اکثریت جمهوریخواه در ضمن تحت فشار قرار دادند تا برای نظارت بیشتر از بودجه فدرال دولت برای پاسخ به این ویروس.

قانونگذاران کنار بسیاری از سال را به بحث سیاست بحث به تمرکز بر روی بیماری همه گیر در آینده هم قبلا در این جلسه به تصویب بیش از $550 میلیون دلار در هزینه های اضطراری.

آنها نیز با هم بیش از چهار ماه گذشته در چندین دو حزبی اولویت است. آنها به افزایش سن به خرید محصولات توتون و تنباکو به 21 ایجاد اورژانس انسولین برنامه بهبود قیمت دارو شفافیت و توافق بر 17 میلیون دلار بسته برای بهبود تامین امنیت انتخابات و ایمنی.

در حالی که قانونگذاران به حال برای قرار دادن تا اسکناس پنج شنبه شب آنها اغلب جمع آوری دوشنبه برای مراسم adjournment, جشن قانونی بازنشستگی. سنا در حال برنامه ریزی برای دیدار با خارج در جنوب چمن از کنگره به جای اجتماعی فاصله. اما Gazelka گفت: درست پس از نیمه شب که او تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن ارسال آف تا بعد در تابستان با توجه به این انتظار است که قانون گذاران خواهد شد بازگشت به کار در ماه ژوئن.

“متاسفانه ما باید آستین ما هنوز هم نورد به گرفتن برخی از کار انجام می شود اما من می خواهم ما را به گرامی داشتن آن روز” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de