‘سراسیمگی از مذاکرات’ علائم مقننه نهایی روز

Category: کیمیا | No comments

قانونگذاران دولت قفل شده است و در مذاکرات بیش از یک عمده زیرساخت های بسته بعد از ظهر یکشنبه به عنوان آنها با عجله به سمت پایان جلسه قانونی تحت سلطه coronavirus بیماری همه گیر.

“سراسیمگی از مذاکرات” شده است اتفاق می افتند در تمام طول روز به عنوان قانونگذاران سعی کنید برای قرار دادن تا کار یکشنبه شب گفت: ایران رهبر اکثریت سنا پل Gazelka. آینده لایحه استقراض برای تامین مالی عمومی پروژه های ساخت و ساز نیز به ایران با کاهش مالیات و DFL اولویت های شرق Gull Lake جمهوری گفت: بعد از ظهر یکشنبه.

“این هیچ پیوند لایحه وجود دارد به احتمال زیاد هیچ مالیات و یا هزینه های اضافی” Gazelka گفت: قبل از رفتن به مذاکرات با سه نفر دیگر قانونی رهبران.

در حالی که قرض گرفتن بسته های شناخته شده به عنوان پیوند صورت حساب آمده اغلب با هم در آخرین ساعات سیاست COVID-19 همه گیر پیچیده معمول پایان جلسه تقلا. قانونگذاران انتظار می رود به بازگشت به سنت پل در چند هفته برای یک جلسه ویژه زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اورژانس قدرت را در مجموعه ای به پایان می رسد. مجلس نمایندگان و سنا باید برای جمع آوری Walz به گسترش زمان صلح و اورژانس قدرت است که اجازه می دهد او را به اقدام با حداقل قانونی ورودی.

Walz اورژانس قدرت شده اند یکی از کلیدی اختلافات در اواخر رفتن در کنگره که در آن قانونگذاران جمهوری خواه می گویند DFL فرماندار باید قادر به ایجاد یک جانبه تصمیم گیری مانند بسته شدن کسب و کار. Walz و آمریکا ادعا می کنند که سریع عمل لازم است به عنوان بحران بوجود می آیند در طول بیماری همه گیر.

جمهوریخواهان مجلس اشاره کرد نگرانی در مورد Walz یک طرفه قدرت و اندازه خانه پیشنهاد 2 میلیارد دلار استقراض اندازه گیری در شنبه زمانی که آنها رای به عنوان یک بلوک در برابر دموکرات ها’ برنامه. سنا پیشنهاد خود را $998 میلیون پیوند لایحه شنبه. Gazelka روز یکشنبه گفت که او تا به حال توافق با مجلس ملیسا Hortman بیش از اندازه از یک پیوند لایحه است اما از ارائه جزئیات.

اختلاف بر دولت کارگر قرارداد نیز پیچیده را به نهایی مذاکرات است. موضوع فنر چند هفته پیش پس از بودجه مقامات پیش بینی شده است که قبلا انتظار می رود 1.5 میلیارد دلار مازاد تبدیل به 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه. قرارداد بودند مذاکره در سال گذشته و تعیین پرداخت بیش از 50,000 کارکنان دولت.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره استدلال کرد که با توجه به بودجه بحران 2.5 درصد افزایش به مجموعه اثر را در ماه ژوئیه باید به تاخیر افتاد. سنا اوباما تصویب لایحه شنبه شب که تصویب قرارداد اما توقف افزایش تا ژوئیه 2021. پرداخت افزایش خواهد تنها اثر را اگر دولت نوسانات بازگشت به مازاد.

خانه دموکرات ها تصویب قرارداد با بالا می برد. دیگر خود را صرف اولویت ها باید شامل 100 میلیون دلار در کمک های مسکن برای پرداخت ساعتی مدرسه کارگران در طول coronavirus تعطیلی و افزایش دستمزد برای مراقبت شخصی دستیاران. سنا اکثریت جمهوریخواه در ضمن تحت فشار قرار دادند تا برای نظارت بیشتر از بودجه فدرال دولت برای پاسخ به این ویروس.

بسیاری از مشخصات بالا مسائل که به نظر می رسد به احتمال زیاد به تسلط بحث زمانی که جلسه آغاز شد و در فوریه, مانند اصلاحات در وزارت امور خارجه از خدمات انسانی و کنترل اسلحه قانون کنار گذاشته شده است به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

اما قانونگذاران را با هم می آیند بیش از چهار ماه گذشته در چندین دو حزبی اولویت است. آنها به افزایش سن به خرید محصولات توتون و تنباکو به 21 ایجاد اورژانس انسولین برنامه بهبود قیمت دارو شفافیت و توافق بر 17 میلیون دلار بسته برای بهبود تامین امنیت انتخابات و ایمنی.

در حالی که قانونگذاران باید بپیچید تا اسکناس پنج شنبه شب آنها را جمع آوری دوشنبه برای مراسم adjournment روز. آنها را جشن می گیرند قانونی بازنشستگی از جمله کسانی که از مجلس نمایندگان و سنا اعضا که مشغول به کار در کنگره آمریکا برای چند دهه. Gazelka آن را به نام یک “لحظه تاریخی” برگزار می شود خارج در جنوب چمن از کنگره به جای اجتماعی فاصله.

اما هر کس نمی خواهد شرکت کنند. ایالت مت کمی DFL-Lakeville گفت: نمایندگان مجلس باید موضوع به محدودیت های مشابه به عنوان دانش آموزان دبیرستان که مراسم فارغ التحصیلی لغو شده است برای این بیماری همه گیر.

“یک دولت کامل از فارغ التحصیلی سالمندان گفته شده است که آنها نمی تواند یک فرد در مراسم” کمی توییتی. “ما مقامات منتخب برگزار می شود باید به همان استاندارد است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>