سابق AI خلبان ترتیب حمل و نقل برای مهاجران گیر در بمبئی

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: در میان خروج از کارگران مهاجر سابق هوایی هند خلبان Karan Singh آمده است رو به جلو برای کمک به آنها. او مرتب 14 Suv ها برای کارگران برای رسیدن به Prayagraj, Uttar Pradesh (UP) است. تا کنون سینگ کمک کرده است نزدیک به 183 کارگران مهاجر خود را برای رسیدن به بومی.

علاوه بر این او نیز به دنبال کسب اجازه از پلیس بمبئی و منطقه بازپرس در اللهبد به ترتیب ده اتوبوس برای مهاجران. صحبت کردن با آسیایی, سن, آقای سینگ گفت که زمانی که او در مورد یک حادثه از مهاجران در Madhya Pradesh, او تصمیم گرفت به حمایت از سفر و غذا کیت کمک به مضطرب کارگران است.

“چهارده Suv ها در حال اجرا است از بمبئی به Prayagraj روزانه برای آخرین بار 20 روز برای کارگران مهاجر گیر در بمبئی. هر یک SUV حمل و نقل پنج نفر در یک سفر به منظور حفظ فاصله اجتماعی. تمام دستورالعمل های دولت مرکزی و دولت های ایالتی هستند که به دنبال. این سرویس ارائه شده است نرم افزار رایگان به کارگران:” آقای سینگ گفت. او همچنین ارائه خدمات به چهار divyang افراد که می خواستند برای رفتن به Prayagraj.

سینگ گفت که تیم خود را تمدید کمک به تکمیل تشریفات برای Shramik بیان که ترک در یکشنبه شب برای جونپور منطقه. همه مهاجران ارائه شد مواد غذایی بسته و آب بطری.

سابق AI خلبان گفت که او به دنبال کسب اجازه از DCP MIDC که یک گره افسر مهاجر کارگران به ترتیب ده اتوبوس به کارگران مهاجر به بالا. حدود 30 نفر خواهد بود جایگزین در یک اتوبوس. پیمودن یک اتوبوس خواهد بود مقرون به صرفه و بهتر نسبت به Suv ها, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>