توافق قانونگذاران سلب مینه سوتا AG کیت الیسون بیش از هشدارهای برای باز کردن میله در اوایل

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون خار کنار انتقاد از توافق قانونگذاران یکشنبه و در زمینه کت و شلوار در برابر یک زنجیره ای از کافه ها و رستوران ها است که متعهد به بازگشایی در این هفته در نقض دستور اجرایی صادر شده و به سرعت گسترش coronavirus.

الیسون در زمینه اجرای اقدام علیه کریس Schiffler صاحب سایه است که در عمل (میلادی) در آلبانی Burtrum سرد, بهار, جدید, مونیخ, برنج و سنت مارتین در یا در نزدیکی Stearns County, که دادستانی کل نامیده می شوند COVID-19 نقطه داغ.

آن است که دولت در اولین اقدام اجرایی برای جلوگیری از نارس راه اندازی در محل مصرف را در کافه ها و میخانه ها و رستوران ها

Schiffler پیشنهاد کرده است به تازگی است که او برنامه ریزی شده برای بازگشایی قبل از ژوئن 1. روز یکشنبه او ارسال یک پیام بر روی Facebook و گفت که حداقل یکی از مکان های خود را خواهد بازگشایی دوشنبه.

الیسون گفت: دفتر خود را هشدار داده Schiffler نشان می دهد که او می تواند مشمول جریمه.

کت و شلوار آمد شنبه و پس از آمریکا و در دفاع از سایه و چند تن دیگر کافه ها و رستوران ها است که به آنها گفته شده بود با تهدید به جریمه اگر آنها بازگشایی شده است. در علاوه بر این به سایه را بارها در خیابان و Pierz اعلام کرده بود قصد دارد برای بازگشایی دوشنبه از موازین یک به روز رسانی منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که مجموعه ژوئن 1 به عنوان اولین تاریخ noncritical کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی شده است.

الیسون گفت دفتر او همچنین هشدار داده بود از جریمه تا $25,000 در برابر مس فانوس در خیابان و Brickyard بار و سالن ضیافت در Pierz.

هر دو آنها باید پس ظاهرا حمایت کردن.

“اکثریت قریب به اتفاق سوتا نوار و صاحبان رستوران در حال انجام امن و حلال و درست در طول این بحران با نگه داشتن درهای خود را بسته در حالی که هنوز خدمت به مشتریان به عنوان مجاز از طریق بایگانی اطلاعات و درایو های” الیسون در بیانیه ای گفت. “به عنوان سخت به عنوان آن را برای آنها — و من می دانم آن را سخت آنها در حال انجام بخشی خود را برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و حفظ خود و خانواده و کارکنان خود و مشتریان خود را ایمن از این کشنده بیماری همه گیر. آنها سزاوار همه ما با تشکر.”

اما ایران با نمایندگان مجلس از جمله مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گذراند در نامه ای به الیسون سوال خود را حرکت می کند.

“امید ما این است که دادستان کل کار خواهد کرد با کسب و کار و نه در برابر آنها” ایران با نمایندگان مجلس نوشت. “واقعیت این است که یک خیابان اصلی کسب و کار در روستایی در ایالت مینه سوتا تعطیل, آن را به سختی تا به حال بازگشایی. هنگامی که آن را مجبور به بسته شدن توسط دولت خود را دولت, احتمال را افزایش می دهد که خود را از بسته شدن دائمی خواهد بود.”

مس فانوس صاحب جان Waseka ارسال شده Facebook پیام در بعد از ظهر یکشنبه گفت: استقرار خود را نمی خواهد دوباره به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه به دلیل آن را نمی تواند جذب هزینه های جریمه از سوی دفتر دادستان کل است.

در Pierz, Brickyard صاحب دونالد پاینه روز جمعه گفت که او را برای ناهار خوردن-مواد غذایی و آشامیدنی خدمات شروع دوشنبه. اما با توجه به الیسون دفتر Brickyard گفت: دادستان کل است که آنها نمی خواهد بازگشایی زود است.

 

اقامت در خانه محدودیت برنامه ریزی شده برای سهولت در روز دوشنبه اجازه می دهد تا بیشتر در کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی و برای Minnesotans برای رفتن بیشتر. اما میله, رستوران ها, تئاتر, سالن مو و دیگر کسب و کار است که مردم محل در تماس باقی می ماند و باید توقیف تا ژوئن 1 و می تواند بازگشایی تنها اگر آنها را ملاقات امن باز کردن برنامه هنوز در حال تدارک دیده شده در این هفته توسط مقامات بهداشتی دولت.

در این نامه از آمریکا و هزینههای الیسون را به دنبال مجازات های مالی در برابر کسب و کار است که نقض دولت اصلاح اقامت در خانه سفارش دهید. قانونگذاران استدلال کرد که کسب و کار نیاز به بازگشایی بلافاصله به منظور زنده ماندن.

مینه سوتا توافق قانونگذاران ساخته شده اند به طور کامل بازگشایی اقتصاد دولت وحدت گریه هشدار داد که دولت اقتصاد روستایی “در آستانه سقوط” به دلیل Walz اجرایی سفارشات.

آمریکا اذعان کرد که fining صاحبان کسب و کار که نقض Walz اجرایی منظور در الیسون حوزه قضایی است. اما آنها نیز گذاشته یک تهدید از بودجه قصاص.

“به عنوان دولت و قانونگذاران آن را نیز در درون ما صلاحیت برای حفظ زبانه ها در جریمه شما را در روستایی صاحبان کسب و کار که رو به ورشکستگی و به یاد داشته باشید که مقدار زمان بعدی ما در حال تنظیم بودجه خود برای دادستانی کل” نامه می خواند.

 

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de