بازرس کل شلیک قرار می دهد Pompeo استفاده از وجوه مالیات دهندگان تحت بررسی

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن – وزیر امور خارجه مایک Pompeo swatted دور سوالات خود را در مورد استفاده از منابع دولتی دوباره و دوباره در سال گذشته است.

در ماه ژانویه, گزارش های خبری اشاره کرد unnamed دیپلمات شکایت در مورد همسرش سوزان Pompeo, سفر با او را در سراسر خاورمیانه در بخشی از خاموش کردن دولت.

در تابستان اعضای کنگره شروع بررسی یک whistleblower شکایت او را متهم درخواست دیپلماتیک ماموران امنیتی برای اجرای کارهای مانند چیدن رستوران takeout وعده های غذایی و بازیابی خانواده سگ شرمن از یک groomer.

و در ماه اکتبر یک سناتور دموکرات به نام برای مشاور ویژه به بررسی استفاده او از وزارت امور خارجه هواپیما و بودجه برای بازدیدکننده داشته است مکرر به کانزاس که در آن او بود که با توجه به مجلس سنا.

در هر مورد Pompeo یا دیگر مقامات اداره را تکذیب کرد تخلف و دبیر نقل مکان کرد و در صدمه ندیده است. اما رکورد او در حال حاضر به آینده تحت نظارت رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کنگره در شب جمعه که او شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل — در Pompeo خصوصی اصرار یک مقام کاخ سفید گفت.

بازرس کل استیو Linick که منجر صدها نفر از کارکنان در بررسی تقلب و فاضلاب در وزارت امور خارجه آغاز شده بود پرس و جو به Pompeo امکان سوء استفاده سیاسی منصوب به انجام وظایف شخصی برای او و همسرش را با توجه به دموکراتیک دستیاران. که شامل راه رفتن سگ چیدن خشک تمیز کردن و ساخت رستوران رزرو یکی گفت: — اکو از خلاف کاران شکایت از سال گذشته است.

جزئیات Linick بررسی ها مشخص نیست و ممکن است نامربوط به اتهامات قبلی. اما دموکرات ها و دیگر منتقدان Pompeo می گویند ابر از اتهامات نشان می دهد یک الگوی سوء استفاده از پول مالیات دهندگان — که ممکن است به معنی قانونگذاران کمتر خواهد بود مایل به ارائه دولت به نفع شک به عنوان دموکرات کنگره شروع رسیدگی به Linick را اخراج.

این بررسی با هدف تعیین اینکه آیا این عمل یکی از غیر قانونی از زمین های در نظر گرفته شده برای محافظت از Pompeo از پاسخگویی — که “آیا تضعیف بنیاد و نهادهای دموکراتیک” Rep. الیوت انگل از نیویورک و سناتور. باب منندز از نیوجرسی پیشرو دموکراتها در سیاست خارجی کمیته گفت: در یک بیانیه مشترک.

Linick چهارم بازرس کل به سقوط در یک پاکسازی این بهار با مغلوب ساختن پیشی جستن از مقامات او تلقی ناقص و وفادار اما اخراج اولین اعلان رسمی تحقیق در کنگره و همچنین کشیده انتقاد از چند خواهان.

“رئیس جمهور حق دارد به آتش هر فدرال کارمند” مجلس نانسی پلوسی گفت: CBS’ “چهره ملت” یکشنبه. “اما واقعیت این است که اگر آن را به نظر می رسد مانند آن است که در اقدامی تلافی جویانه برای چیزی که IG بازرس کل در حال انجام است که می تواند غیر قانونی.”

او به نام این حرکت را “ناگوار” — “هنگامی که شما را از کسی که وجود دارد برای جلوگیری از اتلاف تقلب و سوء استفاده و یا دیگر موارد نقض قانون است که آنها باور دارند که به اتفاق می افتد.”

دستیاران به Pompeo نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر. کاخ سفید نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آن را می دانستند از Linick تحقیق Pompeo هنگامی که آن را به نقل مکان کرد او را رد کند.

Linick است نه اظهار نظر در پرس و جو که یا در مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام آغاز شده است که 30 روز ساعت بازرس کل خروج.

کارکنان تحت Linick به طور کلی نظر او را به عنوان صالح و بگمارند. Linick شروع شغل فعلی خود در سال 2013 برگزار شد و او ارشد پست در وزارت دادگستری در شروع دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش است. Linick بازی یک نقش کوچک در طول جلسات استیضاح در پاییز گذشته.

چند سناتور جمهوریخواه به ویژه سنسور. میت رامنی و چارلز Grassley را بیان درجات مختلف مخالفت و تهمت را حرکت می کند. اما یکشنبه دیابت Ron Johnson, R-Wis., گفت: “من آن را درک کنند. من اصلا مخالف با آن است.”

او به سی ان ان گفت که او تا به حال صحبت با کاخ سفید و مقامات وزارت امور خارجه در مورد این موضوع. “من نمی گی گریه, اشک تمساح بیش از این ختم اجازه دهید آن را که در راه” او گفت:.

پس Pompeo گرفت تا در پست فعلی خود را در مارس 2018 و برای بیش از یک سال قبل که به عنوان مدیر سازمان سیا او شده است بی همتا در ناوبری از مغلوب ساختن پیشی جستن دنیای درونی وفادار مشاوران داخلی و سیاست در اطراف سیاست خارجی است. در حالی که چسبیده به مغلوب ساختن پیشی جستن او اب و هوای روند استیضاح مربوط به اوکراین سوالات بیش از تصمیم برای کشتن اوباما و مملو دیپلماسی بین رئیس جمهور و کیم جونگ سازمان ملل متحد غیر قابل پیش بینی رهبر کره شمالی.

اما گرداب پرسش آغاز شد که بیش از آخر هفته می تواند در حال حاضر یک چالش بسیار خوبی برای Pompeo سیاسی غرایز و جاه طلبی های حرفه ای. افراد نزدیک به او می گویند او در فکر از در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2024. و بیشتر بلافاصله رهبر اکثریت سنا دیابت میچ مک کانل R-Ky., بارها خواست او را به اجرا برای باز و سنا صندلی در کانزاس — مسابقه مهمی توجه به این که جمهوری خواهان در خطر از دست دادن کنترل سنا در انتخابات نوامبر.

Pompeo می داند که اثر بالقوه کنگره بررسی یک سیاستمدار حرفه ای: به عنوان یک جمهوری خواه کنگره به او کمک کرد تا منجر به اتهام علیه هیلاری کلینتون, پس از آن وزیر امور خارجه, بیش از کشته شدن چهار آمریکایی در یک ماموریت در بنغازی لیبی مسئله ای است که hounded او در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

برای Pompeo به ویژه در حال حاضر می افتد در بیشتر مسائل شخصی از جمله نقش همسر خود. دیگر وزرای امور خارجه باید گاهی اوقات سفر با همسران اما برخی از مقامات در وزارت امور خارجه می گویند سوزان Pompeo بازی های برگزار شده است غیر منتظره ای نقش فعال در حال اجرا جلسات و همراه شوهرش در کسب و کار رسمی.

“او این شبه رسمی, نقش, که در آن دوستان من به نام به جلسات او پیشرو در بخش” گفت: Brett Bruen سابق حرفه ای دیپلمات و مدیر جهانی نامزدی باراک اوباما در شورای امنیت ملی. “آنها می دانند که قرار نیست اتفاق می افتد چرا که او نمی خود را در زنجیره ای از فرمان. اما آنچه می تواند آنها را انجام دهید؟”

سوزان Pompeo به همراه شوهرش در چندین سفر خارج از کشور. در ژانویه 2019 او رفت و با او در هشت روز سفر در سراسر خاور میانه — که پرسش های مطرح شده در میان برخی از مسئولان به دلیل اینکه اکثر کارمند وزارت امور خارجه از جمله کسانی که در حمایت از این سفر مشغول به کار بودند بدون پرداخت در بخشی از خاموش کردن دولت. او همچنین پرواز با شوهرش در multinight سفر به سوئیس و ایتالیا که شامل مراجعه به دبیر خانه آبا و اجدادی منطقه آبروزو.

سوزان Pompeo است که پرداخت نشده توسط وزارت امور خارجه دیدار خود با سفارت و خانواده های محلی و ارقام در برخی از سفر و شوهرش به نام او “نیروی چند برابر است.” او همچنین غیر منتظره ای برجسته نقش داوطلب در سازمان سیا زمانی که Pompeo مدیر وجود دارد; او سفر با شوهرش با استفاده از فضای اداری در مقر سیا و خواسته کارکنان برای کمک به او — اقدامات است که یک سخنگوی آژانس دفاع در آن زمان است.

Pompeo به سفرهای مکرر به کانزاس در سال گذشته نیز جلب موشکافی شدید. او رفت و چهار بار بیشتر در حمایت از کسب و کار رسمی و پرواز در داخل و خارج در وزارت امور خارجه هواپیما. به بسیاری از سفرهای به نظر می رسد بخشی از یک سایه سنا کمپین برای سال 2020 بود و کمی برای انجام با سیاست خارجی با وجود Pompeo را انکار و امتناع خود را تا کنون به توافق برای اجرای, برای صندلی.

در آخرین سفر در ماه اکتبر Pompeo در بخشی از یک دانش آموز رویداد با Ivanka Trump رئیس جمهور ، و او در مورد سنا مسابقه با چارلز کخ میلیاردر که از حامیان دیرین از Pompeo و دیو رابرتسون رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Koch Industries, وال استریت ژورنال گزارش شده است.

کانزاس سیتی استار زد تاول سرمقاله محکوم Pompeo را در سفرهای مکرر خود به تصویب دولت خانه گفتن او باید ترک و اجرا برای سنا و یا “همه به معنی تمرکز بر آمریکا دیپلماسی — دیپلماسی به یاد داشته باشید? — و جلوگیری از حلق آویز کردن در اینجا هر فرصتی به او می شود.”

چهار روز بعد منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا با ارسال نامه ای به آمریکا دفتر مشاور ویژه درخواست آن به بررسی Pompeo به صورت بالقوه نقض دریچه عمل می کنند که میله های فدرال از کارکنان خود را با استفاده از مواضع رسمی به شرکت در حزبی فعالیت های سیاسی.

به طور جداگانه قانونگذاران دموکرات در کمیته مجلس در سال گذشته شروع به دنبال در یک whistleblower شکایت که Pompeo, همسر و پسر بالغ درخواست شد دیپلماتیک ماموران امنیتی برای اجرای کارهای شخصی از جمله چیدن مواد غذایی چینی و خانواده سگ از یک گربه. موسس گفت: ماموران شکایت کرده بود آنها “UberEats با اسلحه” با توجه به سی ان ان که اولین گزارش در مورد اتهامات.

Lon Fairchild عامل مسئول دیپلماتیک امنیت خدمات سی ان ان گفت که او تا به حال دیده می شود هیچ تخلف است. این قانونگذاران دموکرات نیست برای باز کردن یک درخواست رسمی.

به طور گسترده تر Pompeo است کشتی با مدیریت وزارت امور خارجه هر چند او در ابتدا مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری از کارکنان به عنوان یک تغییر خوشایند از رکس Tillerson تهمت اولین وزیر امور خارجه بود که به عنوان دور و بی اعتنا. در پاییز گذشته کنونی و سابق مقامات وزارت امور خارجه با انتقاد Pompeo صورت صریحتر از دیپلمات ها بودند که شهادت در استیضاح پرسش و آینده تحت حمله از مغلوب ساختن پیشی جستن و نقش خود را در این بیمارستانها در حال تمام شدن زودتر از ماری Yovanovitch محترم حرفه ای, دیپلمات, از ambassadorship به اوکراین است.

پس از زمستان Pompeo نیز در بر داشت خود را در ناپایدار زمین در سیاست میان coronavirus بیماری همه گیر.

معمولا صریح در سیاست اهمیت, او به نظر می رسید به بازی بیشتر مقهور نقش اولیه در بحران است. او اجتناب دیپلماسی با چین که در آن شیوع آغاز شد و بی وقفه انتقاد حزب کمونیست چین برای اقدامات خود را. او تحت فشار قرار دادند جاسوسی آژانس به دنبال شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که شیوع آغاز شد و در یک آزمایشگاه ویروس شناسی در شهر ووهان و بعد از این گفته بود: “عظیم” و “قابل توجه” شواهد در پشت این نظریه حتی زمانی که بسیاری از دانشمندان و برخی از اطلاعات تحلیلگران استدلال می کنند در غیر این صورت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>