کارناتاکا covid موارد در 16 روز

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: در ماده 16 روز تاج موارد مثبت در دولت دو برابر شده اند. در مه 2, وجود دارد, تنها 601 و موارد مارس 18, آن دو برابر شده و به 1231 با عظیم 84 گرفتن موارد ثبت شده در یک روز. دولت ضبط شده خود را برای اولین بار تاج مثبت مورد در مارس 9.

این اعداد فقط شبیه یک “تریلر” برای دولت و ‘تصویر اصلی’ است که انتظار آنها را هنگامی که دولت با عجله باز می شود تا به حالت عادی از شنبه به بعد.

تاج اتحاد دوباره وارد مناطق سبز – رایچور, Kodagu, شاپور و Mysuru که تا به حال هیچ فعال موارد خروج دولت با تنها 3 منطقه – بنگلور روستایی Ramanagar و Chamrajnagar در منطقه سبز است.

پنجاه و شش نفر از 84 موارد وارداتی از ماهاراشترا و سه از چنای.

از 84 موارد -18 از بنگلور 17 از مندیا, 8 از Uttara کانادا, 6 هر یک از رایچور و Kalburgi, 5 هر یک از ویجیپورا, گدگ, Yadgir, 4 از حسن 3 از کپپل, 2 از Belagavi و هر یک از Mysuru, Kodagu, بیدر, Ballari و Davangere.

تمام 17 از مندیا, 6 مورد از رایچور و Kalburgi, 5 از ویجیپورا و Yadagiri در 4 مورد از حسن یکی از Davangere, Mysuru و Kodagu و هفت نفر از 8 نفر از Uttara کانادا 2 از 3 از شاپور یکی از دو از Belagavi وارداتی از ماهاراشترا.

یک مورد از کپپل, گدگ و بنگلور وارداتی از چنای.

دو نفر از پنج مورد از گدگ گزارش از آن مهار منطقه و دو نفر اصلی اطلاعات تماس یک بیمار مثبت.

مورد از Ballari دارای سابقه ساری یکی از Belagavi بود ثانویه تماس مورد مثبت و یکی از بیدر بود که تماس اولیه از آلوده.

به گزارش DC به Chandni Chowk خوشه با داشتن کارکنان خانه داری به عنوان یک سوپر پخش است در حال رشد بزرگتر گذشت هر روز و کردم, علاوه بر این 16 تازه تاج موارد مثبت. همه آنها که آزمایش مثبت هستند ثانویه مخاطبین از کارکنان خانه داری و تا تاریخ او اضافه شده 45 مورد.

مورد دیگر از این شهر که سابقه سفر به نلمنگلا.

کارناتاکا است 672 فعال موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>