Koyambedu خوشه می افزاید: بیشتر به AP را coronavirus تعداد

Category: کیمیا | No comments

ویجیاوادا: چهل و هشت مورد جدید از عفونت کروناویروس شد به گزارش روز شنبه, گرفتن دولت در مجموع به 2,205 وزارت بهداشت گفت. از این 803 در بیمارستان و 1,353 مرخص شده پس از بهبودی. یک coronavirus مثبت بیمار از Kurnool منطقه مرده در نظر گرفتن تلفات به 49.

وزارت بهداشت گفته است که Guntur, Kurnool و Nellore مناطق گزارش شده نه موارد در 24 ساعت گذشته به دنبال Chittoor هشت کریشنا هفت ویساکاپاتنام چهار و Kadapa و غرب Godavari یک هر. در میان 48 عفونت های جدید, 31 بيمار با داشتن یک لینک با Koyambedu بازار در تامیل نادو.

Guntur منطقه گزارش نه عفونت با شش در گنٹور شهر به تنهایی در Anandapeta و Sarada مستعمره و هر یک در Narasaraopeta, Tadepalli و Penumaka.

Kurnool منطقه ثبت شده و نه جدید موارد مثبت با Kurnool شهرستان گزارش چهار کسیگی دو در حالی که هر یک ثبت شده در نندیل, Yammiganur و Kowthalam. این منطقه گزارش شده بیشترین تعداد 608 تایید عفونت و از این 390 مرخص شد در حالی که 199 در بیمارستان است. مرگ و میر می ایستد در 19. مقامات گزارش نه موارد جدید در SPSR Nellore منطقه در نظر گرفتن مجموع موارد به 149.

منطقه Chittoor گزارش هشت جدید تایید عفونت و از این هر دو شد از Madanapalli و Varadaiahpalem در حالی که هر یک در Nagalapuram, Punganur V. کوتا و Pichatur. با این منطقه ثبت 173 موارد با 96 تحت درمان و 77 مرخص شد.

Kadapa منطقه گزارش یک مورد مثبت از مجموع موارد به 102. از این 34 در بیمارستان در حالی که 68 مرخص شده پس از بهبودی.

در همین حال یک جوان با عنوان Yeddala Venugopal, نقطه از Patur روستای Nandalur مندل در منطقه درگذشت و در روز شنبه. او مبتلا به این ویروس در کویت که در آن او تا به حال رفته دو سال پیش به اضافه کردن زندگی. دوستان خود را در کویت به اطلاع اعضای خانواده خود را در روستای مادری. او جان سالم به در با همسر و دو فرزند است.

ویساکاپاتنام منطقه گزارش چهار جدید تایید عفونت در نظر گرفتن مجموع موارد به 72. از آنها 45 در بیمارستان در حالی که 26 بيمار مرخص شد. یک بیمار مرده است.

Vizianagaram منطقه گزارش جدید عفونت در روز شنبه. هفت آلوده بیماران در بیمارستان است. سریککولم منطقه مقامات بهداشتی گزارش شده 21 جدید تایید عفونت در نظر گرفتن مجموع موارد به 28 با 24 بیماران در بیمارستان در حالی که چهار ترخيص شدند.

آنها گفتند که حدود 1200 مهاجر کارگران از جمله زنان و کودکان وارد از چنای در Shramik قطار ویژه در مارس 12. همه آنها را نگه داشته و در قرنطینه مراکز واقع در منطقه است.

دو صد نفر در یک مرکز قرنطینه در Sastrulapeta روستای Sarubujjili مندل در Uddanam منطقه است. آنها آزمایش منفی در آزمایش اولیه. اما در دور دوم از آزمایشات انجام شده بر روی آنها 21 نفر تست مثبت بر اساس یک گزارش از یک ویروس شناسی آزمایشگاه در کاکینادا.

اما دولت بهداشت و درمان بولتن Covid-19 اشاره نمی کند 21 مورد جدید گزارش شده از سریککولم منطقه در آن گزارش روزانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>