پکن: چین هنوز هم چهره یک چالش بالقوه موج دوم COVID-19 عفونت با فقدان ایمنی در میان یک تهدید عمده یک مشاور پزشکی این کشور هشدار داده است.

دکتر زونگ اتباع ارشد پزشکی مشاور دولت چین روز شنبه به نقل از یک منحصر به فرد گزارش سی ان ان عنوان کرد و گفت: “اکثر … چینی در حال حاضر هنوز هم مستعد ابتلا به Covid-19 عفونت (از) عدم ایمنی است.”

“ما رو (یک) چالش بزرگ آن را بهتر از کشورهای خارجی من فکر می کنم در حال حاضر.”

Dr زونگ یک از چهرههای شناخته شده در چین که در سال 2003 به عنوان شناخته شده بود “سارس قهرمان” برای مبارزه با سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر. حتی در حال حاضر زونگ سهم در نظر گرفته شده است محوری در کشور coronavirus پاسخ.

علاوه بر این, آن,,,, Dr زونگ که تایید کرد در ماه ژانویه این سال دولت در پخش دوربین مدار بسته که COVID-19 منتقل می شود بین انسان ها است.

“در ابتدا آنها را خاموش نگه داشته و سپس به من گفت: احتمالا ما (بزرگتر) تعداد افراد آلوده شدن” زونگ گفت. “من فکر نمی کنم که در نتیجه پس از من (نگهداری) درخواست و سپس شما باید به من عدد حقیقی است.”

Coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان تا کنون گزارش شده 82,000 COVID-19 نفر در کشور با 4,633 مرگ و میر بر اساس اطلاعات ملی این کشور کمیسیون بهداشت (NHC).

چین سرزمین اصلی گزارش شش جدید وارداتی موارد از بیماری کروناویروس در روز شنبه آورده که تعداد کل وارداتی موارد به 1,698.

پیش از آن در روز, یک مقام بهداشتی بر نیاز به بهبود بیشتر تست قابلیت در چین است. با توجه به شین هوا خبرگزاری چین قادر به انجام 1.5 میلیون نوکلئیک اسید تست برای COVID-19 عفونت در هر روز است.

بهداشت ملی کمیسیون نامیده می شود در همه واجد شرایط و ثبت نام موسسات پزشکی در سراسر کشور به انجام نوکلئیک اسید تست پس از پایان ماه ژانویه برای مقابله با رشد سریع COVID-19 موارد گفت: Guo Yanhong رسمی با این کمیسیون است.

بعدی گام به گام تا ساخت و مدیریت آزمایشگاه, ایمنی زیستی, مدیریت و آموزش پزشکی پرسنل رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله