LG پلیمرها کامل حذف استایرن مونومر گاز از Vizag کشتی بازگشت به کره

ویساکاپاتنام: LG پلیمرها در روز دوشنبه گفت: آن را به اتمام رسانده است حمل و نقل از آن موجودی مرگبار استایرن منومر (SM) از ویساکاپاتنام به کره جنوبی.

آن را روانه بازار کل سهام دروغ گفتن در آن ویساکاپاتنام گیاه و استایرن مخازن که در بندر وجود دارد, گفت:, LG پلیمرهای یک گام پایین شرکت از کره جنوبی پترو غول پیکر LG Chem در بیانیه ای گفت:.

در اوایل این ماه گاز-نشت حادثه کشته شدن دست کم 11 نفر و مجبور به تخلیه هزاران نفر.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ SM در سمت چپ LG پلیمرهای گیاهی در Vizag” LG پلیمرها مدیر عامل Jeong Sunkey گفت.

علاوه بر هشت عضو تیم فرستاده شده توسط این شرکت کره جنوبی از سئول ستاد به منظور بررسی ویساکاپاتنام نشت گاز حادثه و بازسازی قربانیان این فاجعه را آغاز کرده است کار خود را.

این سفارش ویژه نیروی کار متشکل از بیش از 200 نفر به طور فعال حمایت سوگوار قربانیان و خانواده.

“این تیم شده است مراجعه مردم در بیمارستان ها و خانه های خود. غذا و خدمات پزشکی سازماندهی شده برای بازگشت ساکنان. های مختلف فعالیت های پشتیبانی مانند تهیه پزشکی و کالاهای خانگی و بهداشت از خانه خواهد بود ادامه داد:” آن را گفت.

ال جی نیز در حال همکاری نزدیک با مقامات مربوط به تجزیه و تحلیل علت حادثه و جلوگیری از عود و حمایت از آسیب بازیابی سریع و مصلحت شیوه ای.

“علاوه بر این با همکاری نهادهای مرتبط با ما اختصاص منابع ما به تجزیه و تحلیل علت تصادف جلوگیری از دوباره اتفاق و مهمتر از ارائه کمک به خانواده های متوفی و مصدوم گفت:” Sunkey اضافه کرد “ما تمرکز فوری است که برای ارائه کمک به مردم محلی برای کمک به آنها را از ادامه زندگی عادی خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

ال جی راه اندازی Suraksha بیمارستان و مراقبت از تمام ساکنان معاینات بهداشتی و درمان در آینده.

“ما ادامه خواهد داد به انجام بهترین های ما برای اطمینان از زندگی به حالت عادی بازگشت,” او اضافه شده است.

روز یکشنبه ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) ، dodol بخش اعلام کرد مستند 4.0 تا 31 مه برای بررسی گسترش این رمان coronavirus.

این مستند برای اولین بار اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24 به مدت 21 روز در تلاش برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. این برای اولین بار تمدید تا آوریل 3 و دوباره تا مارس 17.

در ماه مارس RBI اجازه داده بود که سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت انواع وام های بلند مدت به دلیل بین 1 مارس سال 2020 و مه 31 سال 2020 است.

“با این مستند در حال حاضر افزایش یافته تا به مه 31, ما انتظار داریم RBI به تمدید مهلت قانونی سه ماه بیشتر” SBI پژوهش گزارش – Ecowrap گفت.

این گزارش گفت: مهلت قانونی برای سه ماه بیشتر خواهد شد حاکی از آن است که شرکت ها نیاز به پرداخت هزینه تا تاریخ 31 اوت سال 2020 و این بدان معنی است که تقریبا در حداقل امکان شرکت قادر به ارائه خدمات خود بهره بدهی و سپس در ماه سپتامبر.

عدم بازپرداخت بهره بدهی به این معنی حساب ممکن است طبقه بندی شده به عنوان وام های غیر نمایشی به عنوان در هر RBI هنجارهای.

“این RBI نیاز به انعطاف پذیری عملیاتی به بانک ها برای بازسازی جامع از وام های موجود و همچنین یک طبقه بندی از 90 روز هنجار” در این گزارش است.

RBI ژوئن 7 دایره ای است دقیق و کمی انعطاف به بانک ها.

“تجدید نظر تجدید ساختار هنجارهای باید به بانک به بازسازی خواهم بگویم تبدیل بهره بدهی تا مارس سال 2021 به وام های بلند مدت پس دادنی در 3-5 سال برای سرمایه در گردش و در پایان از تنور در مورد وام های بلند مدت” در این گزارش است.

RBI نیز نیاز به همچنین روشن شدن این که آیا سرمایه بسط طبقه بندی به عنوان COVID-19 بدهی آن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de