مستند 4: بررسی دستورالعمل جدید تسهیلات

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: این مرکز در روز یکشنبه تمدید مستند از بیش از دو هفته تا 31 ماه مه و اعلام تغییرات بیشتر و تسهیلات در دستورالعمل آن به تقویت بیشتر به فعالیت های اقتصادی.

این مرکز در حال حاضر قدرت ایالات متحده به تصمیم می گیرید چه خواهد بود قرمز و نارنجی و یا سبز مناطق که بدان معنی است که آنها می توانید تصمیم بگیرید که در منطقه می افتد که در آن دسته از جمله مهار مناطق.

تمام مغازه ها و بازارها به جز کسانی که در مهار مناطق می تواند در حال حاضر باز است. آرایشگر مغازه های سالن و چشمه های معدنی کار می کنند در غیر مهار مناطق و تحویل ملزومات غیر توسط e-commerce شرکت اجازه خواهد داشت. مغازه ها به جز در مهار مناطق و مراکز می تواند با باز کردن مبهوت زمانبندی برای اطمینان اجتماعی فاصله. بیش از پنج نفر وارد می تواند در یک زمان.

هتل, رستوران, سینما, سالن مراکز, شنا, استخر ورزشگاه بسته خواهد ماند. اجتماعی, سیاسی, مذهبی توابع و مکان عبادت بسته خواهد شد تا مارس 31.

در حالی که پرواز و مترو خدمات باقی خواهد ماند, معلق در آن تصمیم گرفته شد اجازه می دهد تا درون و بين دولت حرکت وسایل نقلیه مسافری و اتوبوس در سراسر هند به جز در مهار مناطق با ایالات متحده اجازه.

7 ساعت به ساعت 7 صبح مقررات منع رفت و آمد زمانی که هیچ جنبش مجاز است به جز برای کسانی که در خدمات ضروری را در نیروی باقی می ماند در سراسر کشور است.

این مرکز در حالی که دادن استقلال به آمریکا برای تصمیم گیری در دستورالعمل قاطعانه گفت: “تمام فعالیت های دیگر مجاز خواهد بود مگر آن که به طور خاص ممنوع” در عدم مهار مناطق.

این MHA نیز گفت: این دستورالعمل برای بازگشت از سرخپوستان رشته در خارج از کشور همراه با حرکت ضروری و غیر ضروری کالا در سراسر مرزهای دولتی ادامه خواهد داد. جنبش کارگران مهاجر در سراسر متحده نیز ادامه خواهد داد.

در حالی که دولت و دفاتر خصوصی قبلا باز در یک محدود راه به موضوع اجتماعی فاصله و بهداشت هنجارهای این مرکز گفت: “عمل از کار از خانه باید دنبال کرد تا حد امکان و متناوب از ساعت کار باید به تصویب رسید در رابطه با همه ادارات و موسسات دیگر”.

آن افزود: “باید وجود داشته باشد ارائه حرارتی اسکن دست بشویید و sanitisers در تمام نقاط ورود و خروج و زمینه های مشترک و همه محل ها و مکان های دیگر باید sanitised به طور منظم.”

در حالی که مجتمع ورزشی و استادیوم مجاز خواهد بود برای باز کردن تنها برای فعالیت های ورزشی تماشاگران را نمی خواهد اجازه ورود.

مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله هنجارها در مکان های عمومی. ازدواج های مربوط به تجمعات باید بیش از 50 مهمان در حالی که برای تشییع جنازه و آخرین مراسم حداکثر تعداد نگه داشته شده است در 20.

مصرف مشروب, پان, gutkha و تنباکو اجازه داده نخواهد شد در تمام اماکن عمومی. این MHA گفت: مقامات محلی خواهد شد برای اطمینان از مغازه ها و بازارهای باز مبهوت زمانبندی بنابراین به عنوان برای اطمینان اجتماعی فاصله.

“همه مغازه ها همچنین باید برای اطمینان از شش فوت فاصله (فراموش گز کی دوری) در میان مشتریان و همچنین اجازه نمی دهد بیش از پنج نفر در یک زمان” دستورالعمل اضافه شده است.

مرکز بار دیگر تاکید کرد در استفاده از Aarogya Setu برنامه گفت: “برای اطمینان از ایمنی در ادارات و محل های کار و کارفرمایان باید اطمینان حاصل شود که برنامه نصب شده است و توسط تمام کارکنان با داشتن یک گوشی تلفن همراه سازگار با. مقامات منطقه خواسته شده است به توصیه افراد به نصب Aarogya Setu برنامه های سازگار با گوشی های تلفن همراه و به طور منظم به روز رسانی وضعیت سلامت خود را در برنامه. این تسهیل خواهد شد به موقع ارائه مراقبت های پزشکی برای آن دسته از افرادی که در معرض خطر هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>