عشق مستند سبک: Elaine Welteroth را شیک عذر عروسی میخ اجتماعی فاصله مراسم


Elaine Welteroth attends the 91st Annual Academy Awards on February 24, 2019, in Hollywood, Calif.

ایلین Welteroth حضور 91 سالانه جوایز اسکار در تاریخ 24 فوریه 2019 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

جهانی و همه گیر است و از خط خارج عروسی برنامه از بسیاری از درگیر, ارتباط جنسی, این سال, اما عشق اجازه نمی پرفروشترین نویسنده و ویرایشگر مد و پروژه باند قاضی ایلین Welteroth و نوازنده نامزد جاناتان Singletary صبر کنید. با محوری که اولویت ایمنی بر اساس بروکلین زن و شوهر در بر داشت مسخره عاشقانه و بسیار همسایگی راه هنوز ازدواج خود انتخاب تاریخ مارس 10, در حالی که احترام به قوانین اجتماعی فاصله.

تبلیغات

سابق نوجوانان رواج editor-in-chief و داماد در اولین ملاقات به نوجوانان خود در منطقه خلیج کلیسا در اواخر ’90s. زمانی که Singletary مهاجرت به Welteroth را اتخاذ شهر نیویورک در سال 2013 دو دوباره ملاقات کرد و فورا کلیک در نهایت تبدیل شدن به درگیر در دسامبر 2016.

تبلیغات

“او طعم من مرغ سرخ شده. بقیه سابقه است!” Welteroth گفت: آمریکا رواجاست که انتشار جزئیات این زوج نامزدی و عروسی و همچنین به عنوان گسترده ای مونتاژ عکس. این nuptials شامل یک تاریخ خاص به عنوان آنها می خواهم در ابتدا برنامه ریزی شده به نکاح در یک خانواده اچ شمال کالیفرنیا املاک و روز مادر.

هنگامی که آنها انتخاب تاریخ—مارس 10 سال 2020—آنها واقعا شروع به گرفتن هیجان زده است. “وجود دارد بسیار نمادگرایی در این دنباله از اعداد [5-10-20] که تنها بیا با هم یک بار در طول عمر” ایلین توضیح می دهد. “همچنین آن کاهش یافت و روز جمعه—روز ملاقات ما به عنوان بچه ها را دیدم و هر هفته در حال رشد است. اما نه فقط هر جمعه آن خواهد بود روز مادر!” … “این همه احساس الهی هماهنگ. بنابراین ما تکیه داد به همه که معنا و موج آن را به هر جنبه ای از عروسی.” خلاق و مختصر بود آن را به “بالا—به معنای واقعی کلمه, توسط, تپه, کوه شیطان—یکشنبه-gospel-صبحانه عروسی با ظرافت بهعنوان غذای روح و جشن سیاه و سفید کراوات کد لباس.”

واضح است که شیوع کروناویروس برنامه های دیگر به حال و اکراه متوجه آنها می خواهم که به محوری از مراسم پر زرق و برق آنها می خواهم برنامه ریزی شده در جزئیات با افراد مشهور ریز Mindy Weiss.

“[B]oth از ما متوجه است که ما در واقع بیشتر احساس ‘ازدواج’ به ما تاریخ و به هر یک از دیگر از ما برای ما بزرگ و هیجان انگیز برنامه” Welteroth گفت: رواج بعد اضافه کرد: “پس یک روز من بیدار شد و رفت به جاناتان home studio و گفت:” من با ازدواج شما در 5-10-20. آن را ممکن است به حق در اینجا در ما خم شدن. و من ممکن است در عرق. اما ما هنوز در حال انجام این کار آمده جهنم یا آب بالا.'”

تبلیغات

او ممکن است معنای آن را به عنوان یک شوخی است اما این زن و شوهر خم شدن و در نهایت تبدیل به ایده آل برگزاری مراسم عروسی به عنوان Welteroth و Singletary چرخد و به یک #LoveLockdown با مضمون مراسم در بروکلین را مسدود کند.

“من از خواب بیدار یک روز صبح با این همه چشم انداز چگونه ما می تواند آن را انجام دهد” Welteroth توضیح داد. “در ذهن من من تو را دیدم چهره مردم ما عشق از راه دور و اطراف ما بر روی آی فون صفحه نمایش و یک گروه کوچک از ما دوستان محلی در پوشش پیاده رو با دستکش و ماسک ، من پیش بینی تبدیل ما خم شدن به یک محراب درخشان با نور زیبا و زرق و برق دار, florals. من تا به حال هیچ ایده اگر هر یک از این بود و حتی ممکن است در وسط یک بیماری همه گیر اما من هیجان زده در مورد داشتن یک عروسی جدید چشم انداز به کار نسبت.”

تبلیغات

با کمک از طراح گل لویس میلر طراحی و استعداد داخلی, دایره, زن و شوهر شهرستان-کامل مراسم و اجتماعی فاصله بلوک سبک پذیرایی در اطراف محور زن و شوهر را گل-festooned بروکلین خم شدن, که تا به حال تبدیل به یک ارزش نقطه در حالی که پناه در محل.

تبلیغات

“برای نیویورکی بدون پشت بام دسترسی به یک حیاط خلوت یا یک آخر هفته خانه شمال ایالت به فرار به خم شدن خود می شود آرزو تکه از فضای در فضای باز خود را یک پناهگاه برای هوای تازه و نور خورشید” Welteroth توضیح داد. “هر زمان که ما نیاز به پاک کردن سر ما و در خارج از خانه ما نشستن یا رقص—ما خم شدن با هم.”

“همسایه درب بعدی و بچه های کوچک در سراسر خیابان شروع به آمدن به خارج رقص با ما از خود stoops,” او اضافه شده است. “آن را آورده همه ما بسیار شادی را به لبخند و موج و رقص هم جدا—با همسایگان که صرفا غریبه به ما قبل از قرنطینه.”

تبلیغات

مناسب, محله نیز در دست به جشن و شوهر ازدواج انجام شده از طریق زوم توسط دکتر استنلی طولانی موسس کشیش جنوب خلیج جامعه کلیسا, کلیسای خانگی در خانواده های به اشتراک گذاری در کالیفرنیا است. و اگر محل ممکن است غیر متعارف بوده است (اجازه دهید آن را چیزی جدید) حداقل چند جنبه از مراسم سنتی باقی مانده است: علاوه بر لذیذ florals (که شامل چیزی آبی) Welteroth عینک 3 ساله لباس شب سفید از گنجه خود را (چیزی) با زوج با مادرش عروسی حجاب (چیزی قرض گرفته شده).

تبلیغات

“از آنجا که سرود ما برای ما عذر عروسی بود ‘انجام بهترین شما می توانید با آنچه شما” من تصمیم به overthink لباس من,” او توضیح داد.

انجام او خود را آرایش در یک ماشین و یک ظاهر طراحی شده مو خود را از طریق زندگی می کنند, آموزش, از, افراد مشهور, آرایشگر و دوست خوب ورنون فرانسوا (که شده است می خواهم رزرو به انجام موهای او را برای روز بزرگ), Welteroth لرزاند نوارهای و غیرمتعارف امواج به عنوان او راه می رفت پایین یک روح قطار-الهام امن اجتماعی فاصله مشخص شده پیاده رو “راهرو” به دیدار او داماد.

تبلیغات

“آن جاناتان پیشنهاد برای ایجاد یک”روح قطار راهرو’ با دعوت از ما زندگی می کنند مهمانان را به ایستادگی در دو خط—فاصله بیش از 10 فوت از هم جدا ما پیاده رو” گفت: Welteroth. “بوم. فقط می خواهم که من به راهرو! و هر کسی که مرا می شناسد می داند که چقدر دوست دارم یک روح قطار خط, پس از آن من تحت اللفظی رویا به حقیقت می پیوندند به ازدواج در یک.”

در علاوه بر این به 200 مهمان از طریق زوم دوستان در حضور و غیاب شامل Lupita Nyong زن نما, زن کیردار سوپر و پروژه باند میزبان Karlie Kloss, عکاس Micaiah کارتر (که به تصرف خود در روز) و دوست نزدیک شفق جیمز لوکس کفش برچسب برادران Vellies (که سفارشی طراحی شده Welteroth سفید بافته شده چرم مچ پا-پاشنه پیچیده). هر بود و مبله با سفید, سایبان, ماسک و دستکش حباب, دانه گل, مینی tambourines و کیک های شکلاتی ساخته شده از یک دستور العمل خانواده—و هر یک از زوج با یک “FaceTime دوستان” آنها مسئول در طول مراسم.

تبلیغات

“هر فرد در راهرو شد و فیزیکی پورتال برای ما نزدیک ترین عزیزان از دور” Welteroth توضیح داد. “و در انجام این کار مردم ما را بیشتر دوست دارم جدید ساخته شده در ارتباط با هر یک از دیگر. آن را واقعا خاص و عاطفی برای همه است.”

تبلیغات

پس از مراسم بروکلین نوازنده مبتنی بر Adeline بولدن deejayed اجتماعی دور خیابانی که در آن عروس و داماد که می خواهم خود را به اشتراک گذاشته عروسی پخش از قبل کاهش یافته و آن پایین در یک فاصله امن از مهمانان خود است.

“همه در حالی که حفظ لازم اجتماعی مسئول فاصله ما می خواستیم به ما تمام بلوک به دلیل رقص با وجود همه ویرانی در جهان اطراف ما” Welteroth توضیح داد: بعد از یادآوری لحظه یک ون پلیس cruised گذشته این حزب: “[W]مرغ آنها را دیدم که هر کس با پوشیدن ماسک و حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله آنها گذشت بدون توقف—و کل بلوک رفت و به داد و بیداد…سپس DJ آغاز شده ما اول آهنگ رقص بیش از, توسط Snoh Aalegra [“پیدا کردن کسی مثل شما”] و ما به انجام آن بیش, راه ما برنامه ریزی—این بار با تمام عشق و انرژی از کل جامعه ما تشویق ما است. آن چیزی جادویی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de