Magic Johnson ارائه می دهد 100 میلیون دلار وام به کسب و کارهای اقلیت سمت چپ توسط دولت


Illustration for article titled Magic Johnson Offers $100 Million in Loans to Minority Businesses Left Behind by the Government

عکس: گتی ایماژ

دولت فدرال در پاسخ به COVID-19 شده است یک ظرف غذا از بالا به پایین از جمله “تو خود را در” رویکرد آن گرفته شده نسبت به افرادی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

تبلیغات

مورد در نقطه: $650 میلیارد چک حفاظت از برنامه که قرار بود برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن و پرداخت به کارکنان در طول زمان رکود اقتصادی نادیده گرفته شده است صدها نفر از سیاه و سفید و دیگر اقلیت متعلق به کسب و کار در حالی که funneling میلیون ها نفر در پول مالیات دهندگان به شرکت های بزرگ مانند لس آنجلس لیکرز.

که در نوع خود از بی عدالتی در توزیع منابع رانده سابق NBA All-Star Magic Johnson به ارتکاب 100 میلیون دلار وام به کسانی که پشت سر گذاشت با برنامه دولت با توجه به وال استریت ژورنال

تبلیغات

“ما می دانستیم که چرا پول رفته بود و نمی توانستم بریزد پایین به کسب و کارهای کوچک به خصوص اقلیت کوچک کسب و کار به دلیل آنها نمی باید آن بزرگ روابط با بانک ها” جانسون گفته وال استریت ژورنال.

پول پرداخت خواهد شد از طریق همکاری بین جانسون EquiTrust بیمه عمر شرکت و MBE سرمایه شرکای یک موسسه وام در نیوجرسی است که دارای تخصص در تامین مالی کسب و کار متعلق به زنان و اقلیت ها

از وال استریت ژورنال:

MBE را اجرایی رافائل مارتینز حال دریافت شکایت از مشتریان که نمی تواند دریافت وام از PPP دور اول بودجه; گزارش های بعد نشان داد که برخی از وام دهندگان اولویت بندی کسب و کار با آنها تا به حال روابط موجود.

مارتینز گفت: وال استریت ژورنال که جانسون 100 میلیون دلار تعهد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای 5,000 PPP وام خود شرکت تایید کرده است که تا کنون.

“این است که زمانی که شما در مورد آن فکر مرگ و زندگی برای بسیاری از صاحبان کسب و کار. آنها هیچ جای دیگری به نوبه خود” جانسون گفت.

تبلیغات

یک نظرسنجی که به تازگی راه اندازی شده توسط رنگ از تغییر و Unidos ما نشان داده است که تنها 12 درصد از سیاه پوست و لاتین صاحبان کسب و کار کوچک اعمال می شود که برای وام در دولت $650 میلیارد چک برنامه حفاظت از دریافت وجوه آنها اعمال می شود به گفته نیویورک تایمز.

نزدیک به نیمی از 500 کسب و کار صاحبان که بررسی شد گفت: آنها پیش بینی نیاز به طور دائم نزدیک کسب و کار خود را در شش ماه آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de