مینه سوتا AG کیت الیسون فایل اقدام علیه نوار است که طرح اولیه باز

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون خار کنار انتقاد از توافق قانونگذاران یکشنبه و در زمینه کت و شلوار در برابر صاحب یک زنجیره ای از کافه ها و رستوران ها که عهد کرده است برای بازگشایی این هفته در نقض دستور اجرایی صادر شده و به سرعت گسترش coronavirus.

الیسون در زمینه اجرای اقدام علیه کریس Schiffler صاحب سایه است که عمل (میلادی) در آلبانی Burtrum سرد, بهار, جدید, مونیخ, برنج و سنت مارتین در یا در نزدیکی Stearns County, که دادستانی کل نامیده می شوند COVID-19 نقطه داغ.

Schiffler در یک بیانیه ویدئویی ارسال شده on Facebook, عهد کرد که برای باز کردن خود را در آلبانی محل در ظهر دوشنبه در سرپیچی از دستور دولت است. او همچنین شروع یک GoFundMe کمپین برای مبارزه با دولت حرکت می کند. او تا به حال مطرح شده بیش از $170,000 یکشنبه شب.

آن است که دولت در اولین اقدام اجرایی برای جلوگیری از نارس راه اندازی در محل مصرف را در کافه ها و میخانه و رستوران ها.

Schiffler پیشنهاد کرده بود قبل از آن که او ممکن است بازگشایی قبل از ژوئن 1 در مکان های دیگر نیز هست. اما او Facebook پیام در روز یکشنبه نشان داد او را باز در آلبانی محل تنها. “همه آماده برای رفتن. ما در حال آماده” Schiffler گفت. “ما امیدواریم که برای دیدن همه از اینجا … ما نمی توانید صبر کنید دیگر.”

الیسون گفت: دفتر خود را هشدار داده Schiffler نشان می دهد که او می تواند مشمول جریمه تا $25,000 در هر محل.

کت و شلوار آمد شنبه و پس از آمریکا و در دفاع از سایه و چند تن دیگر کافه ها و رستوران ها است که به آنها گفته شده بود با تهدید به جریمه اگر آنها بازگشایی شده است. در علاوه بر این به سایه را بارها در خیابان و Pierz اعلام کرده بود قصد دارد برای بازگشایی دوشنبه از موازین یک به روز رسانی منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که مجموعه ژوئن 1 به عنوان اولین تاریخ noncritical کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی شده است.

الیسون گفت دفتر او همچنین هشدار داده بود جریمه برابر مس فانوس در خیابان و Brickyard بار و سالن ضیافت در Pierz.

هر دو آنها باید پس ظاهرا حمایت کردن.

“اکثریت قریب به اتفاق سوتا نوار و صاحبان رستوران در حال انجام امن و حلال و درست در طول این بحران با نگه داشتن درهای خود را بسته در حالی که هنوز خدمت به مشتریان به عنوان مجاز از طریق بایگانی اطلاعات و درایو های” الیسون در بیانیه ای گفت. “به عنوان سخت به عنوان آن را برای آنها — و من می دانم آن را سخت آنها در حال انجام بخشی خود را برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و حفظ خود و خانواده و کارکنان خود و مشتریان خود را ایمن از این کشنده بیماری همه گیر. آنها سزاوار همه ما با تشکر.”

اما ایران با نمایندگان مجلس از جمله مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گذراند در نامه ای به الیسون سوال خود را حرکت می کند.

“امید ما این است که دادستان کل کار خواهد کرد با کسب و کار و نه در برابر آنها” ایران با نمایندگان مجلس نوشت. “واقعیت این است که یک خیابان اصلی کسب و کار در روستایی در ایالت مینه سوتا تعطیل, آن را به سختی تا به حال بازگشایی. هنگامی که آن را مجبور به بسته شدن توسط دولت خود را دولت, احتمال را افزایش می دهد که خود را از بسته شدن دائمی خواهد بود.”

مس فانوس صاحب جان Waseka ارسال شده Facebook پیام در بعد از ظهر یکشنبه گفت: استقرار خود را نمی خواهد دوباره به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه به دلیل آن را نمی تواند جذب هزینه های جریمه از دولت است.

در Pierz, Brickyard صاحب دونالد پاینه روز جمعه گفت که او را برای ناهار خوردن-مواد غذایی و آشامیدنی خدمات شروع دوشنبه. اما با توجه به الیسون دفتر Brickyard گفت: دادستان کل است که آنها نمی خواهد بازگشایی زود است.

اقامت در خانه محدودیت برنامه ریزی شده برای سهولت در روز دوشنبه اجازه می دهد تا بیشتر در کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی و برای Minnesotans برای رفتن بیشتر. اما میله, رستوران ها, تئاتر, سالن مو و دیگر کسب و کار است که مردم محل در تماس باقی می ماند و باید توقیف تا ژوئن 1 و می تواند بازگشایی تنها اگر آنها را ملاقات امن باز کردن برنامه هنوز در حال تدارک دیده شده در این هفته توسط مقامات بهداشتی دولت.

در این نامه از آمریکا و هزینههای الیسون را به دنبال مجازات های مالی در برابر کسب و کار است که نقض دولت اصلاح اقامت در خانه سفارش دهید. نمایندگان مجلس موافقت کردند که الیسون تا به حال قدرت به مالیات جریمه اما آنها استدلال می کنند که کسب و کار نیاز به بازگشایی بلافاصله به منظور زنده ماندن.

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de