مینه سوتا هایش با وعده COVID-19 مخدر در عرضه محدود ناشناخته هزینه

Category: کیمیا | No comments

این دور از دارو است. یک بعدی خواهد بود ،

اما در نهایت کالیفرنیا Gilead Sciences خواهد شروع به شارژ آمریکایی ها برای remdesivir این دارو که به تازگی تنها عامل درمانی نشان داده شده است به کاهش بازیابی از COVID-19.

تحلیلگران و رهبران مراقبت های بهداشتی پایه می گویند قیمت برای 10 روز داخل وریدی دوره از این دارو باید در جایی بین $1 و $4,500. در حال حاضر جلعاد است با تمرکز توجه عمومی در آن 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری به مقیاس تولید به جای محاسبه دارو ارزش پولی به بشریت است.

مانند متحده در سراسر کشور مینه سوتا دریافت آن کوچک حمل و نقل رمان ضد ویروسی اهدا شده توسط جلعاد در مارس 9. دوم دسته ای وارد مینه سوتا در روز شنبه. هم حمل و نقل موجود به اندازه کافی ویال از remdesivir حدود 254 دوره های صورت گرفته برای 10 روز. عرضه می تواند کشیده دورتر اگر برخی از بیماران واجد شرایط به مدت 5 روز از دوره.

به عنوان اتفاق افتاده است و در جای دیگر, مینه سوتا, مقامات بهداشت عمومی قبل از مداخله دولت اول حمل و نقل به طوری که از فروش مواد مخدر و نمی تواند به طور مستقیم به بیمارستان مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان (MDH) اپیدمیولوژی دکتر اموزش Lynfield تایید در ایمیل و یکشنبه.

“همه چیز به سرعت اتفاق می افتد و آنها [مقامات بهداشت فدرال] اطلاع ما است که آنها نگاه دیتا برای تعریف نقاط داغ و رفتن به ارسال یک محموله به بیمارستانی در مینه سوتا” Lynfield گفت. “من پرسید که آیا آنها می توانند ارسال که حمل و نقل به MDH و در عوض به ما اختصاص دهند زیرا من می دانستم که ما تا به حال دسترسی به تعدادی از COVID به بيماران آلوده به امکانات در سراسر مینه سوتا است.”

یک سری از بحث ها به زودی به دنبال با کارشناسان بیماری های عفونی پزشکان که درمان بیماران بدحال و اعضای مینه سوتا COVID-19 اخلاق مشترک به منظور توسعه یک طرح عمل برای تخصیص این دارو قبل از زمان اولین حمل و نقل است.

بحث این است که بازی را به عنوان coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ادامه به افزایش در سراسر کشور.

یکشنبه, 221 نفر در بیمارستان های فشرده-مراقبت های ويژه برای COVID-19 و دیگری 266 شد در حالت عادی تخت بیمارستان برای آن است. مینه سوتا تشخیص داده شده 15,668 موارد COVID-19 و 722 مرگ و میر.

با وجود همه اقدام remdesivir است که هنوز هم یک داروی آزمایشی و قیمت آن به مراتب از تنها بلندی سوال.

این دارو اولین بار توسعه داده شد به عنوان یک ضد ویروس است که می تواند در درمان بیماری ها از جمله ابولا. این کار در نظر گرفته شده توسط اخلال چگونه این ویروس ژنتیکی ایجاد کپی از خود را متوقف کردن ویروس از به سرعت در حال افزایش است.

در فدرال اجرای کارآزمایی بالینی که شامل 1,063 بیماران — از جمله 32 ثبت نام در دانشگاه مینه سوتا — دارو نشان داد به اندازه کافی قول می دهم که دانشمندان نظارت موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) محاکمه به پایان رسید این آزمایش در اوایل به دلیل آن دیگر به نظر می رسید و اخلاقی به مردم تصادفی به یک گروه است که نمی توانید به مواد مخدر.

غذا و دارو مجاز توزیع آن در سراسر کشور چند روز بعد.

همه بیماران در دادگاه بودند در بیمارستان و دریافت اکسیژن اضافی. معلوم نیست که آیا این دارو می تواند موثر باشد در کمتر موارد شدید.

افرادی که واقعی مواد مخدر صرف متوسط از 11 روز در بیمارستان در مقابل 15 روز برای کسانی که دارونما که نه بیمار و نه پزشک دانست که آیا یک دارونما استفاده شد.

“این تنها دارویی است که واقعا نشان می دهد که برخی از اثربخشی در یک تصادفی محاکمه در برابر دارونما در نظر گرفته است که استاندارد طلا” گفت: دکتر پیتر Nbsp یک بیماری عفونی پزشک و همکاری با عمل خصوصی, St. Paul بیماری های عفونی همکاران.

هیچ کس نمی داند که آیا هنوز remdesivir می تواند به کاهش احتمال مرگ ناشی از COVID-19.

موسسه ملی بهداشت با انتشار بیانیه ای در تاریخ 29 آوریل گفت که دادگاه داده پیشنهاد بقا بهره مند شد اما نه قطعی. حدود 8 درصد از بیمارانی که کردم remdesivir درگذشت مقابل 11.6% با پلاسبو اما این تفاوت از نظر آماری معنیدار نبود.

دکتر سوزان Kline, بیماری های عفونی پزشک و سایت اصلی محقق در دانشگاه مینه سوتا گفت: مرحله دوم این مطالعه در حال حاضر بدست جریان است. در این مطالعه همه remdesivir در حالی که برخی نیز خواهد شد به طور تصادفی به یک دوم مواد مخدر به نام baricitinib به طور معمول استفاده می شود برای درمان آرتریت روماتوئید کلاین گفت.

Minnesotans لازم نیست که در یک کارآزمایی بالینی به remdesivir. با تشکر از این زن و شوهر-صد دوز اهدا به مینه سوتا, این دارو همچنین در دسترس در بیمارستان. حداقل بیشتر از بارگیری محموله ها انتظار می رود.

Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o’day گفت: این شرکت اهدا همه از آن 1.5 میلیون موجود ویال از این دارو به مقامات بهداشتی در سراسر جهان است. O’day گفت: بسیاری از تامین رفته اند به آزمایش های بالینی که در آن بیماران نمی متهم شده اند به هر حال.

“ما در حال اهدای کل ما موجود عرضه رک و پوست کنده به دلیل این است که کار درست را انجام دهید در این زمان” o’day گفت: سرمایه گذاران مارس 30, اضافه کردن بعد “جلعاد را به تمرکز بر روی ساخت remdesivir هر دو در دسترس و مقرون به صرفه به دولت ها و بیماران در سراسر جهان است.”

هنگامی که یک تحلیلگر از SunTrust رابینسون هامفری خواسته o’day که آیا جلعاد برنامه ای برای تولید یک حاشیه سود با وجود گفت: مواد مخدر خواهد بود “قیمت مناسب” o’day assuaged نگرانی خود را:

“اعتماد” o’day گفت. “ما عمیقا احترام و درک این واقعیت است که زمانی که ما به میلیون ها نفر از دوزهای ما باید به یک پایدار مدل اقتصادی است که با این نسخهها کار در اینجا است که رسیدن به دسترسی به استطاعت به بیماران در سراسر جهان است.”

در اوایل این ماه جلعاد گفت: آن را در بحث مجوز تولید برای اروپا و آسیا و کشورهای در حال توسعه از طریق 2022. Generic داروسازان نیز می تواند این دارو برای کشورهای در حال توسعه تحت دراز مدت مجوز. جلعاد بود در “پیشرفته بحث” با سازمان ملل متحد کودک-سلامت سازمان یونیسف در مورد ارائه مواد مخدر در کم و متوسط درآمد کشورها از طریق خوب شبکه های توزیع.

L. A. مبتنی بر نه برای سود ایدز بهداشت و درمان بنیاد گفت: جلعاد باید فروش remdesivir برای بیش از $1 در هر دوز. AHF رئیس جمهور مایکل Weinstein در بیانیه ای گفت: این گروه تقاضا استوار بود تا حدودی در جلعاد را “abysmal” رکورد با نجات بخش درمان برای ایدز و هپاتیت C.

در سال 2018 خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که جلعاد را در قیمت های بالا برای هپاتیت C با داروهای Harvoni و Epclusa موجب گسترده بحث بر سر قیمت دارو پس از ابتدا بودن قیمت $94,500 و $74,760 هر دارو ،

مقاله پژوهشی در مجله ریشه کنی ویروس در ماه گذشته برآورد remdesivir می تواند به فروش می رسد 93 سنت در هر روز (یا $9.27 در هر دوره 10 روزه) و تولید 10 درصد حاشیه سود پس از گرفتن هزینه ها و مالیات.

سازمان دیگری به نام ICER — موسسه بالینی و اقتصادی بررسی در بوستون — گفت: اگر قیمت مواد مخدر شد و بر اساس سنتی هزینه-اثربخشی محاسبه که شامل کیفیت زندگی و هزینه های درمان دیگر 10 روز قیمت خواهد بود $4,500.

“عمومی و سیاستگذاران باید به طور فعال در بحث نحوه قیمت گذاری لینک به کلی پلت فرم برای توسعه درمان برای COVID-19,” ICER گفت.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>