مینه سوتا خرده فروشی مغازه ها باز هستند برای کسب و کار دوباره و دوباره اما ترافیک پا نور است

Category: کیمیا | No comments

همه مغازه ها قادر به باز کردن به ترافیک پا در روز دوشنبه برای اولین بار در دو ماه اما چند وجود دارد مشتریان در فروشگاه پوشاک در Grand Avenue در سنت پل.

در رزدیل مرکز وجود دارد یک جمعیت به عنوان مرکز افتتاح شد و در ساعت 11 صبح محراب می خواهم دولت بود که در آن حد از 10 نفر در مدت کوتاهی پس از باز کردن.

در Grand Avenue هر چند بسیاری از کسانی که در خارج بودند و در مورد بازدید از قهوه خانه ها و یا مراکز خدمات مانند نوری فروشگاه و یا یو پی اس.

“تنها غیر ضروری جای من می خواهم برای رفتن در این هفته است که این محموله فروشگاه” گفت: St. Paul ساکن مولی اسنایدر ساخته شده است که توقف در فروشگاه یو پی اس. “من شده است با صرفه جویی در برخی از لباس ها و آیتم های خانگی برای TurnStyle در, Highland Park.”

خرده فروشی مغازه ها و مراکز خرید در مینه سوتا مجاز به بازگشایی امروز در 50 درصد ظرفیت پس از توقیف برای نزدیک به دو ماه. در چند هفته گذشته برخی از شروع ارائه منظقه وانت به رژیم صهیونیستی است. Walz است آرامش خود را اقامت در خانه نظم و برنامه ای برای ادامه این سرویس حتی به عنوان فروشگاه بازگشایی به پا ترافیک.

ترین مراکز خرید در اطراف شهرهای دوقلو — از جمله یزد, خیابان ridgedale, Southdale Burnsville مرکز و ایرانیان ادینا — امروز بازگشایی شد اما با محدود ساعت و نه همه فروشگاه ها باز است. خروجی مراکز در آلبرتویل و Eagan نیز باز هستند.

تنها 20 از 120 فروشگاه در رزدیل باز بود روز دوشنبه و در مناطق محل استقرار و آب چشمه مسدود شد ،

“سلامت ایمنی و رفاه کسانی که به ما خدمت می کنند همیشه ما بالاترین اولویت ما توسعه کامل و دقیق مجموعه ای از پروتکل های برجسته استثنایی اقدامات ما اجرا برای حفاظت از خریداران و فروشندگان و کارکنان به عنوان ما بازگشایی” گفت: جان Rulli, رئيس جمهور از سیمون که صاحب Southdale و خروجی مراکز. “ما همچنین می دانیم که افراد و خانواده ها در جوامع ما دچار مشکلات قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از هر دو COVID-19 و اقتصادی shutdown و اعتقاد ما بر این است که بازگشایی خواص ما خواهد شد نه تنها کمک به مردم بازگشت به کار در طول این زمان به چالش کشیدن اما همچنین ما را قادر به استفاده از خواص ما به حمایت بیشتر خیریه طرح.”

این مراحل عبارتند از: افزایش تمیز کردن ماسک و ضد عفونی کننده ایستگاه برای مشتریان و اجتماعی فاصله شیوه های.

مغازه مستقل همراه Grand Avenue نیز نه الزامی ماسک اما ارائه آنها را.

در جذبه یک سفارشی متناسببا صمیمی فروشگاه پوشاک, اتصالات بودند touchless با ویژوال کمک.

“ما خواستار شد مشتریان در هفته گذشته برای تنظیم قرار ملاقات” گفت: فروشنده Austin Taylor. “ما سه قرار ملاقات امروز و به طور معمول ما می خواهم که حدود شش یا هفت روز یک شنبه.”

کارن کریستنسن سنت پل برای متوقف نوشیدنی در استارباکس اما نمی طرح به مرور در امتداد خیابان.

“من قصد دارم به جست و خیز غیرضروری خرید این هفته تا همه چیز را می شود طبقه بندی شده اند,” او گفت:. “من واقعا می خواهم این کافه ها و رستوران ها برای باز کردن بیش از حد, اما من مطمئن هستم که من آماده خواهید بود به بازدید از آنها را حق دور. آن را در حالی که.”

پیت Devora سان فرانسیسکو منتظر خارج کربو قهوه در حالی که دوست دختر خود را به پایان رسید و یک تماس تلفنی. “من خوشحالم که این فروشگاه در حال بازگشایی,” او گفت:. “من نیاز به کفش.”

Shoesters تا به حال یک مشتری به محض این که درب خانه باز شد و کارمند نانسی Kohlsaat خود قرار داده است. Kohlsaat نگاه کرد نشانه هایی برای قرار دادن در جلو درب در مورد دست زدن به صفحه نمایش کفش و مشتری محدودیت — چهار Grand Avenue فروشگاه.

بسیاری از فروشگاه ها هنوز هم بسته شد. GoodThings و در حال اجرا برنامه اتاق را باز روز سه شنبه. عینک Shoppe و چیکو هم بسته شد دوشنبه.

در حال اجرا اتاق هنگامی که آن را باز خواهد شد که کاهش ساعت مدیر کل دارسی Berard گفت. “ما باید به بودجه ما ساعت, بنابراین ما می تواند بسته روزهای دوشنبه و باز کمی بعد گفت:” مدیر کل دارسی Berard.

بازار آمریکا هفته گذشته گفت که آن را صبر کنید برای بازگشایی تا ژوئن 1 تا مطمئن شوید که زمان کافی برای برقراری ارتباط با مستاجران و اموال پروتکل های ایمنی در محل ساختمان.

به عنوان آنها بازگشایی فروشگاه در حال قرار دادن بیشتر اجتماعی-دورى و دیگر اقدامات ایمنی را به محل. برای مثال به سختی برادران سوابق در سنت پل است که نیاز مشتریان را به پوشیدن ماسک به منظور وارد کنید. فروشگاه های دیگر دلگرم کننده است هر چند الزامی خریداران به پوشیدن ماسک.

در دلوت به کانال پارک یک مقصد توریستی محبوب در ساحل دریاچه سوپریور یک دانش سطحی از فروشگاه تصمیم به باز کردن صبح روز دوشنبه.

در دلوت بسته به فروش می رساند که خود را در کیسه های بوم همراه با لباس و تجهیزات کمپینگ کارکنان فروشگاه عینک ماسک ساخته شده با فروشگاه آرم بر روی آنها.

“این یک روز هیجان انگیز برای ما گفت:” تام سگا, شرکت, صاحب این فروشگاه بزرگ که بسته شده پس مارس 22. “از کسب و کار پایان همه چیز آن چیزی است که اتفاق می افتد. هدف شماره یک ما بود تا مطمئن شوید که ما زیر هر پروتکل.”

مشتری ترافیک بود و نور داخل فروشگاه اما صاحبان انتظار آن خواهد بود در حالی که برای افراد گرم کردن به این ایده است که خرید انجام می شود با خیال راحت. یک مشتری در آمد به خرید یک هدیه فارغ التحصیلی; یکی دیگر آمد در مرز آبهای اجازه.

آنها امیدوار هستند که گردشگری را به گزاف گویی بیش از حد آوردن بیشتر مردم به شهر.

“هنوز هم وجود دارد بسیار کمی از قطعیت” گفت: co-owner علامت گذاری Oestreich. “به جای پرواز به فلوریدا آنها در حال رفتن به درایو به دلوت? ما امیدواریم تا.”

داخل دویت-Seitz Markeplace بسیاری از فروشگاه ها هنوز هم بسته شد.

جین جنکینز مشغول به کار بود در درون او Blue Heron Trading Co. پخت و پز فروشگاه صبح روز دوشنبه اما درها هنوز قفل شده است. هر چند او شده است فروش چند آیتم منظقه وانت, او گفت که او احساس نمی راحت دعوت مردم به فروشگاه می شود که متخصصان پزشکی هستند و هنوز هم میگویند.

هنوز هم او را نمی توان در هر فروشگاه دیگر برای باز کردن.

“این وحشتناک یک هفته در هفته گذشته در تلاش برای تصمیم گیری آنچه که من قرار بود انجام دهد. من بعد از قلب من,” او گفت:. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد این هفته است. هر روز چیزهای جدید اتفاق می افتد.”

او به طور آزمایشی با هدف باز کردن در مه 26, او گفت:, اما می تواند تصمیم به باز کردن زودتر یا دیرتر.

طبقه بالا بیل میلر وصل یکپارچهسازی با سیستمعامل “باز” ثبت نام در بالای دو & Co. فروشگاه است که طلا و جواهر هدیه و لباس برای زنان و کودکان. میلر گفت: او چاپ شده مورد مطالعه قرار گرفت و همه چیز را او می تواند از CDC و مینه سوتا انجمن خرده فروشان. علاوه بر ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های او آویزان غول قدیمی ویندوز در ثبت به عنوان یک مانع و افزود: لوله گالوانیزه دسته به اتاق پانسمان درب تا مشتریان به راحتی می تواند باز کردن آنها را با سلاح های خود را.

لباس است که سعی شده در, اما نه خریداری خواهد شد قرنطینه به مدت 72 ساعت با او گفت.

“من آماده هستم” او گفت:. “تا زمانی که همه چیز باز, باز کردن آن کند خواهد بود. من انتظارات بالا نیست. … من به امید بهترین ها.”

 

شامل گزارش از کارکنان نویسنده Pam Louwagie.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>